Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Ty się nie kieruj średnią na mtc, bo ta często jest mylna. Co do Singularity, raczej Cię nie znudzi bo zabawy z UMC są bardzo fajne ;P Co do moich dalszych pomysłów... Czy polecać Ci gry z coverów CDA, czy wszystkie przeszedłeś? Natomiast inne propozycje: Rise of the Argonauts, X-Men Origins Wolverine, Władca Pierścieni Podbój, Overlord, Bully Scholarship Ed, Wanted Weapons of Fate, Legendary.

@Suteq - wreszcie mogę iść spać z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku :biggrin:

Edytowano przez Czytelnik21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie gry akcji (typu Mafia II lub jakies strzelaniny), strategie?

Chodzi mi o nowe porzadne gry :P

Kane & Lynch 2 do mafii jest w miare podobny i równie dobry.

Saints Row 2 to świetny klon GTA z jeszcze większą dawką humoru.

GTA IV ten tytuł jest dobry jeśli masz konsole bo na PC ma najgorszą optymalizacje wszechczasów.

Z strategii polecam Medieval TW 2, Civilization V oraz StarCrafta 2: Wings of Liberty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade, troche wypadlem z obrotu ostatnio.

W Kane & Lynch 2 oraz Saints Row 2 na pewno zagram, ale zastanawiam sie czy GTA IV na PC jest w ogole warte uwagi przez to co pisales?

Dwie powyzsze gry w ogole starczaja na dluga rozrywkę?

W ogole ciekawe dlaczego Kane & Lynch 2 ma taka slaba ocene 5.8/10

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13785

Edytowano przez Gracz PC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto zagrać w GTA 4 na PC, kiedy gra wychodziła to może była beznadziejna optymalizacja, ale wyszło dużo patchy i gra działa bardzo dobrze na rożnych konfiguracjach.

K&L 2 jest dobrą gierką ale strasznie krótką, bodaj 4-5h, do tego łatwą, ale w miarę dynamiczną. Gra na raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przybyło mi trochę kasy(praca dorywcza, praktyki itd), więc mam zamiar sobie kupić dobrą, długą i wciągającą grę(preferuję RPG, chociaż dobra strategia, bądź też FPS może być). Zapomniałem wspomnieć: jestem sknerą i mój wydatek to 100zł.

Narazie mam dwóch faworytów:

Dead Island- koło 70 dyszek

Alpha Protocol - coś koło 40 zł

Co byście mi proponowali? Lubię grać w gry o zombiakach(L4D 2 mam i lubię sobie pyknąć, ale Alpha Protocol jakoś bardziej mnie do siebie ciągnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yetiowski - Dead Island to jedna z lepszych gier wydanych w tym roku. Powinieneś ją ukończyć w ponad 20 godzin, jeśli będziesz przechodził wszystkie wątki, więc to raczej rzadkość jak na dzisiejsze realia. Przy tym połączenie gatunków FPS + RPG. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecil jak koledzy wyzej Dead Island ;)

Chcialbym Was zapytac bo chyba naszlo mnie na gry o zabojcach - koncze Hitman Blood Money i planuje kupic Assassin's Creed II (nie gralem w jedynke), mysle ze warto prawda? Do AS II nie wyszly chyba zadne dodatki, posiadacie na ten temat jakies informacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przybyło mi trochę kasy(praca dorywcza, praktyki itd), więc mam zamiar sobie kupić dobrą, długą i wciągającą grę(preferuję RPG, chociaż dobra strategia, bądź też FPS może być). Zapomniałem wspomnieć: jestem sknerą i mój wydatek to 100zł.

Narazie mam dwóch faworytów:

Dead Island- koło 70 dyszek

Alpha Protocol - coś koło 40 zł

Co byście mi proponowali? Lubię grać w gry o zombiakach(L4D 2 mam i lubię sobie pyknąć, ale Alpha Protocol jakoś bardziej mnie do siebie ciągnie).

Dead Island podobno jest grą dobrą, wręcz bardzo dobrą (sam mam swój egzemplarz, ale na razie katuję Wieśka 2 ;) ), ale za to Alpha Protocol jest grą świetną, fajną, fenomalną, wciągająca, aż brakuje mi kolejnych epitetów, żeby tą grę ocenić. Ma bugi, ma niedoróbki, ale swoją wciągającą fabułą, wyborami i nieliniową fabułą wszystko to wynagradza.

Ja ze swojej strony mogę polecić właśnie naszą polską dumę, czyli Wiedźmina 2. Gra jest świetna, najlepsza polska gra ever.

@Gracz PC

Ja na Twoim miejscu w AC II bez znajomości jedynki bym nie grał. Jest to na tyle powiązana seria, że dużo stracisz i dużo nie będziesz wiedział, jak nie będzie chronologicznie grał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym Was zapytac bo chyba naszlo mnie na gry o zabojcach - koncze Hitman Blood Money i planuje kupic Assassin's Creed II (nie gralem w jedynke), mysle ze warto prawda?

AC2 to najlepsza część serii i nie musisz przy tym grać w jedynkę, żeby zrozumieć fabułę dwójki (choć dobrze by było, bo łączy się ona czasami z wątkami z AC1). Z misjami pobocznymi zajmie Tobie sporo czasu. Jednym słowem: warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przybyło mi trochę kasy(praca dorywcza, praktyki itd), więc mam zamiar sobie kupić dobrą, długą i wciągającą grę(preferuję RPG, chociaż dobra strategia, bądź też FPS może być). Zapomniałem wspomnieć: jestem sknerą i mój wydatek to 100zł.

Narazie mam dwóch faworytów:

Dead Island- koło 70 dyszek

Alpha Protocol - coś koło 40 zł

Co byście mi proponowali? Lubię grać w gry o zombiakach(L4D 2 mam i lubię sobie pyknąć, ale Alpha Protocol jakoś bardziej mnie do siebie ciągnie).

Dead Island podobno jest grą dobrą, wręcz bardzo dobrą (sam mam swój egzemplarz, ale na razie katuję Wieśka 2 ;) ), ale za to Alpha Protocol jest grą świetną, fajną, fenomalną, wciągająca, aż brakuje mi kolejnych epitetów, żeby tą grę ocenić. Ma bugi, ma niedoróbki, ale swoją wciągającą fabułą, wyborami i nieliniową fabułą wszystko to wynagradza.

Ja ze swojej strony mogę polecić właśnie naszą polską dumę, czyli Wiedźmina 2. Gra jest świetna, najlepsza polska gra ever.

@Gracz PC

Ja na Twoim miejscu w AC II bez znajomości jedynki bym nie grał. Jest to na tyle powiązana seria, że dużo stracisz i dużo nie będziesz wiedział, jak nie będzie chronologicznie grał.

Dp tego warto dodać że Alpha Protocol jest aktualnie za 2? na STEAMIE, więc tym bardziej się opłaca ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ SPEED LOVER <3

Zastanawia mnie tylko jedno już miałem iść kupić AC II ale zobaczyłem ze w wymaganiach jest staly dostęp do Internetu.

I dla mnie to jest problem, bo zaaraz wyjezdzam na studia a tam mam Internet Play z limitem danych i nie moge sobie pozwolic na granie przez Internet. Jak to jest z ta gra i tym Internetem? Nie moge nawet w single pograc bez dostepu do neta?

Edytowano przez Gracz PC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...