Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

Z jednego problemu na drugi można powiedzieć, ale to będzie ostatni;)

Mianowicie, na gtasite jest napisane, że gdy osiągnie się 60% znajomości z Little Jacobem otrzyma się dostawę broni od niego a co za tym idzie "aczika" Retail Therpy-problem polega w tym iż na tych 60 procentach nic sie nie dzieje-ani aczik, ani dostawa broni, w czym jest w takim razie problem???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak właśnie myślałem, że napewno trzeba będzie jeszcze trochę się z nim pospotykać ;)

Tylko z drugiej strony na gtasite też widocznie zdarzają się pomyłki skoro w rzczywistści zamiast 60 należy zdobyć ponad 70% <_< Wkońcu każdy może popełnić błąd, a może właśnie tyle procent potrzebował gościu który to pisał, kto wie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kedzior687: pudelko pudelkiem, marzenia producentow marzeniami a rzeczywistosc i tak jest taka, ze gta4 jest zle zoptymalizowane i potrzebuje poteznej maszyny (co zostalo ladnie wyjasnione "maksymalne detale w nowym gta zostaly pomyslane o komputerach, ktore beda dostepne w sprzedazy za kilka miesiecy" - nie cytuje tego slowo w slowo...sens wazny). GTA4 ma ogromne wymagania, ale co dziwne...u jednych na czterordzeniowym procu, gf280 i 4 ggia ram potrafi mooooocno przycinac, innym jak mi, na c2d 2.3 i gf9600gt 2 giga ramu, smiga az milo. Zrob porzadek w systemie, wyrzuc syf, defragmentacja partycji itd itp i na pewno gta ci przyspieszy :) co nie zmienia faktu, ze proca i ram masz slabe... (sorry, taka prawda - sam w czasach turoka 2 mialem ledwie p133 i 32mb ram bez akceleratora).

Co do syfu na dysku, to dzisiaj właśnie robiłem porządek zwolniłem jakies 80gb i nic nie dalo. druga latke zainstalowalem i tez nic. defragmentacje zrobie jak reaktywuje winde (durny microsoft! :D ) ale watpie ze to cos da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kedzior687: to polecam uprzatnac i zdefragmentowac rejestr, przeleciec antywirusem, nastepnie czyms w rodzaju adaware, defragmentacja dysku, wylaczenie wielu bzdurnych funkcji systemu, ktorych sie nie uzywa a zasmiecaja pamiec itd itp Sorki za offa, juz koncze.

cdrozmiar: nie daje ci gwarancji bo po prostu nie pamietam dobrze. Ale grajac, tak jestem na 90% pewien, jacob zadzwonil do mnie z informacja o broni jak mialem 73% statusu, ze mnie lubi oraz 100%, ze szanuje. Bardzo wazne jest, zeby odebrac od niego telefon (od Dwayne rowniez itd itp), inaczej gta moze zglupiec i mimo, ze statsy na 100% to i tak funkcja sie nie odblokuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cdrozmiar: nie daje ci gwarancji bo po prostu nie pamietam dobrze. Ale grajac, tak jestem na 90% pewien, jacob zadzwonil do mnie z informacja o broni jak mialem 73% statusu, ze mnie lubi oraz 100%, ze szanuje. Bardzo wazne jest, zeby odebrac od niego telefon (od Dwayne rowniez itd itp), inaczej gta moze zglupiec i mimo, ze statsy na 100% to i tak funkcja sie nie odblokuje.

Nie ma sprawy, dzięki za radę, dam znać jak wszystko wkońcu będzie ok;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gta, chwile po wlaczeniu gra sie zawiesz, czasami pokazuja sie male kwadraciki na obrazie a pozniej jakies paski albo po prostu czrne tlo. Nie mozna nawet powrocic do pulpitu, pozostaje tylko restart

Probowalem wgrywac patcha, inne sterowniki, formatowalem dysk i caly czas to samo

Moj sprzet to

Q6600

Sapphire 4870 512mb

2GB ram ocz 1066

Co mozna zrobic aby normalnie pograc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gta, chwile po wlaczeniu gra sie zawiesz, czasami pokazuja sie male kwadraciki na obrazie a pozniej jakies paski albo po prostu czrne tlo. Nie mozna nawet powrocic do pulpitu, pozostaje tylko restart

Probowalem wgrywac patcha, inne sterowniki, formatowalem dysk i caly czas to samo

Moj sprzet to

Q6600

Sapphire 4870 512mb

2GB ram ocz 1066

Co mozna zrobic aby normalnie pograc?

Masz tu link do mojego posta: http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...st&p=788700 tam jest fotka tego co opisujesz. Idź najlepiej do jakiegoś serwisu komputerowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, grając w gta zdarza się że niko robi się czerwony a świat zaczyna wariować(ludzie skakać i się wzajemnie mordować) To wirus czy błąd gry?Mam legalną kupioną w EMPIKU grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzyk

ale nie widzialem tam konkretnej porady albo wskazania co jest bledem w takim przypadku wiec w jaki m celu i z czym mam sie udac do serwisu? co dziala nie tak?

Według Mnie to jest coś z kartą graficzną jak byłem ja ze swoim to najpierw zmienił Mi zasilacz, a jak to nie zadziałało to powiedział, że mi kartę zmieni. Miałem geforca 9800 GT i było to co u Ciebie, a teraz mam ATI radeon 4850 HD i już na żadnej grze nie mam takiego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misją dla Vlada "Hung out to dry"

jadę do pralni znajduje gościa i on zaczyna uciekać

odjeżdża samochodem a te co stoją obo są zamknięte a za nim wybiegne na ulice i coś ukradnę pokazuje mi że "mission failed"

próbowałem 3x

1.normalnie jak podałem wyżej

2.poszedłem na tyły pralni i przestrzeliłem mu opony i... mission failed bo się wystraszył czy coś

3. poszedłem na tyły i zastawiłem jego samochód moją bryczką polazłem do pralni gość zaczął uciekać i...samochód magicznie zniknął

mam już dość tej misji i za czwartm razem chciałbym ją przejść bez cheatów

ma ktoś jakąś podpowiedż?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież do zamkniętego samochodu też idzie się włamać (Nico wybija wtedy szybę). Fakt, trwa to trochę dłużej, ale jeśli nie chcesz czekać to wystarczy strzelić w okno, a drzwi w magiczny sposób staną się otwarte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak rozbić szybę?

mam czymś rzucić ,mogę pięśćmi czy musze marnować cenne naboje żeby to zrobić?

Wsiadasz do samochodu i klikasz lewy przycisk myszy, tak jakbyś chciał strzelać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe ostrzeżenie dla tych którzy będą korzystać z mapy z gołębiami w celu przejcia gry na 100% ze strony gtasite, to ostrzegam, ponieważ ja upolowałem na razie 51 gołębi w Dukes i Broker-ze z tym, że w tym drugim znalazłem jeden błąd a mianowicie chodzi o umiejscowienie gołębia numer 18 jest w innym miejscu niż by to wskazywała mapa <_<

Tak na wszelki wypadek wolałem uprzedzić, ponieważ ja trochę się musiałem nabiegać zanim tego "latającego szczura" znalazłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę dziwne pytanie, może już było ale nie mogłem znaleźć a mianowicie:

Jak się uruchomić multiplayer'a w GTA? Zarejestrowałem się w Rockstar Games Social Club i w Windows LIVE. Uruchamiam grę, trwa pobieranie profilu i c**j - brak odpowiedzi. Proszę o jak najszybszą pomoc.

Pozdrawiam, Johnny Blank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...