Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Chciałbym abyście mi coś polecili... Otóż poszukuję gry akcji, gdzie granie po kilka kroć nie znudzi (grafika nie jest aż taka ważna ale aby była 3D z 2001+), najlepiej aby miała coop-a i coś z rodzaju sci-fi, fantasy. Na oku mam zbliżający się tytuł Aliens: Colonial Marines, lecz to jeszcze pół roku :/ Spodobały mi się Aliens Vs Predator 2, Ninja Blade, Killing Floor, Starship Troopers, Dead Space, FEAR, Serious Sam 3, Crysis itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto brać The Saboteur? Bo każda recenzja inaczej każdy post inny i się zastanawiam czy warto.

Moim zdaniem warto. Ja spędziłem przy grze ponad 30 h i byłem z rozgrywki zadowolony. Taka mieszanka GTA i AC w realiach drugiej wojny światowej. Teraz można wyrwać go nawet za trzy dyszki, więc moim zdaniem to opłacalny interes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie RPGi i Hack'n'slash'e, z małymi wymaganiami(takimi naprawdę małymi), przeszedłem torchlight i mam też Diablo 2. Najlepiej żeby gra starczyła na bardzo długo(co-op mile widziany ;-))...

Edytowano przez darthmetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - wszystkie stare klasyczne erpegi, pokroju serii Baldur's Gate, Icewind Dale, Divinity, Świątynia Pierwotnego Zła, pierwsza część Neverwinter Nights, seria The Elder Scrolls do Morrowinda czy choćby pierwsze dwa Fallouty. W kwestii wymagań nie ma powodu do zmartwień, bo gry chodzą nawet na suszarce do włosów, a poziom grywalności jest nierzadko większy niż w hitach klasy A z ostatnich lat.

@lunatyx - Za taką cenę chyba warto kupić każdą grę :wink: Jeżeli interesują Cię klimaty szpiegowskie, to jak najbardziej warto Alpha Protocol kupić.

@Down - a czy Ty myślisz, że ja jestem Duchem Świętym? Skąd mam wiedzieć, co dla Ciebie znaczy "małe wymagania"? Dla mnie to np. Win 95, grafika 8 MB i 16 MB RAMu, a do tego procesor 32 MHz. Jak nie podasz konkretów to nie mamy o czym mówić. A zresztą nawet jak podasz, to też Ci nie pomogę, bo się nie znam na tym. Od tego jest specjalny temat.

Edytowano przez Czytelnik21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy piszę w dobrym temacie, ale chciałbym was spytać czy można obecnie kupić w jakimś sklepie typu Empik kupić grę TES III Morrowind i Hidden & Dangerous II? Obie gry naprawdę świetne,ale akurat obie jakimś dziwnym trafem zgubiłem już dawno temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko.

Szukam giereczki, która ma strasznie niskie wymagania (spalony zasilacz i karta, grywam na laptopie - specyfikacja to 1,5ghz, 512mb ram i 64mb). Coś takiego klasycznego z lat mniej więcej do 2003. Przebrnąłem już przez wiele tytułów, ale ciągle szukam kolejnych - coś mniej znanego, rzecz jasna, co was wciąnęło.

Pozdrówki (:!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli większość dobrych rpg jak znalazł.

Fallout 1,2

Baldur's Gate 1,2

Icewind Dale 1,2

Kotor 1,2 ( powinien śmiało pójść, grałem w to na gorszym sprzęcie niż twój obecny)

Gothic 1,2

Neverwinter Nights ( jedynka z dodatkami śmiało)

Sacred ( fabuła trochę jest obok, ale fajnie się gra :) )

Heroes do V spokojnie, V na średnich śmiało pójdzie

Abe's Oddysey i Exodus

( jeśli lubisz, bo ja nieszczególnie) The Elder Scrolls Morrowind

Might and Magic do 7 ( pozostałe pójdą, ale są dużo gorsze)

Ultima IX ( świetna gra z niesamowitą historią :) )

Z przygodówek z czystym sumieniem Syberia 1,2

Ode mnie na razie tyle :)

Edit: Po prostu jesteś dobrym graczem :) W takiej sytuacji proponuję jakieś gry ze starszych coverków :)

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - o kurde... ale żeś powiedział... trzeba było więcej szczegółów podać. Z mojej strony mogę ci polecić (jeśli chodzi o FPSy) Bulletstorm (IMO super gra), Crysis 1 część jeśli wolisz zróżnicowaną grę, możliwość przejścia misji na różne sposoby, lub Crysis 2 jeśli wolisz liniową nawalankę podobną do CODów. Mogę Ci jeszcze polecić DOOM 3. Dużo jest fajnych FPSów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ci mi polecić jakąś gre?

Wymagania rok-obojętnie gatunek-też :P (nie za bardzo lubię strategie za to lubię FPS'y :icon_twisted:) Fabuła-dobra :P długość m.i.n 4 dni po 3-4 godziny :P.

Z FPS polecam już dosyć starą, ale wciąż nie najgorzej wyglądającą grę Project I.G.I. Gra jest wymagająca i dosyć długa, między innymi przez save"ów w trakcie misji, które mogą być naprawdę długie i trudne.

Edytowano przez Sowa69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...