Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@Virez, domyślam się, że masz konsolę, stąd poruszasz już kwestię Brotherhooda.

Doradzam zakup AC Brotherhood o ile masz konsolę podpiętą do Internetu. IMO multi to wielki walor tego Asasyna 2.5. W przeciwnym wypadku bierz Arcanię na PC - może to nie jest już Gothic, ale pozostają realia, fabuła kanoniczna i te skromne kilkanaście godzin przeczesywania świata fantasy, którego nigdy za wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - czy znacie jakieś gry typu Collect 3, które możecie polecić, najlepiej freeware?

Hej, przeszedłem parę razy Puzzle Questa, wiadomo. Spróbowałem też Marine Puzzle, o którym było w książeczce CDA "gramy za darmo" i przednia kopia Puzzle Quest. Niestety ją skończyłem, a ciągle mam ochotę na więcej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcanie stesotwałem u kolegi. Troche sie zawiodłem ( gdzie ten poziom trudności ja sie pytam ?! ) . Quety typu ja chce to ale ten co to ma chce to a ten co ma to co chce ten ma tamten wołają o pomste do nieba . Fakt gra jest dobra i wciąga ale czego innego sie spodziewałem po tym gothicu =/ Kupie AC Brotherhood .

Taka moj arozkmina, skoro w recenzji w cda ac brotherhood było opisywane moim zdaniem jako gra taka mocno średnia i imo ukazany zostały w większości wady , to dlaczego ocena 8.5 (jelsi dobrze pamietam - jakies 90%).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę jakom polecam na prezent ? Proste oczywiście że Fifa 11 lub Pes 11.

Czemu? Dużo spędzonych godzin zabawy na tej grze ;), dynamiczne rozegranie kilka nerwów związanych z końcówką meczu i przegrywaniem 1:0.

Grę polecam :)

Edytowano przez misiekz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

A jaka to ma być gra? Gra akcji, strategia, wyścigi...

A i jeszcze jedno: ceny mają być empikowskie?

Hmm, w takim razie może zainteresuje Cię gra Prototype? W podanym limicie cenowym się zmieścisz, a w zamian otrzymasz hektolitry destrukcji :wink:

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat jaki prezent wybrać na święta. Mam do wyboru:

1. Długopis z kamerką - zbędny gadżet ale fajny

2. Buty - jakieś markowe (Addidas,Nike)

3. Runebound: Wyspa Strachu - Dodatek do gry planszowej RPG, która bardzo mi się spodobała

HELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat jaki prezent wybrać na święta. Mam do wyboru:

1. Długopis z kamerką - zbędny gadżet ale fajny

2. Buty - jakieś markowe (Addidas,Nike)

3. Runebound: Wyspa Strachu - Dodatek do gry planszowej RPG, która bardzo mi się spodobała

HELP

Osobiście wybierałbym między bucikami a gierką, bo jak sam dodałeś długopis z kamerką to gadżet zbędny: fajny bajer, ale tylko na chwilę, no chyba że masz jakieś konkretne zamiary z kamerką. Buty zawsze się przydadzą, bo boso nie będziesz chodził :wink: a jeśli gra Ci się podobała to dodatek dlaczego nie ! Zawsze to dodatkowe chwilę w zimowe wieczory. Wybór należy do Ciebie :happy:

Ups , trochę od tematu odskoczyliśmy :tongue:

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Moja starsza poprosiła mnie o wybranie prezentu ("jakiejś fajnej gry) dla ciotecznego brata, do 50 zł. Gra ma chodzić na sprzęcie z sygnaturki i na kompie ciotecznego brata (Intel E2200, 2 GB RAM'u, HD3850). Najlepiej Wyścigowa, akcja (Coś na wzór GTA) lub strzelanka (Coś jak CoD 4). Nie chce żadnych horrorów, zombiaków itp. Nie polecajcie NFS Shift, MW, Carbon, Undercover ; Coda 2, 4 i 6 ; GTA SA, VC, 3 ; CS'a, bo wszystkie już zaliczone. Z góry dzięki!

Edytowano przez rafik787
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm akcja i otwartość świata- Assassin's Creed(brak wyścigów jako takich :D ) , albo może być Just Cause I/II

strzelanka-Jak lubi FPS'y to może Crysisa, na jednym, i drugim sprzęcie powinien iść na medium

myszykiszki* "brak zombiaków" :P Czy czasem L4D nie jest o zombie ? xD

Edytowano przez losio3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wspólnej zabawy jakaś część wormsów, tanio kupisz worms 4 mayhem, worms forts lub oldschoolowe worms Armagedon w 2D. Na gre w pare osob przy kompie sa tez fajne minigierki w Flat Out 2. Z nowszych to polecam Batman Arkham Asylum lub GTA IV + Episodes from Liberty City. Godny polecenia jest również race driver grid oraz Fifa 11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na na prezent dla siebie, na święta Bożonarodzeniowe. Niech to będzie najlepiej jakiś RPG, lub FPS żeby było fajne multi. Sprzęt: NVIDIE GeForce 6200 (tak, wiem - świetna karta). 1 GB RAM, 2 GHz.

Edytowano przez TazZar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...