Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 01/2009 zawartość

Polecane posty

A ja nie jestem zadowolony do końca z tego numer. Fakt, fajne recenzje, ciekawe zapowiedzi i testy sprzętu ale brakuje tutaj tego najważniejszego... KASZANKI! No co jest? Żadnej kaszanki nie wydali czy co? Pan Eugeniusz Siekiera nic do roboty nie miał :D

Widzisz, Kaszanka jest pierwsza rzecza, ktora wylatuje, jesli musimy upchnac w CDA duza recenzje jakiejs waznej gry.

kurcze <_<

kaszanka to to co lubie najbardziej .

A tak na serio : nie spodziewałem sie recenzji Mirror's Edge i jestem naprawde pozytywnie zaskoczony. Ciekawi mnie również recka 'World of Goo' i 'gjetea cztery' .

tak więc - Oby do wtorku ! :)

Wesołych świąt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się fajnie. Tylko ta okładka jakaś według mnie taka sobie, ale każdy ma swoje gusta. Gier z covera jak zwykle nie zainstaluję.

Obstawię oceny recenzji :

Grand Theft Auto IV: 9

Left 4 Dead: 9+

Prince of Persia: 8+/9

Need for Speed: Undercover: 5+/6

Silent Hill: Homecoming: 7+

World of Goo: 6+

Legendary: 7

Tension: 6

FIFA Manager 09: 7+

Mirror's Edge:8+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie! Tension to nadzwyczajne (i niesamowite, porażające klimatem) dzieło. Obstawiam w granicach siódemki. Jeśli recenzował to El General to pewnie jeszcze wyżej. Mirror's raczej bliżej dziesiątki niż ósemki. Ale nie gdybajmy! Sami przekonamy się za parę dni kiedy nowy numer CDA będzie mógł zagościć w naszych rękach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań, bo to tak jakbyś chciał porównywać Left 4 Dead do Silent Hilla niby to samo ale jednak zupełnie coś innego.

Ahh, zapomniałem wspomnieć że "gry z covera sux" może jednak te autka zainstaluję żeby zobaczyć chociaż jak bardzo jest to beznadziejne. Od 4 numerów kompletnie nic dla mnie. Czy to ja jestem jakiś wybredny to nie wiem. Loki mi się podobał chociaż szybko znudził. Summer Atthletics też było fajne no ale teraz to kompletnie nic ciekawego dla mnie nie ma :( No trudno.

btw. jeśli jest zamieszczana premiera światowa na coverze to o co biega?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Do narzekających na pełniaki

To powiedzcie proszę, jakie gry chcielibyście dostać, co? Przecież wiadomo że w czasopiśmie komputerowym nie będzie gier pokroju Call of Duty 2. Jak chcecie dobrą grę która was interesuje to idźcie do sklepu i sobie kupcie, a nie czekajcie aż wam w CDA dodadzą, bo się możecie nie doczekać. Ja tam na pełniaki nie narzekam. Fajnie, bo CDA daje dobre gry, za które w życiu bym nie dał np. 40 zł w sklepie, a tak to mogę sobie zagrać praktycznie za free (bo i tak CDA kupuję dla tekstów). I nawet mimo to dają dobre gry: Spellforce 2, XIII, Codename: Panzers 2, Loki. W jakim innym magazynie znajdziecie lepsze pozycje (niektórzy pewnie zakrzykną Play, ale jak dla mnie to są gry z ulotką symulującą magazyn, a nie czasopismo o grach)

Jeszcze co do Psychonauts. Narzekacie że dziecinna i słaba grafika. I właśnie przez takich ludzi gra nie miała szans się wybić. To nie jest gra dla dzieci, tylko taki jest styl graficzny. Settlersi też mieli dziecinną grafikę, a czy gra była dla dzieci? No właśnie. Ale nie ważne. I tak pewnie moje słowa nie trafią nawet do połowy forumowiczów. Czekajcie sobie dalej na Crisis'a.

PS. Przepraszam za offtop, ale już nie mogłem wytrzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma tym numerze recenzji Gothic 3: Zmierzch Bogów ale cóż, może za miesiąc :huh: . Pomimo to uważam iż numer ciekawie się zapowiada i z chęcią wstanę o 6.30 by pójść do kiosku i go zakupić :lol:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15
przejrzyjcie spis treści nigdzie nie ma AR :blink: mam nadzieje że smg zapomniał o tym dziale

!!!

Mam nadzieję, że nie zapomniał. AR Zawsze było, jest i będzie dopóki czytelnicy, fani, antyfani i piraci będą pisać do CDA. Jest nie niewymieniony, ponieważ to jest dział stały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie proszę, jakie gry chcielibyście dostać, co? Przecież wiadomo że w czasopiśmie komputerowym nie będzie gier pokroju Call of Duty 2. Jak chcecie dobrą grę która was interesuje to idźcie do sklepu i sobie kupcie, a nie czekajcie aż wam w CDA dodadzą, bo się możecie nie doczekać. Ja tam na pełniaki nie narzekam. Fajnie, bo CDA daje dobre gry, za które w życiu bym nie dał np. 40 zł w sklepie, a tak to mogę sobie zagrać praktycznie za free (bo i tak CDA kupuję dla tekstów). I nawet mimo to dają dobre gry: Spellforce 2, XIII, Codename: Panzers 2, Loki. W jakim innym magazynie znajdziecie lepsze pozycje (niektórzy pewnie zakrzykną Play, ale jak dla mnie to są gry z ulotką symulującą magazyn, a nie czasopismo o grach)

Jeszcze co do Psychonauts. Narzekacie że dziecinna i słaba grafika. I właśnie przez takich ludzi gra nie miała szans się wybić. To nie jest gra dla dzieci, tylko taki jest styl graficzny. Settlersi też mieli dziecinną grafikę, a czy gra była dla dzieci? No właśnie. Ale nie ważne. I tak pewnie moje słowa nie trafią nawet do połowy forumowiczów. Czekajcie sobie dalej na Crisis'a.

Ei. ale zrozum że ci którzy narzekają na pełniaki w tym czy w innych nr nie narzekają na to że te gry są stare czy mniej znane tylko na rodzaje gier . Ktoś kto lubi dajmy na to RPG i FPS to nie będzie się cieszył ze strategii . Przynajmniej te skargi ja tak odbieram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli, ze jestesmy pierwszymi ludzmi na caaaaaaaalym swiecie, ktorzy w nia zagraja smile.gif przynajmniej ja to tak zawsze rozumialem;p

Poza twórcami gry oczywiście. Chociaż patrząc na Gothic 3: Zmierzch Bogów to chyba faktycznie gram w to wcześniej niż twórcy. Ale zęby zacisnę i będę śledził wątek fabularny...

Odnosząc się do posta b3rta- Play faktycznie daje świetne gry i to co numer (ostatnio- Mafia :D), ale mogę się z tobą zgodzić- tam nie ma praktycznie nic do czytania. Recenzja Gothic 3: Zmierzch Bogów z ostatniego numeru- dowiedziałem się, że gra jest denna, bo zabugowana. Praktycznie nic więcej. Nic o fabule, nic o nowościach dodanych w dodatku. Zwyczajnie NIC...

Pełniaki (w CDA) są dobre i nie ma na co narzekać. Mnie osobiście niezbyt wciągają FPSy, a w takiego XIII grałem z przyjemnością. Spellforce to bardzo dobra gra (i w moich klimatach) tym bardziej, że jest to RPG (z domieszką RTSa). Więc na co narzekacie?

W Psychonauts zagram z przyjemnością mimo grafiki. Nie przypomina wam to trochę Beyond Good & Evil(nie chodzi tylko o styl graficzny)? Tamta gra mnie naprawdę wciągnęła mimo, że nie jestem fanem przygodówek. Reszta pełnych wersji nic mi nie mówi dlatego się nie krzywię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artemis - Jeśli tak żeczywiście jest, to ci, co skarżą się na pełniaki to samoluby jakich mało. Ludzie! To, że nie lubicie strategii, nie znaczy, że strategie nie mogą się podobać! poczekajcie ten nieszczęsny miesiąc, może w następnym numerze bedą bardziej odpowiadające wam gry! Albo Zainstalujcie jakąś, zostając przy przykładzie, strategię, może się do niej przekonacie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solidny numer. szkoda że najlepsze gry tego roku rozbiły się na dwa numery (a nie tak jak rok temu crysis, GoW i UT III w jednym numerze, i jeszcze chyba pro street tam się zjawił). co do recenzowanych w numerze - miałem okazję pograć trochę w nowego nfsa i na pewno to ona została "posłana w Diabl... diabły"

co do gta - nie sądzę żeby zgarnęło dyszkę, chociaż cholera wie (na pewno minusy zgarnie za debilną instalację i apetyt na sprzęt.

pełniaki - nie zainstaluję, bo mam Gta IV i fallouta 3 (i 126 dni do cywila, a przepustki rzadko kiedy, więc nie będę się odrywał od hiciorów)

ciekaw jestem recenzji ME, bo gierka zapowiada się klimatycznie i interesująco. zobaczymy co z tego wyjdzie (a co "pierwszeństwa" - czy Click nie był przypadkiem przed wami?

resztę - przeczytam, bo przecież trzeba coś robić w sylwestra siedząc w jednostce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Click nie był przypadkiem przed wami?

Też mi się zdaje, że w numerze styczniowym Clicka była już recenzja Mirror's Edge'a.

Co do NfSa- niestety, to nie jest taka kontynuacja serii jaką chcielibyśmy ją widzieć. Od Carbona czy Most Wanteda dzielą ją lata świetlne. Nie uważacie, że EA zepsuło się ostatnio jeśli chodzi o NfSy? ProStreet był w sumie mało Need for Speedowy, Undercover to wiadomo jaki jest. Nawet poprzedni Carbon już ni był aż tak genialny. I nie udało się dotąd pobić starego już Porsche 2000 (tytuł jest też datą wydania), a minęło prawie dziewięć lat od czasu wydania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ei. ale zrozum że ci którzy narzekają na pełniaki w tym czy w innych nr nie narzekają na to że te gry są stare czy mniej znane tylko na rodzaje gier . Ktoś kto lubi dajmy na to RPG i FPS to nie będzie się cieszył ze strategii . Przynajmniej te skargi ja tak odbieram.

Właśnie o to chodzi że skarżą się że gry stare, nieciekawe, nieznane, ze słabą grafą itp. Rozumiem że komuś może gatunek nie odpowiadać (mi np. nie podchodzą strategię, a od kilku miesięcy nie było numeru żeby przynajmniej jednej nie było), bo to jest normalne. Ale jak komuś nie pasuję że dają grę ze słabą grafą, to niech idzie do sklepu i sobie kupi upragnioną grę, a nie wylewa swoje żale na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tylko 148 stron. Niedawno jeszcze cieszyłem się, że 164. No ale za to dużo ciekawych recenzji. Pełniaków nie zainstaluje, mam w co grać ( patrz sygnaturka).

Ale po odjeciu ilosu reklam jest WIECEJ stron z tekstem (redakcyjnych) niz w poprzednim numerze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...