Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Gwiazkowy konkurs Ghosta - zasady i nagrody

Polecane posty

Gość mikolaj515

Panie Ghost jeśli napotkasz tak samo fajny tekst i grafikę co czym będzie się kierował podczas wyboru? Wolisz teksty czy grafiki? Ile będzie trwało głosowanie przez forumowiczów, a kiedy ty oznajmisz zwycięzcę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pracę posłałem. Niestety dopiero dzisiaj, albowiem dzisiaj się o konkursie dowiedziałem.

DOWN:

po prostu ubezpieczyłem się, gdyby moja praca w niewyjaśnionych okolicznościach nie doszła, a w rywalizacji mam ochotę wziąć udział :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikolaj515
Konkurs jeszcze trwa do godziny 24:00 wiec czemu mialby robic przecieki?

Czyli mam rozumieć że konkurs skończy się za 3 godziny i 43 minuty? (jest 20:17) Bo myslałem że skończył się o godzinie 00:00 w nocy z 13 na 14 grudnia...

Chyba 00:00 , 24:00 i północ to jest ta sama pora?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że prosiłem to i tak najwięcej prac przyszło ostatniego dnia, w ciągu ostatnich godzin trwania konkursu. Generalnie przyszło 35 maili konkursowych, kilka to powtórne maile z brakującymi danymi więc prac jest ok 30.

Trochę czasu zajmie mi ich uporządkowanie i przetworzenie w jakąś w miarę przejrzystą formę, aby nadawała się do zamieszczenia na forum. Nie wiem czy zdążę zrobić to teraz i być może dopiero wieczorkiem w domu będę miał czas aby to zrobić. Głosowanie będzie szybkie bo będzie trwało tylko do środowej północy. Osoby, które stwierdzą, że mają szanse na wygraną proszone są o wcześniejsze wysłanie swoich danych i adresów. Najlepiej aby to były osoby z pierwszych 5 miejsc. Krótko mówiąc, w czwartek o 8:00 rano muszę mieć adresy zwycięzców, bo o 8:10 pakuje przesyłki z nagrodami i wysyłam. Jak ktoś nie zdąży podesłać adresu ... mówi się trudno. Osobę, którą sam wytypuję powiadomię przez PW.

Prace słabe, niezgodne z tematem konkursu, z dużą ilością błędów - pozwolę sobie nie publikować. Po co inni mają się męczyć i stresować. :) Wystarczy, że mnie to czeka. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace słabe, niezgodne z tematem konkursu, z dużą ilością błędów - pozwolę sobie nie publikować. Po co inni mają się męczyć i stresować. :) Wystarczy, że mnie to czeka. ;)

Ej opublikuj (poczytałbym sobie i z chęcią bym się dowiedział, co o mojej pracy sądzą inni ;p). Ja się chociaż pochapałem by ewentualne błędy ortograficzne wyeliminować, no ale pisarzem nie jestem. A adres to mamy od razu wysłać, czy czekasz aż zwycięzcy Ci go podadzą?

W każdym razie teraz napiszę, ale mnie to ciekawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...