Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Gość RaxusV
Chciałbym spróbować jakiegoś piłkarskiego managera. Ale zastrzegam: bardziej stawiam na własnoręczne ustawianie masy taktyk, niż budowę stadionów i dbanie o interesy. Polecicie coś?

Jeśli managery to tylko najnowszy Football Manager lub Fifa Manager . CM ma za mało opcji . Nie wiem jakiego wolisz , obejrzyj gameplaye , poczytaj recenzje . Na pewno jakaści się spodoba

Recenzja FM :

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6122

RECENZJA FIFA MANAGER :

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13112

GAMEPLAY FM :

http://www.youtube.com/watch?v=oUXSAS1b0Rs

GAMEPLAY FIFA MANAGER :

Możesz też poczekać rok na następne części .:)

Edytowano przez RaxusV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do org-ja bym polecił Fife Manager 10 mam ją i nie zgadzam się z oceną CDA dla tej gry,gra jest świetna(jak dal mnie),lub jakbyś chciał się zapoznać ze starszymi wersjami to najbardziej polecam Fife Manager 08 gram w nią do dzisiaj(mam już 80 sezon) i mimo że gra starsza ale za to jak fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja miał wybierać, bezsprzecznie na pierwszym miejscu postawiłbym Singularity ...

Bioshockowo- Wolfensteinowo-Stalkerowy klimat i wszystko jest tak jakby połączeniem tych trzech gier :)

Single bardzo dobry, a po jego przejściu można pobawić się przecież multi, które także daje wiele frajdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wygrałem bon o wartości 100zł (dla ciekawskich w konkursie "robimy roboty" organizowany przez wałbrzyskie koło robotyki) ale mogę to wykorzystać tylko w empiku Co proponujecie?

Myślałem nad:

GRY: Trackmania United Forever lub Silent Hunter 4 albo 5

GRY2: Grę planszową typu Ryzyko (strategie bardzo lubię)

KSIĄŻKI: Szczerze nie wiem czy warto (większość jest do przeczytania on-line lub do pobrania

FILMY: nie oglądam tak... jak coś to w tv

ZABAWKI :E : myślałem na LEGO bo jest u mnie siostrzeniec

Podajcie co wybrać/lub podajcie własne propozycje!

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię gry komputerowe (symulatory i samochodówki), lubię grafikę komputerową, a lego typu te zwykłe (miasto, jakieś auta itp xD) filmów nie lubię a typowych książek o miłości czy jakiś tam bajkach typu potter mnie nie podniecają, lubię gry planszowe (strategie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie na PC? Są ciekawe gry na X w empiku - np. Fable II GOTY czy GTA IV.

Może jakaś kolekcjonerka? Za 60zł masz kolek. Fallout'a 3. Dobra gra, a i rzeczy w pudełku wartościowe.

Możesz też poszukać ciekawych premierówek po przecenach. Za 99zł znajdziesz naprawdę świeże tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poleciłbym Mass Effect 2. Dlaczego, gra na początku mi się nie podobała, ale po spolszczeniu zacząłem rozumieć więcej. Ja narazie jej nie przeszedłem w całości, ale zapewniam, że przejdę ją jeszcze raz. Dla fanów dobrych gier, ta gra nadaje się na dobry prezent.

Edytowano przez Infinitum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Teraz to mam dylemat, a mianowicie: Czy kupić sobie grę S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla. Mój problem polega głównie na tym, że, po jednej stronie barykady: O kurcze, ale modów, klimat Zony, można wsiąknąć, no i wszakże cena! Muszę ją mieć. Lecz istnieje także ciemna strona ananasa. Czy gra nie jest zbyt no, że tak powiem wnerwiająca, pod konstrukcją strachu i utrzymywania grozy? Nie cierpię się bać w grach, czasem nawet przestraszy mnie jakiś topielec koło ucha w Wiedźminie, który na chwile zniknął mi z pola widzenia, albo w jakiejś realistycznej grze, tj. FPSie, skradam się pięknie, a tu bum. Head shot! Ech, nie wiem czy kupić grę, ale chyba sięgnę po nią, no i znajdzie się w mych łapskach... Ale doradźcie koledzy (no i koleżanki oczywiście :smile:), czy warto kupić Stalkera, w którego ma grać osoba, która nie lubi się bać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, ale nieraz idzie się przestraszyć. Ja mam S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo i nocą naprawdę można się czegoś wystraszyć... Chodzi mi oczywiście o noc w grze, bo ta jest tam fantastyczna... Sam planuje zakup Cienia Czarnobyla i Zewu Prypecii... :) Twoja decyzja czy chcesz Cień Czarnobyla kupić. Według mnie warto, choćby dla tych chwil strachu. :tongue:

Edytowano przez mikista10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym kupić shootera z dobrym trybem multiplayer , tylko nie wiem na jaki się zdecydować.

Cod MW

CoD MW2

Battlefield BC 2

Aliens versus Predator

Jaki polecacie ??? Możecie napisać własne propozycję.

AvP odradzam, zwłaszcza jesli myslisz o multi. Mnie nawet kampania zbytnio nie przypadla do gustu, chociaz Tobie moze sie podobac co innego niz mnie wiec...

CoD4 jest ok i tzw. "scena" jest (ponoc) dobrze rozwinieta ale majac wybor chyba lepiej wsiasc na nowsza gre.

MW2 lub BC2 - wydaje mi się, że BC2 ma bardziej taktyczny charakter rozgrywki natomiast MW2 jest IMO m\nastawiony na rozgrywke zrecznosciowa. Obie gry sa bardzo dobre, maja ze soba wiele wspolnego ale sa tez duze roznice.

w MW2 nie ma serverow dedykowanych, a to co dla mnie bylo najbardziej przykre to sporo cheaterow (aimboty, wallhack). Odechcialo mi sie i przerzucilem sie na BC2 - tam jest fajny model zniszczen, pojazdy, duze mapy itd ale ludzie, z ktorymi gralem stwierdzili, ze wracaja do MW2 bo do gry w ESL czy CB MW2 bardziej im pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja decyzja czy chcesz Cień Czarnobyla kupić. Według mnie warto, choćby dla tych chwil strachu. tongue.gif

Chłopie, czytaj ze zrozumieniem. Mówiłem, że nie lubię się bać w grach, chociaż może grę kupię... Tak czy siak, dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...