Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

A ja Ci Fable polecę. Wiedźmin... Wiesiek jest spoko, ale jak dawno nie grałeś w singlu to nie polecam, bo gra może frustrować, przez co czasem zniechęca. Mass Effect 2 ma niezłą fabułę, ale ja tego tałatajstwa za RPG nie uznaję. Zwykły "szuter" z fabułą. Polecam natomiast Fable, bo tam masz ciekawą fabułę, dużo akcji, a gra się przyjemnie, z satysfakcją wypływającą z każdej minuty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable przeszedłem i nie powiem, jest to jedna z moich ulubionych gier ever (a na pewno RPG), z niecierpliwością czekam na trójke na PC. Natomiast Wiedźmin leży tam na półce i jakoś nie mam weny znów do niego wracać, niby dobra gra, ale nie przekonała mnie, a pamiętam jaki byłem na niego napalony po skończeniu sagi, niestety odpowiedni komp pojawił sie jakiś rok później i zapału już nie było. Mass Effect kusi, ale czekam na inne propozycje (dowolny gatunek niekoniecznie RPG!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alieniasty-No to wybrałeś sobie duet, z którego ciężko wybrać "tego lepszego" :wink: Obie gry oferują świetną fabułę, niesamowitą grywalność i oprawę audiowizualną. Ja rozpatrzyłbym to nie pod kątem preferencji gatunkowych (akcja vs. RPG), tylko klimatu i realiów świata, które bardziej Ci odpowiadają. Wiedźmin jest osadzony w swojskim, "magicznomieczowym" świecie, a jego zaletą jest oparcie o polskie fantasy, co niewątpliwie dodaje grze uroku. Mass Effect 2 to z kolei wspaniała space opera, a podczas gry ma się wrażenie uczestnictwa w ważnych wydarzeniach. Osobiście uważam jednak, że nie ma takiego klimatu jak "Wiesiek".

No, tyle ode mnie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makintosh: niestety nie udało mi się znaleźć nowej Syberii 1 bez napisu "Tylko 14,99", a taki napis jest niepożądany. Jako, że w moim mieście nie bardzo miałem jak znaleźć wersję pudełkową w sklepie i sprawdzić czy jest odklejalna pomysł upadł. A szkoda bo był to mój faworyt. :(

@Winnerek: Experiment 112 wydaje mi się genialny! Nie słyszałem wcześniej o tej grze, ale ten pomysł jest niesamowity.

Połaziłem dziś po sklepach i znalazłem w nich kilka podanych przez Was tytułów. W momencie trafienia wypłaty na moje konto ja trafię do sklepu ponownie. :) Dzięki za pomysły.

-------------

@Miszczyk: Mass Effecty, Crysis, Warhammer Dawn of War 2, Cywilizacja V lub IV (fabuły brak, ale jest "jeszcze jedna tura"), Assassin's Creed (dwójka mi się bardziej podobała).

@Alieniasty: jedyna moja rada to rzut monetą. Serio, obie te gry to mistrzostwo, co byś nie wybrał będziesz zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matti208: Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena i Batman Arkham Asylum mają elementy skradankowe i akcję w sumie naprzemiennie. Moim zdaniem doskonale wyważone.

Edytowano przez Eban
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia Gracze! Pomoc jest potrzebna:) Potrzebuję gry, która mnie wciągnie na dłuuuuuugie godziny czy nawet tygodnie. Nie tylko by przejść i zapomnieć tylko by coś było więcej. Dodam, że jestem fanem zarówno rts-ów jak i strzelanek:) z rpg to jeśli można pod nie podpiąć Mass Effect'a to też:] Liczę na Was! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci:

-Left4Dead

-jakikolwiek Call of Duty

- Empire Earth2

-cos z Total War

-Company of Heroes

hmmm. Czytelniku :D już lepiej L4D 2 a co do cod'a to trzy ostatnie części (modern warfare 1 i 2 oraz Black Ops) Z serii call of duty najlepiej moim zdaniem wypada Modern Warfare 2. Inne gry są dobre np EE2.

Ja polecam -

Left4Dead 2

Call of Duty (3 ostatnie części)

The Sims 3 (Dla dziewczyny)

i dodatki...

BatlleField : Bad Company 2

i może beta MineCraft

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@briansteven

z gier na długie godziny najlepiej się bronią MMO , lub też gry z rozbudowanym multi , jak np. COD:BO czy też BF:BC 2 , ze strategii Company of Heroes Online czy też StarCraft 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gerbilos

Empire: Total War trzyma klimat Rome i Medivala? Bo w tamte zagrywałem się ho ho:)

@tomus i Fivtyen

Starcraft 2 to niezły wydatek dlatego nie jestem pewien czy też jest godnym następcą, niby recenzje pochlebne ale jakoś mnie nie przekonywały.

Co do reszty to L4D2 i BF:BC2 to mam ale już mi się przejadły:]

A może ktoś grał w nowego Fallout'a? Może nie jest to gra na tygodnie;p ale nie chce kupić w ciemno;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc może mi poradzicie co brać w sklepie muve z katalogu cenegi lub ubisoftu posiadam kod na 40 % zniżki powiedzmy mogę wziąść gry nawet o wartości 500 zł.

TDU 2 czy opłaca się to brać pierwsza część była nawet fajna ale podobno 2 po becie ludzie osądzają za niewypał może już ktoś grał od was?

Gry z serii lego dodam , że nigdy nie grałem w żadną z nich a myślę nad indiana jones 2 , star wars complete saga i harry potter 1-4 które z nich wziąć wszystkie czy może jedną z nich.

Następna rzecz wie ktoś może czy pre-order ac: brotherooda zawiera dodatkowe 2 postacie do multi i 2 misje jak np. pre-order w gry-online.

Dead rising 2 warte jest uwagi mógłbym wziąć w sumie za 60 zł warto?

Co innego jest jeszcze warte uwagi proponujcie.

Ż góry dzięki za pomoc.

Ja proponuję "Szybki kurs właściwego używania przecinków" - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Za 2 tygodnie zamówię sobie w końcu jakąś gierkę na odstresowanie przed egzaminem gimnazjalnym, no i mam dylemat. Trylogia BIA czy CALL OF DUTY 2? Z Call of Duty to mam COD 4, przewspaniała gra. Mój ulubiony tytuł, jedynkę przeszedłem do połowy u kumpla, i równie wspaniała. BIA ukończyłem pierwszą część i ta gra także mnie pochłonęła. Dlatego pytanie albo Trylogia BIA albo COD 2. Obydwa tytuły stoją dla mnie na ,,prawie" równym poziomie dlatego pytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Jak dla mnie sprawa prosta - bierz śmiało Trylogię BiA - na pewno przejście trzech części BiA zajmie Ci więcej czasu. Także jeśli oczekujesz długiej rozgrywki - bierz Trylogię BiA. Lecz jeśli cena jest dla Ciebie ważniejsza - bierz CoDa 2.. Na pewno znajdziesz go w mniejszej cenie niż całą Trylogię BiA..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tygodnie zamówię sobie w końcu jakąś gierkę na odstresowanie przed egzaminem gimnazjalnym, no i mam dylemat. Trylogia BIA czy CALL OF DUTY 2? Z Call of Duty to mam COD 4, przewspaniała gra. Mój ulubiony tytuł, jedynkę przeszedłem do połowy u kumpla, i równie wspaniała. BIA ukończyłem pierwszą część i ta gra także mnie pochłonęła. Dlatego pytanie albo Trylogia BIA albo COD 2. Obydwa tytuły stoją dla mnie na ,,prawie" równym poziomie dlatego pytam.

Szkoda że masz troszkę stary piecyk, gdyby nie to polecił bym ci Bulletstorm, bo to jeden z lepszych odstresowywaczy którego premiera jest 25 lutego, ale czy taktyczna gry jak BIA rzeczywiście cię odstresują, ja bym polecił ci Serious Sam HD z extra klasyki :), ta gra odstresuje cię tak że zapomnisz że masz ten test :P, chyba że naprawdę chcesz coś wybrać z tych gier to w tedy Brothers in Arms będzie dobry rozwiązaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...