Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Matison - bierz Civkę V od razu, przynajmniej tak mi się wydaje. Skoro grałeś już w czwórkę, to teraz spróbuj piątki :wink:

@kamiladam - zdecydowanie pierwsza część - najtańsza, ma to samo co kolejne jej wersje, tylko one mają kilka dodatkowych opcji, w dodatku ogromna grywalność i praktycznie nieskończony czas gry, jeśli Cię wciągnie (a wciągnie na pewno)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam fajnej wyścigówki żeby pograć we dwie osoby. Podawajcie gry od roku 2008 czyli te nowsze produkcje. Oczywiście grę którą podacie ma dać się grać we dwie osoby na JEDNYM komputerze na joysticku. Szukam typowych scigałek samochodami jak nfs hot pursuit albo Test drive unlimited 2 a nie jakieś Blur itp itd z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie ma gier tak dla 2 osób na kompie chyba że Split/Second ale ni jestem pewien.

A co do siebie na wydanie na gry mam 60zł. Jedną grę już wybrałem jest to Mount&Blade. Jakie inne gry kupić? Najwięcej gram w gry akcji, strzelanki i strategie choć dobre wyścigi też byłyby ok'ej.

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż poszukuję gier o piratach, które dają sporo możliwości i raczą działac na Viście. Najbardziej interesowałoby mnie coś w stylu Piratów z Karaibów autorstwa Akelli ale jakimś fajnym rozwiązaniem w stylu Sid Meier's Pirates! też nie pogardzę. Jeżeli taki temat był już to proszę o zamknięcie tego i odesłanie mnie do już istniejącego(tak, szukałem i nie, nie znalazłem). ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowalik008 - zainteresuj się serią Crash Time. Tam prawie na pewno był split screen.

@kamiladam - takich gier jest naprawdę milion pięćsettrzydziewięćset i jeszcze kawałek. Z FPS'ów może... Metro 2033, Crysis (Warhead), Stalkery, Left 4 Dead (2), Gears of War i inne. Ze strategi Company of Heroes, Dawn of War, Rise of Nations: Rise of Legends, jakieś Settlersy, jakieś Anno, Tom Clancy's End War. Akcja: Mirror's Edge, Thiefy, jakieś Splinter Celle, Tomb Raidery, może Piraci z Karaibów.

@Skreedi . jeśli chodzi o RPG to na pewno Oblivion i Morrowind, Dragon Age, może Jade Empire, jakikolwiek Gothic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2up

Akurat we wszystko to co podałeś grałem i większość przeszedłem (Oblivion mnie znudził, a Dragon Age był jakiś taki nie w moim typie i dałem sobie spokój... ;d)

@up

O właśnie! Wiedźmin! Nigdy nie miałem czasu w niego zagrać, a teraz przyszła chyba na niego pora... jednak nadal czekam na dalsze propozycje.

Edytowano przez Skreedi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić koledze na ur. Singularity czy Bioshock'a (1) ? W obydwie gry nie grał...

A tak poza tym... to opłacało by mi się kupić Singularity ? I proszę o wasze oceny, czy gra jest warta kupna, czy też nie...

Edytowano przez WinnereK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock zdecydowanie... Jest lepszy, chociaż zabawy z czasem w Singularity też niezłe. Ale w ogólnym rozrachunku Bioshock wypada lepiej... i taniej.

Co do Singularity... sądzę, że warto. Pomimo jego wad, to jest to dość długi FPS, z bardzo fajnym elementem, którym jest UMC - "maszynka" do zabawy z czasem. Gra się naprawdę dobrze i myślę, że warto go kupić.

Edytowano przez Czytelnik21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age jest dużo lepszym wyborem, gra w stylu legendarnym a'la Baldur's Gate, świetna fabuła i te klimaty aż miło się gra, nawet zarywa noce. Risen też jest całkiem dobrą gierką w stylu Gothica, ale nie dorasta Gothicowi 1 i 2 do pięt. Dobra gra lecz nie porywająca.

Bierz Dragon Age w ciemno. A z resztą premiera 2 tuż tuż. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam moje zapytanie: Poszukuję gier o piratach, które dają sporo możliwości i raczą działac na Viście. Najbardziej interesowałoby mnie coś w stylu Piratów z Karaibów autorstwa Akelli ale jakimś fajnym rozwiązaniem w stylu Sid Meier's Pirates! też nie pogardzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie Borderlands GotY tydzień temu i jeszcze nie przyszła,na stronie sklepu pisz,że towar niedostępny. Czyli wcześniej pewnie mieli niezaktualizowaną listę:(

Wie ktoś może gdzie w normalnym sklepie można jeszcze to dostać? Na empik.com była za 80zł więc liczę,że za tyle też gdzieś znajdę.

W internecie mnie nie interesuje bo zbyt droga przesyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sinner - jest jeszcze Piraci Nowego Świata oraz druga część tej serii, a oprócz tego istnieje jeszcze Sea Dogs oraz Black Buccaneer.Jest także gra Swashbucklers: Stal kontra proch. Także możliwości jest wiele.

@sioka - ja bym Ci radził Splinter Cella, ale nie wiem jaki gatunek Ty wolisz. Ja bym wybrał SC, ale ja to ja :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jam dziwny problem ale według mnie (oby nie tylko) to dobry temat, a mianowicie zachciało mi się kupić Diablo 2 (wiem że za późno), ale nigdzie nie ma już wersji pudełkowej i postanowiłem kupić wersję na necie, z tego co wiem na batllenet jest wersja polska ale coś drogo te 15? więc posszukałem na allegro i znalazłem to http://allegro.pl/diablo-2-lod-sklep-24-7-...1464055031.html i mam pytanie: Czy to bezpieczne, nie zbanują mi Battle.net?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moglibyście polecić mi jakąś dobrą grę hack?n?slash (nie wymieniajcie Loki i Titan Quest+dodatek, bo te już mam, pomińcie również Diablo), która uruchomi się na tym kompie? Chodzi mi o gry hack?n?slash (rpg z akcją), a nie czyste rpg (wszystkie gry typu BG możecie pominąć).

Windows XP Service Pack 3

AMd Athlon 3200+ 2.19GHz (ale np. stronka "can you run it" pisze, że taktowanie procesora wynosi 3,19GHz i gry wymagające np. 2,5Ghz lub 3GHz działały)

Ati Radeon x1650 512mb

DirectX 9.0c

Z góry dzięki

@up

Kolega posiada StarCraft II, która ma 2 klucze do wersji demo na 14 dni. Na tej kartce, na której jest klucz, piszą, że wersję gry można pobrać z netu, więc pobranie nie powinno być zabronione. A jeśli pobierasz, to i klucz możesz załatwić sobie w ten sposób, przynajmniej tak mi się wydaje. A poza tym, jeśli byłoby to zabronione, to Blizzard napisałby do Allegro, a Ci usunęliby te aukcje, więc jeśli są, to nie ma problemu.

Edytowano przez grzesiek1306
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...