Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jakie gry mi polecicie na taki sprzęt?

Karta graficzna: NVIDIA GeForce nForce 405

Procesory: AMD Athlon 64 2.21 GHz

RAM: 1024 MB

System: Windows XP

Gustuję głównie w grach akcji, slasherach, bijatykach i zręcznościówkach. Nie pogardzę również jRPG oraz prostszymi gierkami casualowymi. Mile widziane są również przygodówki oraz niezbyt skomplikowane gry wyścigowe. Jeśli w parametrach zapomniałem czegoś dopisać to proszę mi to napisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy za 90 zł opłaca się brać CoD Black Ops ? Czy to jeszcze drogo jak na tą gre ?

P.S.

Czy w CoD MW2 i BO da się zmieniać nick w trybie multilpayer i czy profil zapisuje się na serwerach steam czy u nas na kompie ?

P.S. 2

Czy wyjdą jakieś edycje obu tych gier z dodatkowymi map packami ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Ja bym te 90zł potrzymał jak wyjdzie naprawdę coś dobrego. Black Ops nie jest taki zły, ale to gra na 2 wieczory. Za to lepiej kupić Wiedźmina 2. Albo iść do Tesco jeśli jest u ciebie bo gry z EA classics są na promocji po 29zł. Tak jak Crysisa 2 kupisz tam za 69 teraz. Jak dla mnie strata pieniędzy kupno BO w tej chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że wydanie chociaż złotówki na Black Opsa jest marnotrawstwem - sam nie kupiłem, dostałem od kumpla, który wygrał drugi egzemplarz w konkursie - i choć single jest świetny i robiony naprawdę z rozmachem godnym największego skryptu :trollface: to już multi sięga dna a nawet głębiej - dedyków do tej pory chyba nie ma (nie wiem, bo w grę już nie gram), lagi, nudne mapy... Jedynie co ratuje sprawę to tryb z zombie :) Te pieniążki lepiej przeznaczyć na MW2 a najlepiej na MW, którego multi jest najlepszą rzeczą jaką kiedykolwiek widziałem - choć w multi gram od święta jedynie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx - oczywiście, że grają... Jasna sprawa. Ja osobiście również polecam Ci AC:B, bo gra jest niesamowicie wciągająca i gra się bardzo przyjemnie. Co do Fable III - hmm... zły nie jest, lecz moim skromnym zdaniem nie może dorównać AC:B (mimo, że to całkiem inne gatunki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry dla kogoś kto nie lubi się nudzić, najlepiej rozbudowana mocno gra, ulepszanie non stop danej postaci/elementów gry, nie koniecznie strategie choć dobre również mogą być ;) FPS mniej mnie interesują więc odpadają, generalnie zależy mi na grach w której ciągle coś się dzieje, ulepszamy, nowe efekty, nowe rzeczy etc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektórz zaraz mnie zbesztają ale do twojego opisu świetnie pasuję Spore. Gdzie sami tworzymy od podstaw nowy gatunek. Na początku mamy bardzo proste stworzonko potem ewoluje. Aż w końcu wylatuje w kosmos.

EDIT: Co myślicie o Alone in Dark? Bo w sumie dosyć podobny w załorzeniach Alan Wake ( odcinki, mroczna atmosfera, siły nadprzyrodzone) bardzo mi się podobał. A na aleggro co chwila jest kolekcjonerka po 50 zł. I zastanawiam się czy warto.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx - Alone in the Dark w sumie grą złą nie jest, aczkolwiek arcydziełem też nie. W dodatku bardzo prawdopodobne, że za niedługo pojawi się na coverze CDA, więc ja bym na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zakupem o te kilka miesięcy ;]

@hink - skoro mogą być strategie to polecam całym sercem Empire Earth II - świetnego RTSa, w którym masz możliwość rozwijać gospodarkę, handel itd., ale możesz się skupić na wojaczce z innymi. Największym atutem gry jest to, że przechodzi przez wszystkie epoki - jeżeli grasz w trybie swobodnej gry, to zaczynasz np. od ery jaskiniowej, w której Twoi ludzoie wojują maczugami, budują jakieś proste szałasy itp., aż przez starożytność, średniowiecze, nowożytność, współczesność, a na koniec era kosmiczna ;J Jeśeli wgrasz sobie kody, to Ty możesz strzelać do wrogów laserami i wysłać na nich roboty, a oni Cię będą okładać maczugami :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon22 - jeśli chodzi o Best of, to polecam Ci tak: Call of Duty 2, GRID, Prototype, X - Men: Origins Wolverine, Singularity i Wolfenstein. Ogólnie wybór jest spory, tak więc zależy co chcesz. Jeśli strzelanki, to CoD 2, Singularity lub Wolfenstein. Jeśli gry akcji to Prototype, czy X-Men. Jeśli ścigałki to GRID lub Dirt (2). Co do EA Classics, to polecam Crysis Maximum Edition i Bad Company 2. Chociaż Spore również jst bardzo fajną grą :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis'a i Bad Company 2 już mam. To Spore mnie ciekawi. Ale niewiem czy mi sie spodoba. A jak tam ten nowy MoH ? Gra ktoś w multi ?

P.S.

Z best of zastanawiałem się nad Dirtem 2 i czymś jeszcze. Tak więc jestem otwarty na propozycje. (w dirta 1 , grida, wolfensteina , coda2 i prototypa już grałem )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu szukam dobrej dla mnie gry. Pytałam się brata który jako tako się na tym zna, ale nie potrafił mi pomóc. Postanowiłam więc was poprosić o radę.

Po pierwsze jestem dziewczyną (może to być przydatne podczas szukania gry dla mnie).

Po drugie (co może się wam wydać głupie) najbardziej lubię gry w których jest dużo możliwości podczas robienia postaci. Chodzi oczywiście o płeć czy wygląd (jeśli można w niej wybrać rasę to jeszcze lepiej!).

Po trzecie i chyba najważniejsze - nieliniowość. Chcę mieć jakiś wpływ na rozwój gry i to jak najwięszy.

Po czwarte - dialogi. Ma ich być mnóstwo, może nawet do znudzenia.

Fallout'a i Dragonage'a znam więc te odpadają.

Oczywiście nie musicie dokładnie trzymać się moich wymagań, ale tak jednak byłoby najlepiej. Z góry dziękuję za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy MoH w singlu jest wg. mnie bardzo fajny i dosyć klimatyczny, ale krótki.W multi w sumie da się grać ale ja grałem ostatnio jakieś 2 miechy temu i już wtedy liczba graczy sukcesywnie malała. Co do samej rozgrywki - powiem to co wszyscy - jest to połączenie CoD'a i BF BC2. Z CoD'a są małe mapki (oprócz dwóch) a z BF grafika, interfejs, sporo oprawy dźwiękowej.Pojazd jest 1( a i tak tylko na dwóch mapach) a broni dużo mniej niż u konkurencji.

Jeśli nie chce ci się czytać tego powyżej, to powiem tak: Jeśli lubisz pustynne klimaty, a BF i CoD masz już za sobą, a ponad to masz nadmiar gotówki- możesz kupić.W innym wypadku możesz odłożyć kase np na BF3 albo MW3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Negative Ten opis świetnie pasuje do Dragon Age:Początek. Możliwość kreacji postaci są spore. Da się wybrać rase postaci. Nieliniowość jest też troche. A dialogow jest mnóstwo. W sumie oblivion też pasuje.

I się od razu zapytam. Czy na prawde w Alone in the dark jest tragiczne sterowanie? Czy wystarczy podpiąć pada i problem znika?

EDIT: Oj sory w pośpiechu i przez brak odstępu przecztalem to jako " Drakensang".

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...