Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam, jest może tutaj jakiś waćpan, co grał w Fallouta New Vegas i w Risena 2? Bo chciałbym kupić jedną z tych gier, ale na prawdę, nie wiem, na którą się zdecydować.

Fallout oferuję z pewnością dłuższą rozgrywkę, jedank jako fan Gothica (Fallouta też!) biję się z myślami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest może tutaj jakiś waćpan, co grał w Fallouta New Vegas i w Risena 2? Bo chciałbym kupić jedną z tych gier, ale na prawdę, nie wiem, na którą się zdecydować.

Fallout oferuję z pewnością dłuższą rozgrywkę, jedank jako fan Gothica (Fallouta też!) biję się z myślami.

Nad Risenem 2 bym się nie zastanawiał tylko kupiłbym go na ślepo, bo jestem fanem Gothica, a jest to pozycja obowiązkowa dla każdego weterana Gothica.

Swoją drogą zastanawiam się czy warto kupić Diablo II wraz z dodatkiem. W Diablo nigdy nie grałem i chciałbym je sprawdzić jednak boję się, że odrzuci mnie swoją oldschoolowością. Grafika raczej mi nie przeszkadza, ale nie wiem jak jest z samym systemem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem fanem gierek z zombiakami i poszukuje sprawdzonych i nie monotonnie głupich ani nudnych gierek zombie do pobrania za free a w szczególności szukam gry stubbs the zombie in rebel without a pulse ALE WSZYSTKIE GRY MAJĄ BYĆ BEZ OPŁAT I FULL VERSION

Grałem już w takie gry jak:

-L4D

-L4D2

-Resident evil --->wszystkie party

-Half life cry of fear

-CS 1.6 zombie mod

-CSS zombie mod

-Fallout:New Vegas

-Fallout 3

itd. itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcania to nie Gothic... Nie była robiona przez pierwotnych twórców, jest fatalnie zoptymalizowana, ma kiepską fabułę, powtarzające się modele postaci i słaby system walki. Jeśli nie lubisz Gothic3 to tym bardziej nie polubisz Arcanii, która jest od trójeczki parę razy gorsza. Jeśli chcesz dobrego rpg w stylu Gothic zastanów się nad Risen 1 i 2, bo to są gry Piranha Bytes, która po utracie praw do Gothic stworzyła nową serię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko. Czy osoba która ma do gothiców stosunek neutralny ma szansę dobrze się bawić przy risenie 2? Bo przyznam że gra mię zainteresowała ( no i towydanie przyciąga :tongue:). Aha mogę ją mieć za 65 zł co też ma wpływ na decyzję.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asasyn101 Dzięki. Chyba ją kupie. A co do Gotica to seria nie ta sama ale jej duchowy następca i czuć go tam na każdym kroku :laugh: .

@Draco97 Mass effect ( szczególnie polecam jako serie bo jedynka jest jak dla mnie co najwyżej średnia) i jeśli jeszcze jakimś cudem nie grałeś to Wiedźmin 1 i 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Draco97

Jest także szansa, że Drakensang z coverka przypadnie Ci do gustu :) Jeśli lubisz realia Gwiezdnych Wojen to kotor pomimo paru lat na karku to genialna gra ze świetną fabułą i w miarę przyjemną grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań.

Czy warto kupić Operation Flashpoint: Dragon Rising? Grałem sporo w pierwszą część i bardzo mi się podobała, ale ta gra podobno jest całkiem inna, bo jest robiona przez inne studio.

Czy przyjemnie się w nią gra?

Polecacie grę Race Driver: GRID? Ostatnio naszła mnie ochota na jakieś wyścigi, a w empiku ta gra chodzi po ok. 25 zł. Warto ją kupić? Czy przyjemnie się w nią gra?

I ostatnie pytanie.

Można w jakimś sklepie w Polsce kupić gry. Operation Flashpoint: Cold War Crisis i Hidden & Dangerous 2?

Obie gry posiadałem dawno temu jednak je zgubiłem i chciałbym znów pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić Operation Flashpoint: Dragon Rising? Grałem sporo w pierwszą część i bardzo mi się podobała, ale ta gra podobno jest całkiem inna, bo jest robiona przez inne studio.

Jest to dość specyficzna gra. Warto ją kupić, ale nie spodziewaj się cudów. Ogólnie to bardziej strzelanka dla cierpliwych, bo potrafi nieźle wkurzyć, gdy przebiegniesz sporo kilometrów tylko po to, by dostać kulkę i pozostać bez zapisu gry :/

Polecacie grę Race Driver: GRID? Ostatnio naszła mnie ochota na jakieś wyścigi, a w empiku ta gra chodzi po ok. 25 zł. Warto ją kupić? Czy przyjemnie się w nią gra?

GRID za 25 zł to istna okazja. To gra o modelu jazdy bardzo zręcznościowym, na pewno przypadnie do gustu każdemu. Połączenie tego z torami wyścigowymi świetnie się sprawdza. A na dodatek można pograć w przyjemny tryb driftingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach grania w gry w światach Fantasy mam przesyt magią, krasnoludami i innymi tego typu rzeczami, dlatego też poszukuje ciekawej gry Sci-Fi szczególnie lubię Cyberpunk oraz uniwersum Star Trek, ale może być dowolne Sci-Fi.

Szukam raczej czegoś ze zbioru: RPG, Action/Adventure, inne ciekawe hybrydy. Nie interesują mnie: przygodówki, strategie, ścigałki, logiczne.

Najważniejszy jest klimat/fabuła i chociaż grafika dla mnie nie ma znaczenia raczej nie interesują mnie gry tekstowe.

Przeszedłem, więc odpadają następujące tytuły: Deus Ex(1,2,3), System Shock2, Fallout(1,2,3)

PS. W najgorszym wypadku zrobię sobie sam grę;)

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Łukasz

Edytowano przez lukaszsa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem... <czyta> chyba WoW i jego nowy dod. "minst of pandaria" (zapowiada się, że to jedna z najciekawszych dod. do WoW'a, nowe 7 światów żywcem wziętych z chin, mnisi i... misie panda?! :blink: nowa postać do grania) sam sobie go kupie kiedy wyjdzie, czytałem zapowiedź i stwierdzam, że to inny WoW jakiego nie znasz.

Może saga gotic, od 1 do 4, jak się da to z dod. (sam grałem w G1 i G2 Noc Kruka).

Albo Skyrim (tego nie musze opowiadać chyba)

WYBIERAJ!!!

Edytowano przez maciejo220
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koorchuck - to była jedna z pierwszych gier, które rozważałem:) dzięki.

@Ludwess - wróć i przeczytaj jeszcze raz moje pytanie:)

@maciejo220 - wróć i przeczytaj jeszcze raz moje pytanie:)

@asasyn101 - dzięki nad Gearsami się zastanawiałem również.

Tak się składa, że wybrałem 2 gry: Anachronox i Omikron: The Nomad Soul i jeszcze w dalszej przyszłości Beyond Good And Evil. Teraz gram w Anachronox.

Dzięki za pomoc, ale jak macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie. Czy tylko ja tak mam jak kobieta z szafą pełną ubrań, która nie ma, w co się ubrać?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać: Alan Wake, Dead Island czy Deus Ex? Chodzi mi głównie by gra starczyła na długo, była wciągająca i dawała masę radości. Kasa miała być na Diablo III ale po pierwsze dalej mi trochę brakuje, a po becie jakoś mi ochota na grę przeszła.

Edytowano przez Syskol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...