Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

@NightPlayer - na środku statku są takie cosie (wyglądaję jak kontenery). Jeden na końcu się otwiera (obok wejścia na dziób). Najlepiej po wyjściu z kajut, wbija na te kontenery(?) na środku statku i idź po nich naprzód. Na bank trafisz (lub wpadniesz :P

kedzior687 - mówisz o tych gościach podczas misji ? Jak siedzisz już w komuterze ich imiona i nazwiska co chwila się pojawiają. Cierpliwości deczko. 'Acziki' to takie jakby misje poboczne (czasem śmiechowe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiec_xD.: "acziki" to po prostu achievementy :wink:

kedzior687: Lista "aczików".

To nic innego jak "odznaczenia" za osiągnięcia.

Bardzo różnie się je zdobywa - czasem trzeba przejść jakąś misję, innym razem trzeba na przykład wysadzić 10 aut w ciągu 10 sekund.

Żeby w ogóle zostały odnotowane, potrzebne jest konto na GFW LIVE.

Oprócz szpanu i wątpliwej satysfakcji nic konkretnego nie dają :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś instaluje grę a na wymaganiach jest napisane :wallbash: jak wół, że potrzebny jest SP3 a ma SP2 to niech się nie dziwi, że ma taki błąd. Do tej gry musi być SP3 bo inaczej mamy właśnie tenże błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest napisane a nie pisze :> Co do przyklejania, nie jest to potrzebne, zwlaszcza, ze temat byl i jest walkowany co kilka stron jak sam zainteresowany zauwazyl. Dodatkowo jak napisal kolega powyzej...trzeba czytac ze zrozumieniem pewne rzeczy i nagle polowa problemow zniknie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie pamięta/nie wie...

Czy ktoś mógłby mi przypomnieć:

1. Jak rozbroić przeciwnika?

2. Jak zajść przeciwnika od tyłu i powalić go jednym ciosem?

(wiem że obydwa przykłady były opisane w grze, ale jakoś nie zapamiętałem, a niestety nie ma żadnej

listy "combosów" czy jak to nazwać...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem rozbroic sie da, jak ktos wyciagnie bron, to strzal w rękę i gosc upuszcza bron :P. a zajsc od tylu i zabic jednym ciosem nie mozna. probowalem juz chyba wszystkich klawiszy i nie udalo sie, ani nozem, ani pięsciami. Ew. mozesz sprobowac przylozyc baseballem po glowie i jeden cios starcza. inaczej chyba nie mozna.

Witam. Odkrył ktoś może sekret w fabryce Sprunk w Alderney? Podobno można spotkać tam ducha. Gdy wszedłem do środka i strzeliłem w ścianę było słychać czyjś krzyk i to nie był krzyk przechodnia...

Na misji w tejze fabryce wszedlem dolem (kto gral, to wie), postrzelalem do ruskow i rzeczywiscie bylo slychac krzyk, ale to byl blad w grze, bo krzyczal biedak, ktory spal na zewnątrz fabryki. tylko bylo slychac, jakby byl bardzo blisko. :P jestem pewien, bo przez dziury w scianach widzialem kogos jak uciekal :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem rozbroic sie da, jak ktos wyciagnie bron, to strzal w rękę i gosc upuszcza bron

Nie o to mi chodziło, rozbrajać można wtedy, gdy nie trzyma się żadnej broni - w bezpośrednim zwarciu. Tylko jak...?

zajsc od tylu i zabic jednym ciosem nie mozna. probowalem juz chyba wszystkich klawiszy i nie udalo sie, ani nozem, ani pięsciami. Ew. mozesz sprobowac przylozyc baseballem po glowie i jeden cios starcza. inaczej chyba nie mozna.

No może nie zabić ale powalić na pewno można - również chyba tylko wtedy, gdy nie trzyma się żadnej broni...

Obydwie "czynności" są przedstawiane w czasie gry - rozbrajanie chyba wtedy gdy pierwszy raz otrzymujemy nóż (od rozbrojonego gościa właśnie), a zachodzenie od tyłu jakoś niedługo później. Niestety w ferworze gry nie nadążyłem z czytaniem pojawiających się objaśnień, a żeby dojść do tego momentu trzeba by zacząć grę od nowa :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem rozbroic sie da, jak ktos wyciagnie bron, to strzal w rękę i gosc upuszcza bron

Nie o to mi chodziło, rozbrajać można wtedy, gdy nie trzyma się żadnej broni - w bezpośrednim zwarciu. Tylko jak...?

zajsc od tylu i zabic jednym ciosem nie mozna. probowalem juz chyba wszystkich klawiszy i nie udalo sie, ani nozem, ani pięsciami. Ew. mozesz sprobowac przylozyc baseballem po glowie i jeden cios starcza. inaczej chyba nie mozna.

No może nie zabić ale powalić na pewno można - również chyba tylko wtedy, gdy nie trzyma się żadnej broni...

Obydwie "czynności" są przedstawiane w czasie gry - rozbrajanie chyba wtedy gdy pierwszy raz otrzymujemy nóż (od rozbrojonego gościa właśnie), a zachodzenie od tyłu jakoś niedługo później. Niestety w ferworze gry nie nadążyłem z czytaniem pojawiających się objaśnień, a żeby dojść do tego momentu trzeba by zacząć grę od nowa :dry:

Co do rozbrajania np. z noża trzeba w odpowiednim momencie tzn. kiedy wyprowadza cios nacisnąć blok, (spację) oraz gdy Niko się schyli, wcisnąć atak i Niko powinien od wroga noża sie pożyczyć :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Staralem sie przechodzic wszystkie misje(u Raya, Patchiego i jego familii etc, Berniego ) I jestem zmuszony zajac sie misjami u unknown contact( szef michelle). W pierwszej ich misji mam jednak problem. Mam za zadanie skorzystac z komoutera w domu jakiegos kolesia, lecz naciskanie "e" nic nie daje, poprostu nie moge go uzyc. Jakies pomysly?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś podbiec do policjantów i ich zabić? :P Albo zrobić zadymę na plaży i (o ile można) to uciec policji na motorze/motorówce lub innym pojeździe.

Zapewniam Cię, że jeżeli byłoby to takie łatwe i przyjemne to bym nie zadawał takiego pytania....a podane sposoby nijak miały się to powodzenia w tym "acziku"... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam duży problem zainstalowałem sobie traila lost planet z CD-A i tam się trochę pomyliłem i dałem za dużą rozdzielczość i w tedy ekran mi się wyłączył i zaczął jeździć od góry do dołu taki kwadrat na czarnym tle pomóżcie mi PLIS z góry dzięki za szybką odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...