Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Gość sebi1295

Mi się ta gra bardzo nie spodobała, ale każdy ma inne gusta, tu możesz o niej trochę przeczytać:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5157

Ja bym ci polecił, tak:

_FPS: - R6 Vegas [ 1 i 2 część, są świetne ]

- COD: MW [ 1 i 2 choć cała seria jest wspaniała ]

- Medal of Honor: Airborne, Alied Assault

- Crysis + Warhead

- Code of Honor: Stan Nadzwyczajny [ tak, gra od CITY! mimo że krótka to bardzo fajna ]

_ Gry typu POP lub Mirrors Edge: - Devil May Cry 4

- Tomb Raider [ tak jak kolega mówił ]

A jeszcze z innych gier - gatunkowo - to polecam:

- GTA [ cała seria ]

- Mafia

- Machinarium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Myślę że na średnich no może średnio - wysokich 1 część ci pójdzie, natomiast druga na średnich.

Niedawno pytałem trochę o Fallouta, sporo czytałem i nawet mi się spodobał, ale po ukończeniu - prawie, zawiesiłem się na samiutkiej końcówce - R6 Vegas korci mnie do 2 części tejże gry.Grałem u kumpla i grało mi się równie fajnie co i w jedynkę i mam dylemat co kupić?Czy EDYCJĘ KOLEKCJONERSKĄ FALLOTA'a 3, czy zestawik sobie ufundować a mianowicie R6 Vegas 2 i jakaś tańsza gierka do tego.Co byście mi doradzili żeby najpierw kupić, obydwie gry mi się podobają i na pewno obydwie kupię tylko którą pierwszą?

Do wyboru podsumowując:

- FALLOUT 3 - EDYCJA KOLEKCJONERSKA - 60zł. + wysyłka

- R6 Vegas 2 + jakaś inna gra z taniej serii - 45zł. + 25zł. + wysyłka

A może jeszcze coś takiego?:

- Assassin's Creed + jakaś gra z taniej serii

Nie zadawajcie kolejnych pytań tylko doradźcie co byście wzięli na pierwszym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Może jeszcze jakieś opinie/porady, chcę wiedzieć więcej. :wink:

a jak wygląda GFWL w Falloucie 3.Sporo kiedyś o niego pytałem i dostałem różne odp., jedni mówią że program instaluje się razem z grą i w grze zakłada się konto, inni znów że konto zakładam na stronie internetowej, potem ściągam program.Jak to w końcu jest bo Fallout 3 chyba wymaga GFWL sądząc po logu tejże ,,aplikacji" na pudełku z grą.Jak przedstawia się artbook w edycji kolekcjonerskiej i czy mógłby ktoś podać zbliżone wymiary pudełka, tzn. tego metalowego.

Chyba już prawie zdecydowałem, najpierw kupię Vegas, a Fallouta w wakacje sobie sprawię.

PS.: A i pytanko co zawiera R6 Vegas 2 w edycji Ubisoft Exclusive?Mam zamiar kupić Go właśnie w takowej edycji, czy w pudełku znajdę jakiś drukowany poradnik itp. itd. czy nie?

Kurczę i dalej się waham, przekonajcie mnie co mam wybrać?

Edytowano przez sebi1295
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BartekPayne

Mam pytanie. Mój kumpel ma urodziny za tydzień ale wolę kupić prezent wcześniej a nie na ostatnią chwilę. Mam na myśli prezent jako grę, on mi kupił też oryginalnego DiRT 2, więc chcem też mu coś kupić ale, mam tylko 60 zł. ale już nie będe taki. Więc jaką gre polecacie za 60 zł ? z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mu kupić Wieśka (Wiedźmina) w Platynowej kolekcji za 69,99. Jego to każdy polubi. A jeśli ma to możesz mu kupić Call of Duty 4,2 lub 1. A jeśli te gry też ma to kup mu jakieś z pomarańczowej kolekcji za 25 zł. (np: Mafie i Bioschocka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Polecam R6 Vegas 1 + 2, świetne gry, pierwsza część kosztuje 13 zł. a druga 45 zł. razem 58zł.A zabawy co nie miara.

A co do mojej osoby to jutro zamówię Fallout'a 3 Kolekcjonerkę, ilość gry to mniej niż 10 sztuk ale myślę że do jutra do 16 jeszcze coś zostanie, jeśli nie to zastanowię się nad inną grą.Jeśli jednak zamówię Fallout'a i mi się spodoba to mam zamiar kupić serię S.T.A.L.K.E.R podobno jest bardzo fajna i podobna trochę do tejże gry.Pytanie: w jakiej kolejności mam przechodzić Stalker'a tzn. którą część pierwszą, którą drugą a którą trzecią.

Edytowano przez sebi1295
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Jutro będę zamawiał gry więc pytanie, zacząłem brać S.T.A.L.K.E.R'a pod uwagę, może lepiej kupić którąś z części tejże gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Nie było posta, zamówiłem Fallout'a 3 i mam nadzieję że się nie zawiodę, a więc dylemat rozwiązany tylko mały problem.gdy wejdę na swój profil w sklepie to pisze że wszystko potwierdzone i jutro wyślą i jest zdjęcie kolekcjonerki i napisane że zamówiłem grę Fallout 3 PC Edycja Kolekcjonerska ale na e-mail'a przyszła mi wiadomość dodatkowo że jutro wyślą i piszę że Fallout'a 3 Kolekcjonerkę ale zdjęcie jest tej gry tylko w wersji premierowej, może coś się im pomyliło, w razie co reklamacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepiej iść samemu do sklepu. Można "zobaczyć" towar i stwierdzić czy mi się spodoba.:) Ja nic nie kupię przez ok. 2 miesiące, bo na PS3 lub Xbox 360 zbieram.:) Teraz liczę na fajne prezenty (gry) z CDA. :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem.Za dwa tygodnie są urodziny mojego kolegi.On kupił mi oryginalnego World of Warcrafta(z prezentu się ucieszyłem).Mój kolega bardzo lubi gry fps.Mam w portfelu 300zł,ale nie chce ich całych wydać.Podajcie jakieś propozycje gier fps. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...