Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja słucham raczej mocniejszej muzyki, ale nie do końca. lubie posłuchać takich "artystów" jak: Nickelback, Linkin Park, Moonspell, Adema, Rage Against the Machine, Zalef i Jesper Kyd (muza do Hitmana i Freedom Fighters)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes
Ale ja... ja...

1. Nie mam kumpli

przeciez kazdy ma jakis kumpli.... Ale jak nie maja oni "tej jedynej" plyty to robi sie tak jak ja: Mowisz wszystkim jaka plytke szukasz i zawsze sie gdzies zanjdzie (np. u kolegi ktory ma kolege itd. :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze Gorgoroth obok Slipknota (no coment)
No commeny z mojej strony.Ja potrafie sluchac Slipknota,Beethovena,Metallici a na koniec puscic sobie kawalek OSTRego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze Gorgoroth obok Slipknota (no coment)
No commeny z mojej strony.Ja potrafie sluchac Slipknota,Beethovena,Metallici a na koniec puscic sobie kawalek OSTRego.

Mam dokładnie tak samo. Tylko moja mama mi zawsze mówi, że powinno słuchać się jednego gatunku, a nie być takim niezdecydowanym. Ale racji ona nie ma, to, że się słucha różnych gatunków, wychodzi jedynie na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A King Crimson? Ajaj. ;]

Chyba King Diamond, bo King Crimson, to zespol jazzowy.

Jesli odpowiedz inna niz "techno" to od razu mozna bic rekordy w szybkosci biegu.....

To go zaskocz i powies,z e lubisz goa-trance, epic, dream, speedcore, terrorcore, rave, death i darkstep. :wink:

kiedys myslalem ze kombo Linkin + Limp to najlepsze co moze byc w muzyce...

E.. zcemu ja tak nigdy nie mialem? :cry:

I co z tego?! Jeśli przy tym grają dobrą muzę, to co komu przeszkadza, że zarabiają pieniądze?

Hm.. ale wskaz mi taki zespol, ktory jest w duzej wywtorni i ciagle gra tak dobrze, jak za czasow undergroundowych?

Czy ktos z Was sluchal Dream Theater ? Jesli tak to chetnie powymieniam sie wrazeniami

Hm.. poza woklaem calkiem znosne, ale wokal jest beznadziejny, moim zdaniem.. jakos nie podnieca mnie taka muzyka.

- najlepsze kawalki DJ-ow

E.. najlepsze partie elektroniczne i tak beda grali minimalisci, jak Mike Oldfield czy Jean-Michelle Jarre lub klawiszowcy z zespolow jazzowych, wiec nie ma co sie pchac na DJow. No, chyba, ze bierzemy pod uwage tylko muzyke tekno, trance, house i hardcore i eliminujemy odmiany ambientu, to wtedy pewnie najlepsze kompozycje, to by byly made in East, jak z goa-trance z Izraela czy Indii.. nom, ale nie wiem, czy o czlonkach Astral Projection mowi sie 'DJ'

Posłuchaj piosenek Slipknotu np. Heretic Song tam perkusja wymiata

Posluchaj sobie Samael, Lunaris czy Deathstars, to zrozumiesz, ze ta 'wymaitajaca perkusja Slipknot' nie ma nawet szans z automatem perksuyjnym tych zespolow /co do DS nie jestem pewien, czy tam jest automat, huh/

Ja natomias odkryłem dwa zespoły death i black mrtalowe Slipknot i GorGoroth. Mam kilku kumpli słuchjących takiej muzy więc sie na niej wychowałem ale to co prezentują te zespoły to mnie wymiata

:shock: :shock: :shock: .. Slipknot nie jest zespolem deathmetalowym, a Gorgoroth to taki black metal, ze po aferze w krakowie nagle wszyscy zacyznaja jej sluchac /ciekawym, kiedy ktos ich uzna za zespol bdsm i nsbm/. Masz 12 lat i od 6 lat sluchasz muzyki kumpli, ze uwazasz, ze sie na takiej muzyce wychowales?

Slipknota znam,ale bynajmniej nie jest to death metal tylko (chyba) hardcore

Hmmm.. no, wiecej ma na epeno wspolnego z hardcorem niz z dm, ale nie nazywalbnym ich zespolem hardcorowym :)

Zazwyczaj nie lubię tak wyrażać się o gotyku, ale dla mnie jest to straszny crap

A co DT ma wspolnego z gotykiem? :?:?

Mam dokładnie tak samo. Tylko moja mama mi zawsze mówi, że powinno słuchać się jednego gatunku, a nie być takim niezdecydowanym. Ale racji ona nie ma, to, że się słucha różnych gatunków, wychodzi jedynie na plus.

Mi to traci troche pozerstwem.. 'jestem metalem, ale chill out, reggae tez moge posluchac'. Kiedy bylem bardziej otwarty, ale teraz to glownie black metal, death metal, grind i tekno/trance/ambient. A to, ze mi sie podobaja dwie piosenki rapowe, to nei znacyz od razu, ze lubie i metal i rap.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anathema jest spoko. Czy ktos z Was sluchal Dream Theater ? Jesli tak to chetnie powymieniam sie wrazeniami :P

Ja słuchałem. Mój kumpel uwielbia to i puścił mi parę kawałków. Nawet fajne. Zwłaszcza perkusja.

Taa ;] Perkusja i gitara wymiata :P

Gitara nie bardzo mi się podoba - brzmi jak jakieś organki. Lepszy jest IMO bas.

Ja te jestem za (płotem) i się nie chwalę

Chcesz ostrzeżenie za statsiarstwo?

Posłucham z chęcią. Yyy....noo... a to nie jest ten zespół którego miał Eld w podpisie??

Tak. Wokalistką jest jego żona. :twisted:

Zazwyczaj nie lubię tak wyrażać się o gotyku, ale dla mnie jest to straszny crap.

To to jest gotyk?! :shock: Byłem pewien, że raczej heavy...

A teraz powiedzcie mi, dlaczego nazwy wszystkich zespołów gotyckich zaczynają się na T?

...z Arthrosis i Closterkeller na czele ;)

Mam dokładnie tak samo. Tylko moja mama mi zawsze mówi, że powinno słuchać się jednego gatunku, a nie być takim niezdecydowanym. Ale racji ona nie ma, to, że się słucha różnych gatunków, wychodzi jedynie na plus.

To nie jest "niezdecydowanie", tylko "szerokie zainteresowania". IMO ludzie, którzy słuchają tylko jednego gatunku, a wszystko co do niego nie należy to wedłg nich shit są z deczka ograniczeni.

Hm.. ale wskaz mi taki zespol, ktory jest w duzej wywtorni i ciagle gra tak dobrze, jak za czasow undergroundowych?

No, choćby Kredki. Wiem, Ty ich nie lubisz, ale przyznasz chyba, że najnowsza płyta nie jest wcale dużo gorsza od tych starszych?

Hm.. poza woklaem calkiem znosne, ale wokal jest beznadziejny, moim zdaniem.. jakos nie podnieca mnie taka muzyka.

A jak dla mnie to mocno średni. Nie jest do niczego, ale też niczym nie zachwyca.

Mi to traci troche pozerstwem.. 'jestem metalem, ale chill out, reggae tez moge posluchac'. Kiedy bylem bardziej otwarty, ale teraz to glownie black metal, death metal, grind i tekno/trance/ambient. A to, ze mi sie podobaja dwie piosenki rapowe, to nei znacyz od razu, ze lubie i metal i rap.

Wiesz, ja poprostu słucham tego co mi się podoba. Nie wstaję nagle rano i nie mówię sobie np. "lubię death, a nie nawidzę muzyki klasycznej". Pozerstwem to mi raczej trąci, gdy ktoś na siłę stara się być fanem jednego tylko gatunku, odrzuca wszystko co odmienne i stara się postępować zgodnie z wytycznymi subkultury, do której należą fani jego "ulubionego" gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to jest gotyk?! :shock: Byłem pewien, że raczej heavy...

A ja bylem pewien, ze progresywny metal lub progresywny rock :shock: :shock:

To nie jest "niezdecydowanie", tylko "szerokie zainteresowania". IMO ludzie, którzy słuchają tylko jednego gatunku, a wszystko co do niego nie należy to wedłg nich shit są z deczka ograniczeni.

Ja po prostu mowie, ze mi sie nie podoba, ze jest gejowy albo cos w tym stylu. :wink::wink: .. a tak powaznie po prostu, nie musze mowic, ze lubie sluchac reggae, punku, elektro popu, rapu, dance itp, bo sam fakt, ze podobaja mi sie 2-3 piosenki z danejgo stylu nie warunkuje od razu, ze mam 'szerokie zainteresowania'

No, choćby Kredki. Wiem, Ty ich nie lubisz, ale przyznasz chyba, że najnowsza płyta nie jest wcale dużo gorsza od tych starszych?

Slyszalem pare piosenek kredek, poczynajac na tych starsych a konczac na najnowszej. W sumie podobaja mi sie tylko partie klawiszy, a to nie jest zaden specjalny plus, bo w 95% piosenek mi sie podobaja klawisze. Nie przyznam, ze nowa plyta jest wcale grosza, bo mi sie zadne plyty kredek nie podobaja :twisted:

Wiesz, ja poprostu słucham tego co mi się podoba. Nie wstaję nagle rano i nie mówię sobie np. "lubię death, a nie nawidzę muzyki klasycznej". Pozerstwem to mi raczej trąci, gdy ktoś na siłę stara się być fanem jednego tylko gatunku, odrzuca wszystko co odmienne i stara się postępować zgodnie z wytycznymi subkultury, do której należą fani jego "ulubionego" gatunku.

Dlatego ja lubie black, death, grind, hc, oi!, duzo tekno i trance i oczywiscie muzyke klasyczna.. tja.. uwieeeeeelbiam poiosenki na gitare i organy z dawneijszych czasow.. chocby Bacha. Co nei znacyz, ze nie jestem metalem. Jak juz mowilem, slucham tego, co mi sie podoba, wiec slucham metalu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tak samo. Tylko moja mama mi zawsze mówi, że powinno słuchać się jednego gatunku, a nie być takim niezdecydowanym. Ale racji ona nie ma, to, że się słucha różnych gatunków, wychodzi jedynie na plus.

Ja osobiście nie rozumiem tego, że ktoś mi mówi, że jestem niezdecydowany, w związku z muzą. Ja uważam, że mam bardzo równo (a raczej pofałdowanie) pod sufitem i to, że słucham kilku (:!: ) gatunków muzycznych dowodzi tego, że jestem bogatym człowiekiem (Ty też Shadowcat, i inni, którzy nie słuchają tylko jedego gat. )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokie zainteresowania, niezdecydowanie, jeden pies :wink: Każdy i tak słucha tego, co lubi. Nie ma chyba żadnej osoby, która ogranicza się tylko do jednego gatunku i absolutnie nic z innych się jej nie podoba. A jak jest... to jest ograniczona :wink: Żartuję oczywiście - w muzyce ( jak i w wielu innych kwestiach ) wszsytko zależy od gustu. A że ktoś ma zupełnie pomieszany ( np. ja :P ) - tym lepiej - nie będzie się na nic zamykał :) Ale tak robić nie powinien nikt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtex - ale mi sie nie podobaja 2-3 kawalki metalu,ani 2-3 kawalki hh,ani 2-3 kawalki z muzyki klasycznej.Mam duzo plyt,nie jestem fanem gatunku bo mi sie jedna piosenka spodobala ,tylko jak mi sie spodoba ta jedna piosenka to probuje innych i jak one sa gut to chyba moge sie uwazac za fana tego gatunku ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, nie wiem, czy nawet bym sie do niego przekonał. Oby to nie było coś w stylu Marylin Monsun...
Co ty mówisz... Jak napisałem, że gra industrial metal jak Ramki, to go gra, a nie jakieś lole w stylu MM...
Kovenant? Nie mam jak tego dostać, bo ściągać z netu mi honor nie pozwala
Co to znaczy 'nie mam jak tego dostać?' ;] Albo idziesz do sklepu i kupujesz SETI lub Animatronica, albo załatwiasz od kumpli, co w niczym nie różni się od ściągania p2p.

Industrial metal? Ja zawsze myślaęłm ze to coś z Gotyku:D Wiesz, mogło mi się coś skojarzyć bo czytałem o imprezach w tych klimatach na zamku w Bolkowie.

Sorry, że pytam, ale dlaczego ci aż tak zalezy na tym, bym se tego posłuchał? Inni pozwoliby sobie najwyżej na "Posłuchaj kiedyś przy okazji." Koniec kropka.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Industrial metal? Ja zawsze myślaęłm ze to coś z Gotyku:D Wiesz, mogło mi się coś skojarzyć bo czytałem o imprezach w tych klimatach na zamku w Bolkowie.
Heheheh, trochę jeszcze cię czeka. I pamiętaj, że Naglfar to death :twisted:
A co DT ma wspolnego z gotykiem? ?
A bo ja wiem? Słyszałem ich 2-3 mp3 na krzyż bez przysłuchiwania się, więc mogę się mylić. So what's that?
Posluchaj sobie Samael, Lunaris czy Deathstars, to zrozumiesz, ze ta 'wymaitajaca perkusja Slipknot' nie ma nawet szans z automatem perksuyjnym tych zespolow /co do DS nie jestem pewien, czy tam jest automat, huh/
Heh, akurat w składzie DS nie zauważyłem wymienienia perki, więc całkiem prawdopodobne, że jeden automat robi lepiej niż 3 idiotów skaczących po bębnach ;]
E.. zcemu ja tak nigdy nie mialem?
Rodzina miała na ciebie zły wpływ :twisted: :wink:
To go zaskocz i powies,z e lubisz goa-trance, epic, dream, speedcore, terrorcore, rave, death i darkstep.
Wytnij rave, epic i możesz uciekać :twisted:
...z Arthrosis i Closterkeller na czele
Wyjątek potwierdza regułę. Zresztą zawsze miałem Clostów za zespół balladowo-atmosferycznego rocka, nie a gotyk...

To tak samo jak z nazwami komputerów zaczynających się na A - Apple, Atari, Amiga, Aj-bi-em, Atakżemackintosh ;]

No, choćby Kredki. Wiem, Ty ich nie lubisz, ale przyznasz chyba, że najnowsza płyta nie jest wcale dużo gorsza od tych starszych?
Niah, czy Kredki były kiedyś zespołem ug? Jakoś nie wierzę... ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj sobie Samael, Lunaris czy Deathstars, to zrozumiesz, ze ta 'wymaitajaca perkusja Slipknot' nie ma nawet szans z automatem perksuyjnym tych zespolow /co do DS nie jestem pewien, czy tam jest automat, huh/

Jezu człowieku nie rozumiem Cie. Moze nie zrozumialem Cie właściwie, ale z tego co napisałeś wnioskuję, że stawiasz automat perkusyjny ponad prawdziwe brzmienie garów... Dla mnie to absurd. Nic, naprawde nic nie zastąpi mięsistego soundu central, kotłów i werbla. Wiem jak przyjemnie brzmi automat w np. "I" Samaela i bardzo mi się to podoba. Ale w innych rodzajach muzyki metalowej nie wyobrażam sobie takich bębnow. Szczerza, wyobrażasz sobie takiego "Symbolic" Death'a w automatem...??

Ech, amam nadzieje że źle zinterpretowałem twojego posta.

No i totalnie wkurza mnie porównywanie Jordisona ze SlipKnoT z jakimś automatem. Człowieku, gdybys zobaczyl co ten facet zrobil w czasie koncertu w Spodku, to może zmienłbys zdanie o tej kapeli. Jak dla mnie jest to zdacydowany następca Sandoval'a. Bez dwóch zdań. A przy okazji, co wyście sie tak uczepilli tego SlipKnoT'a ?? Jest naprawde wiele kapel śmieszniejszych, godnych politowania, a Wy ciągle jedziecie po chłopakach ze stanu Iowa. Jak dla mnie jest to mega imfantylne zachowanie. Jestem człowiekiemdla którego klasyka metalu jest niemalże świętością, ale potrafie odnależc w dzisiaejszy gownie jakie niewątpliwie zalewa nasz rynek kilka naprawde oryginalnych i świeżych kapelek. A SlipKnoT niewątpliwie należy do tego grona.

Jeśłi chcecie polewać z jakichś kapel to prosze bardzo : American Head Charge, Mushroom Head czy Mudvayne. To jest dopiero porażka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie zrozumialem Cie właściwie, ale z tego co napisałeś wnioskuję, że stawiasz automat perkusyjny ponad prawdziwe brzmienie garów...[...]Ech, amam nadzieje że źle zinterpretowałem twojego posta.
Chyba tak :wink: Raczej chodziło Wojtexowi, że lepszy jest automat u tych zespołów niż gary konkretnie w Slipkach. :D Przecież każdy wie, że nawet najlepszy aparat perkusyjny nie pójdzie w szranki z chociażby niezłym perkusistą.
A przy okazji, co wyście sie tak uczepilli tego SlipKnoT'a ??
Bo który inny zespół robi wokół siebie otoczkę tajemniczości chodząc w obleśnych maskach? Który inny nie potrafi wyciągnąć żadnej melodii z grania, mimo że ma 9 członków. Kto inny uważa, że zrobienie muzyki do filmu jest wspaniałym pomysłem na promocję zespołu? Który inny zespół w taki sam sposób marnowałby głos Corey'a, który musi ciągle śpiewać fuckfuckfuckshitshitshit?
Jeśłi chcecie polewać z jakichś kapel to prosze bardzo : American Head Charge, Mushroom Head czy Mudvayne. To jest dopiero porażka...
Wszystkie słyszałem, z Mudvayne faktycznie trochę się podśmiewałem, ale akurat ten zespół jest na fali Slipek, reszty z image'u nie widziałem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdupilo mi pokaznej wielkosci posta, wiec sie nieco podirytowalem.. ale pisze jeszce raz dla was :wink:

Industrial metal? Ja zawsze myślaęłm ze to coś z Gotyku:D Wiesz, mogło mi się coś skojarzyć bo czytałem o imprezach w tych klimatach na zamku w Bolkowie.

Tja.. bo na Bolkowie graja zespoly cold wave, dark wave, industrial, atmospheric, gothic, dark elektro, dark pop, cold elektro i ogolnie duzo odmian muzyki z przedrostkami 'dark' i 'cold'.. a, i jeszce daj zespol black metalowy, zeby wyciagnac wiecej ludziow na festiwal. Swoja droga, jeden z ostatnich festow w Polsce, hehe :)

zawsze miałem Clostów za zespół balladowo-atmosferycznego rocka, nie a gotyk

Bo atmospheric i gothic, to pozostalosci po cold wave, wiec roznic miedzy atmospheric i gothic jest tyle, co miedzy Ministry i NIN :? :?.. w gruncie rzeczy, to to jest po prostu inna nazwa na to samo

że stawiasz automat perkusyjny ponad prawdziwe brzmienie garów...

Zdaje ci sie. Zalezy od aranzacji. Po prostu stwierdzilem, ze automat w tych zespolach brzmi duzo lepiej i ceikawiej od garow w Slipknocie. Z innej beczki bardoz mi sie podoba brzmienie elektronicznych garow, bo jest takie duzo ciezsze, bardziej masywne i takie zimniejsze.

Szczerza, wyobrażasz sobie takiego "Symbolic" Death'a w automatem...??

Nie wiem, nie przepadam za zespolem Death :). Ale jak juz mowilem, wszystkoi zalezy od aranzacji. Np nigdy elektryk nie zastapi cieplego brzmienia gitary klasycznej, a automat zwyklej perki. No, ale cizko mi wyobrazic sobie kapele industrial-elektro z gitara klasyczna :).

Przecież każdy wie, że nawet najlepszy aparat perkusyjny nie pójdzie w szranki z chociażby niezłym perkusistą.

To zalezy.. np automat perkusyjny w Samaelu jest duzo lepszy niz w wiekszosci zespolow uzywajacych normalnej perkusji. To zzalezy juz od umiejetnosci programujacego. A np Xy z Samaela stwierdzil, ze zanim zaprogramuje automat to zawsze zagra na zywej perkusji i to, co mu wyjdzie przeprogramuje dokladnie na automat:)

Który inny zespół w taki sam sposób marnowałby głos Corey'a

W Stone Sour 'Bother' calkiem niezle przeciez spiwa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo który inny zespół robi wokół siebie otoczkę tajemniczości chodząc w obleśnych maskach? Który inny nie potrafi wyciągnąć żadnej melodii z grania, mimo że ma 9 członków. Kto inny uważa, że zrobienie muzyki do filmu jest wspaniałym pomysłem na promocję zespołu? Który inny zespół w taki sam sposób marnowałby głos Corey'a, który musi ciągle śpiewać fuckfuckfuckshitshitshit?

Hmm. Otoczka tajemniczości prysła już po pierwszej płycie, w monencie gdy na świat wyszły zdjecia slipknotowców bez masek. Zdjęcia i filmiki.

Następnym krokiem był Stołnsiur. Maski obleśne ?? Przecież o to chodziło. Maski według mnie lepsze od imfantylnych blackowych makijaży (z całym szacunkiem dla sceny BM) (BTW pozdro dla chłopów z Tenebrosusa, którym w czasie koncertu w czasie tegorocznej Metalmanii, makijaże dosłownie spływały na klaty ;). Rzecz warta ujrzenia ).

Brak melodii w kompozycjach?? No to teraz przywaliłeś z grubej rury. Napisze tylko 2 tytuły :"Wait and Bleed" i "Left Behind". Jak dla mnie obrzydliwie melodyjne. Niemalże dyskotekowe.

Głos Corey'a marnowany,?? No co Ty. Jesli chcesz słuchać czystych wokaliz, to masz Stonesour. Miazge pozostaw SplipKnoTowi.

Jakieś aluzje do tekstów?? Wydają Ci się prymitywne?? Jesli tak to chyba ich nie czytałeś. To niestety widać...

reszty z image'u nie widziałem.

A szkoda, szkoda. Określe to krótkim wierszykiem mojego pomysłu :

"...warte obejrzenia, posłuchania,

i wspólnego zeń brechtania..."

Pozdro CRD. To lubię. Konkretne, długie rozmowy, a nie spoty a'la "Slipknot cool" czy "Slipknot to szit"

--===FlyHigh===--

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko 2 tytuły :"Wait and Bleed" i "Left Behind"
No niestety ,ale to sa jedyne 2 piosenki ,ktore sa w miare spoko .Maski - IMO pomysl niezly,ale za szybko sie ujawnili.IMO teksty Slipknota nie sa takie zle,jednakze lepiej by jego glos brzmial w bardziej rozbudowanych i bardziej melodyjnych (??) tekstach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, parę lyricsów SK:

Maski obleśne ?? Przecież o to chodziło. Maski według mnie lepsze od imfantylnych blackowych makijaży (z całym szacunkiem dla sceny BM) (BTW pozdro dla chłopów z Tenebrosusa, którym w czasie koncertu w czasie tegorocznej Metalmanii, makijaże dosłownie spływały na klaty . Rzecz warta ujrzenia ).
Corpse painting wyszedł z mody 5 lat temu, tylko niektórzy jeszcze tego nie zauważyli. W ogóle - jak chyba dało się zauważyć - nie przepadam za wszelakimi przejawami 'wyglądam grim, necro & dead', więc maski SK tym bardziej mnie mierżą. :)
Brak melodii w kompozycjach?? No to teraz przywaliłeś z grubej rury. Napisze tylko 2 tytuły :"Wait and Bleed" i "Left Behind". Jak dla mnie obrzydliwie melodyjne. Niemalże dyskotekowe.
Hmm, źle się wyraziłem. Melodyki brakuje wielu ich kawałkom, bynajmniej jednak nie wszystkim. Głównym jednak zarzutem jaki mam przeciwko nim to okrutny chaos jaki panuje w większości ich utworów. Dla mnie brzmi to tak, jakby każdy członek kapeli grał co innego a potem to sklecono razem i puszczono. Gdy słucham przemyślanych konstrukcji innych zespołów to dziwię się, że coś takiego mogło powstać - ale najwyraźniej są ludzie, którym się to podoba. Ja do nich nie należę.
Pozdro CRD. To lubię. Konkretne, długie rozmowy, a nie spoty a'la "Slipknot cool" czy "Slipknot to szit"
Bo jeżeli się nie lubi jakiegoś zespołu, to trzeba mieć na to argumenty, a nie tak sobie 'ja ich nie lubię, bo nie lubię' i już. A że Slipki takie są - cóż, na kogoś paść musiało :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matti27
A słucha ktos tu moze Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis :twisted:

B.Fajna Kapelka :lol:

Ja słucham a słyszałeś może kawałek Sokartenopulozaurusginosminetosglupetos ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedigri napisał:

Industrial metal? Ja zawsze myślaęłm ze to coś z Gotyku:D Wiesz, mogło mi się coś skojarzyć bo czytałem o imprezach w tych klimatach na zamku w Bolkowie.

Tja.. bo na Bolkowie graja zespoly cold wave, dark wave, industrial, atmospheric, gothic, dark elektro, dark pop, cold elektro i ogolnie duzo odmian muzyki z przedrostkami 'dark' i 'cold'.. a, i jeszce daj zespol black metalowy, zeby wyciagnac wiecej ludziow na festiwal. Swoja droga, jeden z ostatnich festow w Polsce, hehe

Heee, ja nawet połowy z wymienionych przez ciebie gatunków nie znam... ale jazda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo... toś mi przypomniał bardzo ciekawą kapelę. Ojciec ma prawie wszystkie płyty tego... czegoś.

[beeep]istego masz starego :shock: :shock: :shock: :shock:.

W sumie nie wiele znam dziwniejszych kapel. Właściwie jaki to jest gatunek? Coś jakby ma z metalu, ale ogólnie to jest jedna wielka CHOROBA. Nie powiem, by szczególnie mi to przypadło do gustu, ale ciekawe jest. I mają fajne teledyski (jeszcze dziwniejsze niż ich muzyka :P).

No, industrialny rock w sumie :).. zaskocz ojca i pusc mu Coil, Throbbing Gristle, Current'93 czy Cabaret Voltaire :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...