Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Zastanawiam się nad kupnem trzech gier - ale wybieram tylko jedną : KASA Misiu, KASA :wink: a więc waham się między: 1. Battlefield: BC 2 ( za niedługo w EA Classic ) - COD MW 1 i 2 okrutnie mi się podobały 2. K&L 2 - jedynka była IMO świetna, a demko dwójki mnie urzekło 3. Star Wars: The Force Unleashed - jest w tej grze MOC a fanem SW jestem nie od dziś. Sam już nie wiem :wink: Wszystkie gry < 50zł. POMOŻECIE ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym wybrał Kane&Lynch 2, jak mówisz jedynka urzekła trudno się nie zgodzić, gra jest niepowtarzalna(przynajmniej nie znam podobnej), warta tych 5dyszek, BBC2 świetne multi, aż zagrywać po nocach, singiel słaby, ale dla mnie ta gra nie ma "tego czegoś", choć też jestem wielkim fanem i zwolennikiem gier z serii SW (KOTOR ah to były czasy), to nie polecam The Force Unleashed wg mnie gra dość przeciętna, nie ma orównania z dwiema wcześniejszymi poprzedniczkami;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daveNWN - tak, ale: Kane & Lynch to gra tylko na single player, a z kolei Star Warsy mają dosyć kiepską optymalizację, więc jeśli nie masz dobrej maszyny, to będziesz mieć problem z klatkami.

Ze wszystkich tych trzech gier wybrałbym BF: Bad Company 2, bo można sobie pograć po sieci, a gra tutaj bardzo dużo osób (w tym forumowicze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że SW uciągnie mój sprzęt :wink: A zapomniałem dodać, czegoś ważnego a mianowicie: nie mam zamiaru grać w multi :wink: Wolę samemu pograć w spokoju, więc raczej BC 2 odpada i chyba się zdecyduję na K&L 2.

edit: dzięki za radę, czekam tylko aż K&L będzie w Premierowej Okazji, a to już za 5 dni.

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na fanboya Wieśka, ale jednak "co polskie to polskie" i wybrałbym Wiedźmina 2, szczególnie iż zapowiada się świetna fabuła - tak mi się wydaje i gra ogólnie może być kozacka, choć z drugiej strony Dungeon Siege 3 też może być kawałem niezłego RPGa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry dla młodszego brata. Chodzi mi o samochodówkę, główną atrakcją mają być areny, niszczenie wrogich samochodów. Coś jak Crashday, albo Flatout.

Fajnie by było jakby gra ruszyła na:

AMD Sempron 2400+ 1.67GHz

1024 mb ram

karta graficzna: GeForce 6200 256mb SM 3.0

Czyli Burnout odpada;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu znowu ja(coś często ostatnio odwiedzam ten temat), tym razem szukam gry podobnej do Rise & Fall: Civilizations at War lub M&B. Czyli chodzi o strategie, połączoną z grą akcji, tzn. rządzi się państwem, ale można również sterować jedną postacią, np. podczas bitwy. Znajdzie się coś takiego, oprócz w/w dwóch gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EverybodyLies - spróbuj Stormrise. Ale raczej Ci nie pójdzie, jeśli masz takie same parametry jak przedtem. A, jeszcze takie małe wtrącenie - spróbuj zainteresować swojego brata grą L.A. Rush - jest tam fajny model zniszczeń i grafika też jakoś tragiczna nie jest;J I powinno Ci ruszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , mam problem z prezentem dla brata i siostry (obaj starsi a mają różnice w urodzinach 19 dni )

dla brata FPS , RPG ,strategia lub akcja ,

z FPS odpada medal of honor . Z RPG odpada wiedźmin , ze strategii total war i lotr : Boś 1 2 ( i dodatek )

Dla siostry

albo simsy 2 , minecraft albo GoW Chains of olympus albo Gos na psp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dla brata polecam:

- ze strategii : Antologię Dawn of War albo Platynowa Kolekcja - podajże - Dawn of War II + dodatek Chaos Rising

- z RPG-ów : to klasyki -> Dragon Age, NWN 2 wraz z dodatkami - najlepsze RPG w jakie grałem ever, Two Worlds II - nawet niezłe

- z FPS-ów : może któreś Call of Duty - MW i MW 2 najlepsze, Bulletstorm - świetna rozwałka na odstresowanie

dla siostry z tego co zrozumiałem, to polecam Ducha Sparty - jest bardziej dynamiczne niż Chains of Olympus i lepiej wygląda - w oba grałem na PSP kiedyś

simsy 2 z jakimś dodatkiem to dla dziewczyny/kobiety też dobry pomysł na prezent :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...