Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

W empiku możesz sobie kupić Colin Mcrae Dirt za 30 zł, a Dirt 2 za 40 zł :) Grid jest też za 40 zł z tego co wiem. Tak poza tym... hmm.. Batman AA, jeśli nie wyjdzie w CDA kosztuje 30 zł. Jeśli wolisz jednak grę z wyższego pułapu cenowego, która jest warta swojej ceny, to jeśli lubisz rts to Shogun Total War II jak znalazł, ale szybki to on nie będzie :)

Z mojej strony osobiście mogę polecić owe Coliny, bo sam kupiłem i teraz się zagrywam. Z tego, co wiem to NFS Run jest szybki tj. 2h i zaliczona gra :P

NFS to był żart :) Shogun i Colin i zostanie ci dyszka, ja bym taki zestaw kupił na twoim miejscu :) Ew. zamiast Colina GRID albo coś za 30-40 zł. Też uważam i mam nadzieję, że Batman niedługo w CDA będzie mimo zarzekania się Smugglera, że nie :)

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z batmanem bym poczekał. W ostatnim CDA pamiętam,że było coś co nakierowało mnie na to,że będzie w następnym numerze tj. 200, czyli w styczniu. Nie pamiętam,która strona, co to było, ale coś mnie na to naprowadziło:)

Za NFS'a podziękuję, bo podobno kiepsko im wyszedł. Jak pisałem "szybki", to miałem na myśli "dynamiczny":D Shogun korci mnie od dłuższego czasu,więc może w końcu zmusi mnie do zaciągnięcia go na moją półeczkę:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce sobie kupić sobie po czasie prezent na święta. Mam 2 pomysły. Heroes 6 albo skyrima. Wiem że zaraz napiszecie że skyrim to najlepsza gra roku i świata a homm to gniot w cda dostał "tylko" 7+. Ale napisze zaraz dlaczego się zastanawiam. Z tes-ami miałem raczej słabe doświadczenia i morka i obliviona mam ale pograłem z 5-6 h i mnie znudziły brakiem fabuły. Czy ta cześć jest inna? A herosy grałem godzinami i wszystkie cześć od 3-5 z dodatkami mam obcykane. Nawet powszechnie nie lubianą 4 grałem z dobre 2 miesiące i mi się nie znudziły a nawet do nich wracałem. A poza tym cena homm jest o ok 40 zł tańszy dla ucznia to jest spora różnica a za tą kwotę mógłyn kupić od dawna odkładaną książkę Grę o Tron. To co warto zaryzykować i brać skyarima czy lepiej będzie brać sprawdzonego herosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Heroesy. Mimo zmienionego systemu gry (mniej surowców) i zmienionego rozwoju postaci (bardziej rpg) to bardzo wciągająca gra. Jak dla mnie te zmiany były na korzyść gry. Więcej planowania rozwoju postaci, mniej przypadkowości. Mniej surowców to także więcej kombinowania na co wydać i mniej bitew o pietruszkę

, bo trzeba zagarnąć teren by przejąć kopalnię

. Skyrima nie grałem i dopiero sobie kupię jak stanieje, ale koledzy mówili mi, że jest praktycznie jak Oblivion i powiela te same błędy, dlatego obawiam się sam zmierzenia z tą grą. Wielki świat i cudowna grafika to dla mnie za mało, bo nie jestem fanem tej serii, a Morrowind mnie strasznie odrzucił od TES. Kup Heroesy i książkę. Tak naprawdę to inaczej: Kup książkę, a do niej dopiero grę. Grę przejdziesz, potem pograsz trochę ze znajomymi, ale wiele ci nie da. Dobra książka wzbogaca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce sobie kupić sobie po czasie prezent na święta. Mam 2 pomysły. Heroes 6 albo skyrima. Wiem że zaraz napiszecie że skyrim to najlepsza gra roku i świata a homm to gniot w cda dostał "tylko" 7+. Ale napisze zaraz dlaczego się zastanawiam. Z tes-ami miałem raczej słabe doświadczenia i morka i obliviona mam ale pograłem z 5-6 h i mnie znudziły brakiem fabuły. Czy ta cześć jest inna? A herosy grałem godzinami i wszystkie cześć od 3-5 z dodatkami mam obcykane. Nawet powszechnie nie lubianą 4 grałem z dobre 2 miesiące i mi się nie znudziły a nawet do nich wracałem. A poza tym cena homm jest o ok 40 zł tańszy dla ucznia to jest spora różnica a za tą kwotę mógłyn kupić od dawna odkładaną książkę Grę o Tron. To co warto zaryzykować i brać skyarima czy lepiej będzie brać sprawdzonego herosa.

Mam obie gry i Heroesi moim zdaniem wypadły słabo, a jestem fanem całej serii. Tak samo jak i Ty, nie przepadam za serią TES (w sztywnego Obliviona z 2 godziny grałem), ale Skyrim mnie po prostu zachwycił, na liczniku już mam prawie 50 godzin i gram dalej, dołączyłem do Akademii Magów w Zimowej Twierdzy i Mrocznego Bractwa, gram magiem bojowym. W porównaniu z Oblivionem zaszło wiele zmian, walka jest dużo bardziej "mięsista" i można bezpiecznie grać w trybie TPP bez oglądania drewnianego bohatera. Moim zdaniem - RPG doskonały! W Heroesów VI pograłem może z 5 godzin i po prostu dalej mi się nie chce, leży na półce od czasu premiery i się kurzy. Może to przez nieco miałką fabułę, może przez beznadziejny system rozwoju miasta i brak możliwości ulepszania jednostek, może przez to przejście z turówki w stronę RPG, nie wiem, po prostu mi się nudzi. Jak chce nam (mi z bratem i kuzynem) zagrać w hot seat w Heroesach, odpalamy "piątkę" albo niepokonaną "trójkę". Myślisz, że dlaczego M&M:H VI tak nisko teraz stoi na aukcjach? : P Bierz Skyrima.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przemodeluje troche pytanie. Skyrim jedna odpada kupie jak będzie taniszy dla mnie za duże ryzyko i cena za wysoka. Wiec wymyśliłem co innego a mianowicie Heroes 6 bo seria sprawdzona i bardzo lubiana prze za mnie. Dragon age 2 bo uwielbiam DA:O. I deus ex human revolution bo bardzo wysoko oceniana i mnie zaciekawiła. To co doradzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx, jeśli seria sprawdzona i lubiana przez ciebie to nie do końca będziesz zadowolony Heroesami VI, inna sprawa gdyby to była twoja pierwsza gra z serii. Z tych trzech jak najbardziej polecam Deus Exa: Human Revolution (w DA grałem jedynkę i IMHO był słabiutki mimo ciepłego przyjęcia przez recenzentów i graczy). Bezapelacyjnie gra roku. Niesamowity klimat, świetne augmentacje (perki), nieliniowa fabuła, mistrzowskie dialogi, doskonała oprawa dźwiękowa. Złoto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego pytania (jeśli już zapomnieliście, to jest na poprzedniej stronie). Czy zamiast DIRTy są lepsze od F1 2011? Nie grałem w 2010, a jedenastka jest w empiku za niecałe 9 dych. Co wy na to?

Jeśli lubisz F1, to warto, choć ta gra faktycznie może nudzić, jeśli gra w nią ktoś, kogo nie interesują te zawody. Ja polecam, bo bawiłem się przy niej świetnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wizardius, ja z bratem ostatnio przeszliśmy Borderlands i Magickę, teraz młucimy w Portala 2. Polecam wszystkie 3 - pierwsza to dla fanów FPSów/hack'n'slashów, druga to też coś w stylu h'n's, a trzecia to mimo, że z widokiem FPP bardziej gra logiczna niż strzelanka. Jeden z najlepszych trybów co-op w jaki kiedykolwiek grałem. Do tego dochodzi jeszcze choćby Bulletstorm czy MW3, ale w te nie grałem.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co będzie lepsze Deus Ex: Bunt Ludzkości w foli, ze wszystkimi DLC za 70 zł ,czy może sacred 2 złota edycja za 30 zł?

Bez wahania brałbym Deus Ex: Bunt Ludzkości. Mnie osobiście Sacred 2 nie specjalnie się spodobał, bo jest - jak już wspomniał jacekw123 - bardzo przeciętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byście byli na moim miejscu, to co byście wybrali : Bioshocka czy Obliviona? Od razu zaznaczę że nie jestem jakimś zaawansowanym graczem w tych gatunkach gier. Oglądając gameplaye z Bioshocka odnoszę wrażenie, że gdy ja będę w nią grał to jej nie skończę, bo będę się przy niej bał. ( Taki już jestem ;) }

Natomiast oglądając filmiki z Obliviona odnoszę wrażenie, że ta gra jest taka schematyczna, ciągle trzeba z kimś gadać. Czy tak rzeczywiście jest?

Okej, to koniec moich wypocin. Tak jak na początku zadam to samo pytanie: Co wybrać Bioshcoka czy Obliviona? Pomóżcie z wyborem. ;)

Edytowano przez Ludwess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...