Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Zacytuję Cię jeszcze raz:

Poradzcie jakąś dobrą grę strategiczną,tylko nie Mediavale i Rome bo te porze chodziłem.

Wyraźnie prosiłeś o strategię. Co innego w drugim poście:

Mogą być ,strzelanki(tylko nie strategie,bo mam zakupione Rome z dodatkiem)itd.

gdzie nie chcesz strategii. I tak powstało nieporozumienie. Ale ok EOT.

Strzelanki do 100zł:

Możesz poszukać na allegro okazji z Bad Company 2

Call of Duty 4 Modern Warfare

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Juarez

Call of Juarez Więzy Krwi

Left 4 Dead

ArmA II - choć ona może odstraszać wysokim realizmem

Operation Flashpoint Dragon Rising

Edytowano przez Bronex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzysz, że nie wszystkich gry RPG pociągają i interesują? Bo ja np. nie mam ani jednego RPGa w domu i mieć nie zamierzam bo ten gatunek mnie nie kręci. Wolę strategie i FPS, których ktoś inny nie trawi. Dlatego jeśli ro442 chce FPSa to poleć FPSa a nie RPGa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co widzę to mówisz o grach w ogóle liniowych :) Drugi tytuł to bijatyka więc w ogóle nie ma o czym mówić. Mimo jednak, że w ME jest parkour to niestety wolności skakania po dachach nie uświadczysz... najwyżej drobną irytacją gdy zaklinujesz się w jakimś poziomie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolejny zdesperowany gracz, szukający rady, czyli ja ma takie pytanko.

Jaką grę wybrać? Jeszcze może nie kupuję, ale się bardzo przygotowuję.

S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla to gra świetna, można ją zapchać modami i ma klimat. Tylko czy nie jest zbyt straszna? Nie jestem fanem grozy itp, a bać lubię się, w malutkich ilościach.

Fallout 3 też świeci na horyzoncie. W tym przypadku jednak mamy tylko kampanię SP, ale tanią ed. kol.

GTA IV, ciekawe, nikomu tłumaczyć nie muszę. Przygodę z GTA zacząłem już dawno temu.

Mass Effect, świetna gra, jednak, no nie wiem czy ją kupić.

Przypominam, że mogę kupić tylko jedną grę. Tak więc, proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolejny zdesperowany gracz, szukający rady, czyli ja ma takie pytanko.

Jaką grę wybrać? Jeszcze może nie kupuję, ale się bardzo przygotowuję.

S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla to gra świetna, można ją zapchać modami i ma klimat. Tylko czy nie jest zbyt straszna? Nie jestem fanem grozy itp, a bać lubię się, w malutkich ilościach.

Fallout 3 też świeci na horyzoncie. W tym przypadku jednak mamy tylko kampanię SP, ale tanią ed. kol.

GTA IV, ciekawe, nikomu tłumaczyć nie muszę. Przygodę z GTA zacząłem już dawno temu.

Mass Effect, świetna gra, jednak, no nie wiem czy ją kupić.

Przypominam, że mogę kupić tylko jedną grę. Tak więc, proszę o pomoc.

Powiem ci że grałem w wszystkie wymienione przez ciebie gry, i to już naprawdę zależy od twojego gustu, Fallout 3 i SoCh to klimaty postapo, ME świetna Space Opera, GTA IV to już całkiem inna bajka, mogę wypisać plusy i minusy tych gier, więc tak

Fallout 3

+mnóstwo godzin grania + DLC (80 h podstawka + 25 h dodatki), pełno modów, cudowny klimat, ciekawe zadania poboczne, piękna grafika przy czym dobra optymalizacja, ciekawa muzyka, ogrom możliwości, ogromny świat

-jeśli jesteś fanem serii to możesz się zawieść, mizerny główny wątek, niski poziom trudności

S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla

+sporo godzin lecz nie tyle co w Fallout 3 (45 h + Pirboi Story nie wiem ile dokładnie), mody, klimat nawet lepszy niż w Fallout 3, można poczuć się jak w Czarnobylu :P, nutka grozy, można się przestraszyć grając wieczorami lub w pewnych miejscach w grze, grafika pikna szczególnie na modzie Complete 2009, mnóstwo broni, większy poziom trudności niż w Fallout 3

- na początku poziom trudności może cię zniechęcić, chyba że FPS to dla ciebie chleb powszedni :), gra jest momentami liniowa, jest trochę błędów chociaż te są praktycznie wyeliminowane z gry przez patche, słabe zadania poboczne

Mass Effect

+cudowna fabuła, ciekawe postacie, klimat SF aż się wylewa z tej gry, jeśli uwielbiasz filmy typu Star Trek, Star Wars to obrazu zakochasz się w tym tytule, piękna muzyka, dobra grafika, powalający główny wątek, niektóre zadania poboczne są naprawdę fajne w szczególności związane z towarzyszami,

-gra jest krótka (30 h), lecz to nie przeszkadza bo jest bardzo intensywna, słaby dubbing (chociaż to też nie problem bo można wybrać angielski), niektóre zadania poboczne są denne, zbieranie "śmieci", na planetach związanych z zadaniami pobocznymi "wystrój" wnętrz jest zadziwiająco podobny :)

GTA IV

+najlepsza część serii, cudowne postacie i świetni aktorzy podkładający głos, mnóstwo godzin zabawy (przejście gry na 100 % to jakieś 80 h), ciekawy tryb mulit, ładna grafika, Niko Belic :), fantastyczna filmowa fabuła, klimat NY, ciekawe zadania poboczne, czarny humor, naprawdę dobre stacje radiowe, samochody :P, ogromne miasto z wieloma atrakcjami :)

-optymalizacja (lecz patche powoduje że gra jest już w miarę płynna)

P.S

Jeśli chcesz kupić Fallout 3 to najlepiej w wersji Goty, tam znajdują się wszystkie DLC stworzone do gry (łącznie 5), wiem że kolekcjonerka bardzo korci :P, ale to będzie bardziej opłacalny zakup.

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolejny zdesperowany gracz, szukający rady, czyli ja ma takie pytanko.

Jaką grę wybrać? Jeszcze może nie kupuję, ale się bardzo przygotowuję.

S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla to gra świetna, można ją zapchać modami i ma klimat. Tylko czy nie jest zbyt straszna? Nie jestem fanem grozy itp, a bać lubię się, w malutkich ilościach.

Fallout 3 też świeci na horyzoncie. W tym przypadku jednak mamy tylko kampanię SP, ale tanią ed. kol.

GTA IV, ciekawe, nikomu tłumaczyć nie muszę. Przygodę z GTA zacząłem już dawno temu.

Mass Effect, świetna gra, jednak, no nie wiem czy ją kupić.

Przypominam, że mogę kupić tylko jedną grę. Tak więc, proszę o pomoc.

Ze stanowczością polecam Ci Mass Effect - genialna fabuła,mnóstwo zawiłości, nierzadko dylematy do rozwiązania no i ten klimat kosmosu: wielka przestrzeń, możliwość eksploracji wielu planet i układów planetarnych. Jeśli zdecydujesz się na ME to gwarantuje że nie będziesz żałował pieniędzy na Mass Effect 2. No i jest w Edycji Rozszerzonej za przystępną cene.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolejny zdesperowany gracz, szukający rady, czyli ja ma takie pytanko.

Jaką grę wybrać? Jeszcze może nie kupuję, ale się bardzo przygotowuję.

S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla to gra świetna, można ją zapchać modami i ma klimat. Tylko czy nie jest zbyt straszna? Nie jestem fanem grozy itp, a bać lubię się, w malutkich ilościach.

Fallout 3 też świeci na horyzoncie. W tym przypadku jednak mamy tylko kampanię SP, ale tanią ed. kol.

GTA IV, ciekawe, nikomu tłumaczyć nie muszę. Przygodę z GTA zacząłem już dawno temu.

Mass Effect, świetna gra, jednak, no nie wiem czy ją kupić.

Przypominam, że mogę kupić tylko jedną grę. Tak więc, proszę o pomoc.

A ja bym polecił Fallouta. Uzasadnienie:

1) To Fallout!

2) Starcza na długo, jest kilka zakończeń i rozgrywka będzie inna zależnie od tego czy sie jest dobrym, czy złym

3) Modding! (obejrzyj do końca!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dziś swój stary komp, i odziwo działa w miarę dobrze:P Nieczyta pendrive i płyt też chyba, ale pogrzebie i może da radę naprawić:P

I teraz pytanie, jakie gry polecacie na niego żeby poszły bez problemu?

Procesor: Intel 200 MHz (nie zdążyłem sprawdzić dokładnego modelu)

Grafika: ATI Graphics PRO Turbo PCI atim 64-VT

RAM: 32 MB w 4 kościach:D

HDD: 1,96 GB(w dwóch partycjach - jedna partycja 0,98)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...