Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

W pierwszej kolejności dzięki za poprzednie porady dla mnie (gram sobie w Company of heroes).

Po drugie chce zapytać czy opłaca się kupić dragon age. Nawet nie czytałem recenzji w cda bo wtedy jeszcze go nie kupowałem. Wiem, że gra dostała wysoką ocene ale nie o to mi chodzi.

Edytowano przez kiran
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o co ci chodzi? Powiedz, jakie masz gusta, może wtedy ustalimy, czy warto. Opierając się na zdaniu innym mogę ci powiedzieć, że gra jest trudna, ma ciekawą fabułę i "odlskulowa". Warto jeszcze dodać, że przy tej promocji możesz sobie kupić Dragon Age i inną dobrą grę z EA Classic za niecałe 50 złotych. Pierwsze, co powinieneś zrobić, to przeczytać recenzje i popytać się jeszcze innych o wrażenia z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO właśnie chodzi o fabułe i grywalność. Chciałbym też poznać opinie innych o niej a recenzji poszukam gdzies w internecie. Jeśli chodzi o mój typ gier to trudno określić jak gra jest dobra to w nią gram jeśli nie to szybko przestaje. Ale myśle, że za 50zl i tak ją kupie.

Edytowano przez kiran
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja też się zamierzam skorzystać z tej promocji 2 za 1, więc chciałem się zapytać jakie tytuły warto kupić. Zastanawiam się nad HL: the orange box i Crysisem ale proszę o rady czy te lub inne. Jeżeli chodzi o moje ulubione gatunki to FPSy, RPGi, strategie, nie mam raczej ochoty grać w wyścigi. Być może kupię 4 gry więc proszę o propozycje które gry najwięcej dadzą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qbk85 mam jeden taki tytuł ale ci go nie polecam i wręcz odradzam , jest to metin 2 , największy szrot w jaki grałem. A jeśli chcesz sobie pograć dłużej i być zadowolyn przy tym , to kup sobie Guild Wars :D

Edytowano przez SzCzErKoS123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Na gramer.pl są.Ja na tym sklepie cały czas kupuje i nigdy się nie zawiodłem, no raz jak wziąłem sobie zestawik 4 gier i jedna z nich - podobno wspaniały - BioShock nie działała i nie działa dalej.Reklamacji nie chciało mi się składać.A tak bokiem to naprawdę przyzwoity sklep i dobra obsługa tzn. pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ja bym Ci polecił Kolekcjonerkę Drakensang The Dark Eye za 70, możesz kupić na kilku sklepach, albo dozbierać i zamówić Kolekcjonerkę The River of Time, mega wypasioną edycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Mam problem z wyborem gry... Ja z moim kumplem mamy rózne zdania , jeśli coś mi sie spodoba to znowu jemu nie... Chodzi O dowolną gre którą będzie można wspólnie omawiać na przykładzie Diablo 2 ... Dobrze by było jakby ta gra była przez multi... i prosze też żebyście napisali jakie ewentualnie będą premiery takich gier :) Dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przekonać rodziców że idealnym prezentem jest XBox 360 z Alanem Waykem

Praktycznie we wszystkich Empikach i MM są wystawione Xboxy i PS 3, przespaceruj się z opiekunem i pokaż mu jakie to jest super :)

Oczywiście raczej AW nie będzie, ale takie Gran Turismo...

Pokaż też recenzję w CDA, Xboxa i AW, puść filmiki z Youtuba :P

Zadziała, oczywiście jeżeli twoich rodziców stać ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecił Kolekcjonerkę Drakensang The Dark Eye za 70

Drakesang mam z CDA, i nie podobało mi się. A nie będę wydawał kasy na tą samą grę.

EK Operation Flashpoint Dragon Rising z hełmem i nieśmiertelnikiem

Nie lubię takich gier :)

Fajną EK miał Far Cry 2, Call of Juarez Więzy Krwi.

Obie gry mam już w zwykłych wersjach.

Najbardziej mnie interesują właśnie takie gry jak AC, PoP, lub FPS np. Medal of Honor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Mam problem z wyborem gry... Ja z moim kumplem mamy rózne zdania , jeśli coś mi sie spodoba to znowu jemu nie... Chodzi O dowolną gre którą będzie można wspólnie omawiać na przykładzie Diablo 2 ... Dobrze by było jakby ta gra była przez multi... i prosze też żebyście napisali jakie ewentualnie będą premiery takich gier :) Dziękuje

Jest może Star Craft II nale nie wiem czy się wam spodoba. Co więcej to nie wiem. Możecie sprawdzić jakieś mmo lub shootera przez internet ale nie wiem o co wam chodzi więc więcej nie napisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Wszystko zależy czy grałeś w DA, jeśli tak i Ci się spodobał to bierz z dodatkiem, jeśli nie grałeś to weź sobie DA z LFD, jak ci się spodoba to dodatek możesz sobie dokupić, jeśli nie to żadna strata bo teoretycznie masz Go za darmo a płacisz tylko za LFD.Ja bym wziął DA z dodatkiem.:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić gierke na pc-ta ale niewiem jakom.

Lubie każdy gatunek gier prócz przygodówek i logicznych .

Kasa od 50 do 100 zł

Mój złom:

Intel core 2 duo 2x3.00 Ghz

Ram 2 giga

Gieforce 8600 gt 256 mb

Myslałem nad takimi grammi ( oczywiście mozecie dodać swoje ) :

1. BioShock

2. Fallout 3

3. Sniper Ghost Warrior

4. Stalker Czyste Niebo

5. Saint Row 2

6. Gta 4

7. Wasze propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...