Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

Co do Dżemu, to jest kilka utworów, które mi się podobają - "Wechikuł czasu", "Whisky" i jeszcze jeden, tytułu nie pamietam, ale zaczyna się od słów "Mamo piszę do ciebie list...", reszta jakoś nie przypadła mi do gustu, może dlatego, że ogólnie nie lubię bluesa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
i jeszcze jeden, tytułu nie pamietam, ale zaczyna się od słów "Mamo piszę do ciebie list...",

Tytuł brzmi "List do M".

A zaczyna się "Mamo, piszę do Ciebie wiersz" :wink:

Do moich ulubionych należą również : "Ostatnie widzenie", "Jak malowany ptak", "Naiwne pytania", "Skazany na bluesa" ... and many more :P . Dżem kiedyś był zespołem wprost genialnym, ten wokal, to bluesowe brzmienie, świetne, porywające teksty, ech rozmarzyłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica pomiędzy Linkin Park a Iron Maiden?

Iron Maiden to metal,a Linkin Park Numetal :).Z reszta,w Iron Maiden nie graja takie mlodziaszki jak w Linkin Parku.

co do hip-hopu - nie znam się, więc pytam fachowców. Co sądzicie o niejakim Mezo? Czemu pytam? Gość studiuje wraz z moim kuzynem
Jak dla mnie on jest zalosny.Pisze texty,byle by sie rymowaly a wiekszego sensu nie ma

PS: Limp Bizkit ma nawet piosenke o nazwie "Nookie" :).

Ja wiem jaka jest różnica. Tyle że mój kolega nie potrafi jej pojąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio całkowicie "odwaliło" na punkcie Gorillaz. Kiedyś (tak z dwa, trzy lata temu), kiedy byłem mały :wink: słuchałem tego bez przerwy (na Vivie, bo mieli fajne teledyski :wink: ). Teraz mania zaczęła się u mnie ponownie, gdy znalazłem avatar, który mi sie spodobał. Już trzecią godzinę sciagam tapetki i ikony (Gorillaz ofkorz :wink: ), słuchając "Clint Eastwood". Jaki klimat!!!!! Ja chcę więcej!!!!! :wink::wink::wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znowu mnie wzielo na Marylina Mansona... Trzeba mu przyznac, ze ma ciekawe pomysly muzycznei swietne teledyski, no i taki fajny glos... Chyba moja ulubiona jego piosenka jest Apple of sodom, no i jeszcze Fight song.

Wzieło mnie tez znowu na Pearl Jam!! Utwór Alive jest genialny!! Po prostu moge to slucham godzinami :)

A jak Wam sie podoba nowa płytka Korna?? Tutaj utwor Alive tez jest bardzo fajny :) To co ma Alive w tytule jest dobre, zaprawde powiadam Wam :)

No i Did my time tez jest fajne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden to metal,a Linkin Park Numetal

Nie do końca. LP ma większość piosenek nu metalowych, ale mówi sie, ze jako pierwszy zespół połączył metal, pop i [nie jestem pewien] rap z dobrym skutkiem. I właśnie mają tego typu utwory[niektóre]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzieło mnie tez znowu na Pearl Jam!! Utwór Alive jest genialny!! Po prostu moge to slucham godzinami :)
O tak, zacna to ekipa. Mnie się najbardziej "Jeremy" widzi, teledysk jest wymiatający wszystko.
No i Did my time tez jest fajne :)
Jest, jest i jeszcze Angelina in video :D (w którym Jon wygląda jakoś staro :? ). Od siebie polecam starsze utwory ich, szczególnie "Freak on a leash" i "Somebody someone" :D/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Did my time
To juz bylo wczesniej :).Mi sie podoba Thougless [chyba tak to sie pisze?Nie mam jak sprawdzic bo plytke gdzies posialem] ,oraz wspomniany Freak on a Leash.Co do Pearl Jam ,to nawet niezly jest kawalek Evolution.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wbijcie sobie jedno do głowy - nie ma czegoś takiego jak nu-metal! Te zespoły nie mają nic wspólnego z metalem. Limp Bizkit, Linkin Park, KoRn, P.O.D. i reszta grup tego statusu to NU-TONE.

Marylin Manson - dziękuję, postoję. Jakoś nigdy nie oglądam teledysków a tego pana nie lubię, odkąd w sposób wredny skopiował Moonspella. Utwór "This is a New Shit" jest niemal kalką ichniego "Soulsick" w warstwie brzmieniowej...

Wzieło mnie tez znowu na Pearl Jam!!
Zawsze lubiłem ten zespół a nigdy nie mogłem się do końca przekonać. Zbyt manieryczny jak dla mnie :)
A jak Wam sie podoba nowa płytka Korna??
Umówmy się, że fascynacji tym zespołem nigdy nie miałem^^ Kiedyś, ale to było dawno temu... teraz poznałem od groma lepszych kapel i Kukurydza poszła w odstawkę.
To co ma Alive w tytule jest dobre, zaprawde powiadam Wam
P.O.D. - Alive to chyba ich najlepszy utwór, więc coś w tym jest :wink:

Gorillaz - lubię ten zespół, również za "Clinta Eastwooda" To trzy piosenki w jednej. Poza tym wokalista Gorylków gra także w kapeli Blur - kto słyszał, ten wie, że grają świetny rock ('Song 2', 'Battery in Your Leg')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorillaz - lubię ten zespół, również za "Clinta Eastwooda" To trzy piosenki w jednej. Poza tym wokalista Gorylków gra także w kapeli Blur - kto słyszał, ten wie, że grają świetny rock ('Song 2', 'Battery in Your Leg')

Blur ma rzeczywiscie bardzo fajne brzmienie, najbardziej podoba mi sie chyba piosenka Tender, jest w takim smiesznym, pogodnym stylu :) No i te chorki.... ach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie/ znacie może tytuł takiej piosenki Gorillaz, w której w teledysku jechali samochodem po autostradzie? Jakis tam był jeszcze dodatkowo motyw z łosiem czy coś takiego... Mam pamięć dobrą, ale krótką.... :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie/ znacie może tytuł takiej piosenki Gorillaz, w której w teledysku jechali samochodem po autostradzie? Jakis tam był jeszcze dodatkowo motyw z łosiem czy coś takiego... Mam pamięć dobrą, ale krótką.... :wink:
Tytuł to jaki rok był, ale głowy sobie urwać nie dam. Chyba 1999-2000 albo coś w tych klimatach.

EDIT:

19-2000. Sprawdzone :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jeden, tytułu nie pamietam, ale zaczyna się od słów "Mamo piszę do ciebie list...",

Tytuł brzmi "List do M".

A zaczyna się "Mamo, piszę do Ciebie wiersz" :wink:

Do moich ulubionych należą również : "Ostatnie widzenie", "Jak malowany ptak", "Naiwne pytania", "Skazany na bluesa" ... and many more :P . Dżem kiedyś był zespołem wprost genialnym, ten wokal, to bluesowe brzmienie, świetne, porywające teksty, ech rozmarzyłem się.

Teraz też nie jest całkiem źle. Na "Kilka zdartych płyt" Dewódzki poradził sobie calkiem nieźle. Sęk w tym, że Ryśka nie można zastąpić, więc ci, którzy słuchali Dzemu w "starych, dobrych czasach" nie bardzo zaakceptują innego wokalistę.

Co do tytułów, to wymienię jeszcze: "Czerwony jak cegła", "Uśmiech śmierci", "Sen o Victorii", "Czarny chleb".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limp Bizkit --> Miałem to szczęście, że poznałem zespół zanim w Polsce ktokolwiek o nim słyszał :) W pierwszej klasie LO chodziła do nas do klasy dziewczyna z USA i od niej pożyczyłem sobie pierwszą płytkę Bizkitów. Zwłaszcza podobała mi się przeróbka Georga Micheal'e, czyli utwór "Faith".

A jeśli wchodzimy w klimaty bluesowe to może SDM? "Czarny blues o czwartej nad ranem" jest po prostu genialny. A i dalej jest bardzo ciekawie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz pierwszy Limp Bizkit slyszalem 3 lata temu,i wtedy musialem sie niezle nabiegac zeby zdobyc ta plyte.Swoja droga,slyszal ktos plyte David Grey - White Ladder?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie/ znacie może tytuł takiej piosenki Gorillaz, w której w teledysku jechali samochodem po autostradzie? Jakis tam był jeszcze dodatkowo motyw z łosiem czy coś takiego... Mam pamięć dobrą, ale krótką.... :wink:
Tytuł to jaki rok był, ale głowy sobie urwać nie dam. Chyba 1999-2000 albo coś w tych klimatach.

EDIT:

19-2000. Sprawdzone :)

A znasz może jeszcze jakąś stronkę, z której mozna ściągnąć ten kawałek (mp3 oczywiście, po 24 godzinach kasujemy...)? Szukałem, ale nie znalazłem :(:(:(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Wszystkie te posty są gicior ale jestem ciekaw czego słucha ekipa z CDA ( np. taki Szmugler :P) Może już częściowo była na to odpowiedz tutaj ale w gaszczu postów można sie zagubić tak więc??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DementeD
Wszystkie te posty są gicior ale jestem ciekaw czego słucha ekipa z CDA ( np. taki Szmugler ) Może już częściowo była na to odpowiedz tutaj ale w gaszczu postów można sie zagubić tak więc??

Kalasanty napisał to w FaQ tak więc sie odfaqaj ;-)

Teraz słycham Vikingowych klimatów metalowych : 8)

Einherjer, Enslaved, Amon Amarth no i troche Blacku np. Dimmu

Borgir i troche staroci : Kreator , Cronos i Venom to co mam na dzisiaj a jutro napisze co bede słuchał jutro ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio całkowicie "odwaliło" na punkcie Gorillaz. Kiedyś (tak z dwa, trzy lata temu), kiedy byłem mały :wink: słuchałem tego bez przerwy (na Vivie, bo mieli fajne teledyski :wink: ). Teraz mania zaczęła się u mnie ponownie, gdy znalazłem avatar, który mi sie spodobał. Już trzecią godzinę sciagam tapetki i ikony (Gorillaz ofkorz :wink: ), słuchając "Clint Eastwood". Jaki klimat!!!!! Ja chcę więcej!!!!! :wink::wink::wink:

Ja Gorillaz polubiłem za ścieżkę w FIFIE 2002 ;) (19-2000 się chyba nazywała).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wczorajszej eurowizji cieszę się że blue cafe wygrało. Myślalem ze wygra łzy ponieważ sfrustrowane nastolatki na to głosowały. A ostatnio słucham sobie kazika i kult zna ktoś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...