Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

No to w takim razie mogę szczerze polecić parkę Bionic Commando i Prototype (zmieścisz się w limicie cenowym :wink: ) albo trylogią Prince of Persia albo Just Cause 2 albo Call of Duty 4 albo Red Faction Guerilla :biggrin:

down - a no tak, Just Cause 2 nie odpali na XP, mój błąd..

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Święta są już blisko i czas na prezenty moja mama nie zna się na grach wiec za jej pieniądze kupuje grę .Gra ma kosztować do 100zl

lubię gry akcji, RPG, sportowe i inne.Patrzyłem i mam takie propozycje: Saint Row 2 ponieważ lubię gry podobne do GTA i Mount and blade Ogniem i Mieczem Dzikie pola ponieważ grałem w normalne i warbant .Proszę o podawanie gier i ocenę ich plusów i minusów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się w Saints Row 2 nie pakował, strasznie niedorobiona technicznie i bodajże najgorzej zoptymalizowana gra na PC jaka kiedykolwiek wyszła. GTA IV chodzi od niej o wiele lepiej, więc jeśli nie masz sprzętu pokroju Core i7 4 GHz, 4 GB RAM i GTX480 to lepiej sobie odpuść, bo tylko nerwy sobie zwichrujesz.

1. Podobny do GTA - Just Cause 2. Jest trochę bardziej dynamiczny, strasznie dużo się dzieje w tej grze. Tylko trzeba pamiętać, że on jest tylko na DX10, więc wymaga Windowsa Visty albo 7 i troszkę lepszego sprzętu. U mnie na 9600 GT chodzi w miarę dobrze, ale większość efektów musiałem wyłączyć - inna sprawa, że gra wcale na uroku nie straciła i nadal wygląda fenomenalnie.

2. Batman: Arkham Asylum - ta gra ma to coś, tę miodność rozgrywki.

3. Prince of Persia 4 (2008) - co tu dużo mówić, jak to w PoP, skaczemy, walczymy, skaczemy, walczymy, jednym słowem: akcja.

4. Dragon Age: Początek - RPG pełną gębą z masą statystyk, ekwipunku, itd, itp.

5. No i oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie polecił serii Mass Effect. O tej grze mógłbym napisać pracę magisterską. Genialny action RPG z epicką fabułą.

6. Seria Assassin's Creed - niezwykły średniowieczny lub renesansowy (w zależności od części) klimat gry, ciekawa fabuła, miły gameplay, również polecam.

Edytowano przez Nitrox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aroux Jeśli chcesz kupić M&B to najlepiej kupić tylko Warbanda, ewentualnie Ogniem i Mieczem Dzikie Pola ale to już zależy jakie klimaty bardziej Ci odpowiadają. A nie posiadając podstawowego M&B nie tracisz nic, gdyż ta gra nie posiada żadnej fabuły a Warband ma poprawiana grafikę, nowe przedmioty, zadania i multipalyer, a tak poza tym to cały czas ta sama gra.

A ja się zapytam czy opłaca się kupić Wings of Prey z premium games za 70zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trackmaniak, nie wiem jak u Ciebie i jaki masz dostęp do sklepów, ale ja jeszcze tydzień temu widziałem Wings of Prey z premium games za 49zł w Media Markt w Koszalinie (więc nie wiem jak w innych, ale może ktoś się załapie). Ogólnie większość tytułów z premium games z 69zł na 49zł było przecenione. W końcu kupiłem sobie Antologię Twierdzy ;] Edytowano przez luklic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trackmaniak, nie wiem jak u Ciebie i jaki masz dostęp do sklepów, ale ja jeszcze tydzień temu widziałem Wings of Prey z premium games za 49zł w Media Markt w Koszalinie (więc nie wiem jak w innych, ale może ktoś się załapie). Ogólnie większość tytułów z premium games z 69zł na 49zł było przecenione. W końcu kupiłem sobie Antologię Twierdzy ;]

Wg mnie najlepszym prezentem na gwiazdkę byłoby Mass Effect 2 bardzo wciągająca gierka, niezła fabuła praktycznie najlepsza gra w jaką grałem. Teraz jest nawet w promocji Steama za 60zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chcę kupic M&B, zastanawiam się tylko czy Warband, podstawka ew. obie.

2. Jeżeli np. sam Warband to co tracę nie mając podstawki - chodzi mi o fabułę, questy, itd.

Ja wziąłem podstawkę M&B za 10 zł w Biedronce i za tę cęnę warto. A Warband atrakcyjnie cenowo jedynie na steamie, ale znajomi, którzy go mają twierdzą, że nie jest jakoś odczuwalnie lepszy od podstawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chcę kupic M&B, zastanawiam się tylko czy Warband, podstawka ew. obie.

2. Jeżeli np. sam Warband to co tracę nie mając podstawki - chodzi mi o fabułę, questy, itd.

1. Weź sobie podstawkę w Biedronce, jeśli się spodoba pomyśl o Warbandzie, bo to przede wszystkim multi- niewiele różni się od podstawki, choć jest trochę zmian na lepsze, a tryb sieciowy daje sporo radochy i znacząco wydłuża żywot gry. A na upartego w singla też można młócić bardzo długo, czego ja jestem doskonałym przykładem.

2. Nic nie tracisz. Warband to to samo, z troszkę odświeżoną grafiką, nowymi questami, przedmiotami i trybem multi. Fabuły jako takiej w M&B nie uświadczysz- ta gra to totalny sandbox.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie ma tematu o grach na xbox-a 360 ani też inne next-geny, piszę tutaj.

Jaką polecacie grę na x-a 360, lubię wszystkie gry, oprócz RPG. Grę do 80 zł.

Bardzo proszę o radę, bo chcę sobie umilić ferie świąteczne.

Xbox-a posiadam od niedawna i mam na niego następujące gry:

WWE Raw vs. Smackdown 2010- gra pr0, super, wymiata!!!

Fifa 10- niestety płytka mi się zryła i już mi nie działa- może jeszcze raz kupić ją sobie?

Mass Effect- dosyć fajne (tak, mam 2 na PC).

Dante's Inferno- monotonna gierka, a zagadki słabo zrobione.

Fight Night Round 4- bardzo fajna gra, spędziłem przy niej dużo czasu i nadal w nią pocinam.

Banjo- Kazooie Nuts&Bolts- miałem ją od razu z xbox-em, nie spodobała mi się.

Ok.Ja mam pytanie a raczej dylemat co wybrać Batman arkham asylum czy MW 2 bo nie mogę się zdecydowac o co poprosić więc prosił bym o pomoc, z góry dziękuje ;].

Ja bym wziął Arkham Asylum bo MW2 jest krótkie w 3 godz przeszłem

Krystek, spójrz na datę posta ;)

Edytowano przez Lukasz246
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie ma takiego tematu dla xboxa 360, więc pytam tutaj. Mógłby mi ktoś doradzić którą grę wybrać? BF: Bad Company 2, CoD Modern Warfare 2, Left 4 Dead 2 czy Bioshock 2? Jeśli kogoś trudno znaleźć do gry przez sieć, to odrazu odpada.

Lukasz246 - Proponuję: Halo: Reach, Call of Duty Black Ops i Pure.

Edytowano przez Kontakt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...