Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@MasterYoda

Z kosmicznych latadel zwiazanych ze swiatem Star Wars nic w ostatnich latach sie nie ukazalo. Jesli jednak swiat Star Wars nie jest bezwzglednie wymagany, to mozesz sie zainteresowac ktoras z gier z serii X. Jest tam walka, handel, rozne systemy, sporo misji itd. Pamietam, ze byla tez inna kosmiczna gra z lataniem - Freelancer. No i nie mozna zapominac o epickim Freespace 2. :) Sprawdz je, moze przypadna Ci do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MasterYoda

Dodam jeszcze do kolegi wyżej Darkstar One, I-War 2 Edge of Chaos i świetne Starlancer i Freelancer. Nowych space simów niestety brak ale w powyższych grafa dalej dobrze wygląda i gameplay wciąga, przynajmniej w moim przypadku :). Możesz jeszcze spróbować Dark Horizon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak solidna i rzetelna odpowiedź - patrz wyżej :cool: Jeśli pasuje Ci mocno arcadowy tryb jazdy w stylu Hot Pursuit, hoolywoodzki rozmach z jakim poprowadzona zostanie gra, piękne kobiety jako twoje towarzyszki i dość dziwaczne wyzwania, bo nie tylko na ściganiu gra będzie polegać to bierz The Run.

Driver SF to miodny model jazdy, klasyczne piękne samochody i nieźle poprowadzona fabuła. Ja osobiście jestem zadowolony po kilkukrotnie ogranym demie Drivera i to właśnie tą produkcję zakupiłbym.

A tak nawiasem mówiąc to po wypłacie kupuję EK Drivera na X360 z Challengerem. Nice :) Po wydaniu The Run też zaopatrzę się w niego :)

_____________________________

Poszukuję jakiejś fajnej gry hidden object w stylu hmmm.. Murder in NY - dodana do ostatniego CDA (freeware). Gra może być freeware lub wydana normalnie w pudełku. Odpada Tiny Bang Story z oczywistego powodu ;)

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę na przyjęcie do kolegi - gracza. Sytuacja polega na tym, że był on fanem strategii ale ostatnio cały czas mówi o przygodówkach i właśnie przygodówkę byhm chciał mu kupić. Grał w dwie Syberie i podobały mu się.

Czy moglibyście polecić jakąś dobrą przygodową grę? Nie musi być najnowsza (bo jak piszę w wiele takich gier nie grał). Najlepiej by było, żeby to była gra związana w jakikolwiek sposób z seryjnym zabójcą (też ma taką akcje ostatnio), ale to nie jest najważniejsze, grunt żeby była porządna ;)

Narazie myślałem o Fahrenheit i Still Life, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście mi polecić jakieś oldschoolowe gry przygodowo-detektywistyczne?

Zainteresuj sie tymi tytulami:

Broken Sword 1-4

Gabriel Knight 1-3

Runaway 1-3

The Dig

Ace Ventura

Tony Tough

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim. Ostatnio miałem imieniny, a że trochę zarobiłem to chciałbym sobie kupić jakąś grę. Interesują mnie Strzelanki, ewentualnie jakieś gry akcji. Niestety jest jedno wąskie gardło - komputer. Mam Pentium 4 3.2 GhZ HT (tonie ten na s775), 2GB Ramu DDR1 i HD 3650 512MB DDR2 AGP. Chciałem kupić BF BC2, ale pożyczyłem od kumpla żeby sprawdzić czy będzie działac, ale niestety, chodzi, lecz przy ok 20FPSach... Lubie strzelanki typu CS, CoD 4, Team Fortress 2. Co polecacie? Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW2 - Opłaca się? Dużo osó jeszcze gra?

W MW2 gra sporo ludzi. A jeśli przeszkadzają Tobie oryginalne rozwiązania z multi, to zawsze pozostaje alterIWnet. Program jest legalny, o ile grasz na oryginalnej kopii gry.

czy w coj the cartel da się grać

Wg. mnie The Cartel to największa polska wpadka tego roku. Znacznie gorzej wypada na tle CoJ 2: Więzy Krwi. Przeniesienie serii we współczesne realia powoduje kompletny zanik charakterystycznego klimatu. Grałem chwilę i cieszę się, że nie kupiłem, bo bym żałował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie mojemu bratu na urodziny? Ma 11 lat i jest fanem Minecrafta, serii Disciples, serii Drakensang, Team Fortress 2, serii Diablo i serii HoM&M. Minecrafta już ma, wszystkie części Disciples też, Drakensanga ma dwie kolekcjonerki, Team Fortress 2 ma w premierowej edycji pudełkowej, Diablo 2 ma premierówkę, z H0M&M ma złotą edycję V i pre-order na kolekcjonerkę VI.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek

opinię o coj the cartel wyrobiłeś grając sam?

bo słyszałem że ludzie poczytali różne recenzje i mają złą opinię o grze chociaż nie grali a niektórych ta gra nawet wciąga

a kolekcjonerka jest moim zdaniem jedna z lepszych

tylko taka sprawa jeżeli jestem laikiem w fps-ach to ew. the cartel ogarne (w mass effect 2 na easy ledwo cisne)

a i czy w trj grze można jakoś wykorzystywać osłony?

bo wolę się schować i czasami wychylać niz iść "na pałę"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekw123 - W The Cartel grałem z godzinę, dwie u kumpla. Recenzję czytałem, ale miałem nadzieję, że gra mi przypadnie do gustu, bo poprzedniczki z serii były genialne.

W nowym CoJ nie ma systemu osłon. Musisz samemu zadbać o to, żeby się dobrze za ścianą schować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...