Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2017

Polecane posty

2 godziny temu, kraven2000 napisał:

Jest szansa na settlersy dla osób bez dvd?

na kody.cdaction.pl nie ma kodu do pobrania settlersów z Uplay, więc zostaje tylko w sumie zgranie instalki u kolegi/koleżanki/kogoś, kto ma dostęp do napędu DVD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kraven2000 napisał:

Ale pierwszy raz od 4 lat potrzebuję DVD i nie wydam 90zł na jedną instalację :)

Życie bez napędu to smutne życie.

A tak swoją drogą, wątpię, by redakcja zdecydowała się na format instalacji FTP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Settlers II: 10-lecie PL  mam pytanie  próbuje zalogować  się do gry internetowej  przez uplay  (chyba) The Settlers II: 10-lecie   i wyskakuje okno   nieznany klucz cd  , czy do tej gry jest klucz internetowy cd-key żeby grać online  tak pytam pomocy

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg

Dnia 8.05.2017 o 16:44, Camilo93 napisał:

Cześć,

Dzisiaj zainstalowałem Settlersów z Waszej płyty, uruchamiam, a tu takie coś. O co kaman?

dx.PNG

swiftshader 3.0 emulator  karty graficznej "D3D9.DLL"  u mnie działa gra  z swiftshader  direct3d 9 sprzętowa emulacja karty graficznej może pomoże ci moja pomoc bye

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2017 o 20:39, PaulPGR napisał:

Mam taki problem. Instaluję Silent Huntera i wyskakuje mi takie coś:

Mógłby mi ktoś pomóc jakoś z tym?

coś tam.png

Ewidentny brak lub zbyt mały rozmiar pamięci wirtualnej. Zalecam zwiększenie rozmiaru pamięci wirtualnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w tamtym roku zakupiłem ten numer cd action z settlersami zainstalowałem i chodziły bez problemu, teraz mam windows 10 i instaluje bez problemu całe intro leci kończy się filmik pojawia się ekran ładowania i wraca do pulpitu i tyle  (nawet nie widze menu gry). Jak temu zaradzić ? Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...