Skocz do zawartości

Manga, Anime oraz jRPG


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Dlaczmu tak szybko na posty odpowiadacie :D.......

A pozatym Kto Stworzył :DDDDDDD Łiiiiiiiii

MUHAHAHAHAHA!!!! MUUUUUUUUUUU!!! HAHAHAHA.

eeehhh.....aż mi łzy poszly......"Ktooooo stwoooooorzył fruwające rybki"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

jezu, Feo, jakby to w Tworkach usłyszeli to uwierz m, dopadli by cie :D .

Ale spoko, podobało mi się.

jakieś inspiracje Moty Python'em?? (scenka z poszukiwaniem rybki... uuuu, fishy,fishy,fishy, FISH! :D ) :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zwariowałem, żeby Bery puścić przed premierą :D Ale Rybki już dam^^ http://republika.pl/mnd/Rybki.wav :twisted: :twisted: :twisted:

Dobre, nie wiem dlaczego Ciasteczkowy potwór z Ulicy sezamkowej mi się skojarzył :D, a ten drugi głos to Tweety normalnie :)

Nie moge powiedziec ni na temat Ciasteczkowego potwora (nie pamietam go)(Ulice sezamkoa ostatni raz ogladalem 10 lat temu)..... Ale co do drugiego glosu to to nawet nie bylo podybne do Tweety - ego... Moze powinienes posluchac tego jeszcze raz :wink: ... Dla mnie nie bylo to do niczego podobne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Jeśli ktoś chce usłyszeć fajną pocztę głosową, którą kiedyś nagrałem z kolegą (jakoś nas tak nasżło przy uczeniu się gry na gitarze :D ) to niech poświęci tego zeta i zadzoni pod numer 506496200. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doobre te rybki, mniam. Ale wracamy do realu [nie hipermarketu]: u mnie się zaczęło standardowo, od DB. Potem Soul Hunter, Slayers. Potem net - Digi Charat, OMG [to już nie komedia, chlip], potem Evangelion i Naruto. Moje top M&A:

1. Neon Genesis Evangelion

2. Naruto [też kudłaty jako Kyuubi]

3. Eden [manga]

4. Gunparade March [niby od gry, ale ja uwielbiam net klimacik a'la Shogo]

5. Battle Angel ALita [ostatnio wydawane przez JPF, a anime ma 2 odcinki]

A wiecie, że Akira był w top 10 bohaterów komikoswych świata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo to miły gość... Jak nikt nie widzi to zakłada czerwone skarpety i tańczy w papuaskich strojach ludowych brekdynsa przy otwartym oknie...

Feo, mówisz, że Jaworzno to pogańskie miasto? Zgadza się :twisted: Ostatnio była u nas nawet hiszpańska inkwizycja i pytała się o drogę... Wskazałem im jakiś kierunek - niby bez różnicy, ale odjechali w stronę Siemców by zdeletować wszystkie zbożowe ludki. Na twoim miejscu kryłbym się pod szafą albo w kolanku zlewu :D

Jak ktoś uważa, że moderator nie może offtopikować, to niech łaskawie zachowa milczenie^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Jezu, chłopaki, może zejdziemy na temat :D . Zainspirowany postem A.L wpadłem na fajny pomsył - ma ktoś swoje szkice na kompie, chętni bym oblukał (a mistrz - ja - wydam opinie :D ). Hm... ja nie mam problemu, mam skaner więc za jakiś czas zaprezentuje wam moją "kolekcję" :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, chłopaki, może zejdziemy na temat :D . Zainspirowany postem A.L wpadłem na fajny pomsył - ma ktoś swoje szkice na kompie, chętni bym oblukał (a mistrz - ja - wydam opinie :D ). Hm... ja nie mam problemu, mam skaner więc za jakiś czas zaprezentuje wam moją "kolekcję" :wink: .

A jak myslisz, o co mi chodzilo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Może za jakis czas (jak sie pogodzę z kumplem, który ma skaner :D ), tez cos swojego zamieszcze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
A co do moich obrazkow to za jakis czas bede se rysowac na kompie dzieki piorku do kompa

Hey, masz piorko do kompa? Zawsze coś takiego chcialem sobie sprawić :D . Ile cię kosztował taki bajer? Może też się skuszę.

choc moje obrazki to czysty kicz (twarze jakies takie kanciaste).

To jeszcze zależy, czy są kańciaste dlatego, że np. rysujesz od linijki czy są kańciaste jak np. mój avik (i on np. jest piękny :D ). Ten durgi przykład oczywiście jest przykładem pozytywnym, pierwszy - negatywnym :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakies "gole" szkice? Bo ja takich kilka lasek probowalem narysowac, ale jak byscie je zobaczyli to chyba kobiety i manga wam sie obrzydnie do konca zycia, hehehe. A moj glupi kumpel narysowal (nawet udany) na calej kartce A4 wielkiego wiecie co, ekhm... jego fascynacja mezczyznami mnie przeraza, aaaaaa......

Ile cię kosztował taki bajer?

Dostałem od wujka, ale z tego co wiem to takie piorko troche kosztuje i chyba ponad 100zł (licze ta podkladke tez). Tylko on mi je pozyczyl wiec moze je wziasc,a ja jak pozyczam to nie bede czegos trzymac pol roku.

To jeszcze zależy, czy są kańciaste dlatego, że np. rysujesz od linijki czy są kańciaste jak np. mój avik (i on np. jest piękny ). Ten durgi przykład oczywiście jest przykładem pozytywnym, pierwszy - negatywnym .

No kanciaste, bo jakos do ladnych i okraglych kresek nie mam talentu.

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iście zaczepiście.

"Ja rysuje nieźle", "Mnie też wychodzi", "Rysowalem z kawajcem i jest super"

padlo haslo pokazania tych prac:

"kurna no nie mam skanera", "skaner mi się zepsuł", "pójde do kolegi, on ma skaner"

:wink::) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iście zaczepiście.

"Ja rysuje nieźle", "Mnie też wychodzi", "Rysowalem z kawajcem i jest super"

padlo haslo pokazania tych prac:

"kurna no nie mam skanera", "skaner mi się zepsuł", "pójde do kolegi, on ma skaner"

:wink::) :twisted:

Ja bym z checia pokazal ze nie umie za bardzo rysowac M&A ale co ja poradze? Jak chcesz to przyjedz do mnie i ci pokaze lub napraw mi skaner (biedak ma juz 3lata).

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

No cóż, nie każdy umie rysowac. Ale wiem po sobie - trening czyni mistrza. Po prostu na począrku WOGULE nie umiałem rysowac i robiłem to mimo tego bardzo intensywnie, bo nie patrzyłem się, jak inni rysują. Wydawało m się, że robię to dobrze - i doskonaliłem się. Jakoś genialnie nie rysuję, ale poziom trzymam :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie każdy umie rysowac. Ale wiem po sobie - trening czyni mistrza. Po prostu na począrku WOGULE nie umiałem rysowac i robiłem to mimo tego bardzo intensywnie, bo nie patrzyłem się, jak inni rysują. Wydawało m się, że robię to dobrze - i doskonaliłem się. Jakoś genialnie nie rysuję, ale poziom trzymam :D .

Tak wiec trzeba czekac na twoje pracki ksiadz, z moich zostalo ok. 5-6 moze narysuje cos za jakis czas i kupie se nowy skaner, bo piorkiem mi cholernie glupio rysuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam uczciwie powiem z ręką w nocniku ( :P ), że rysować M&A nie umiem. Za to świetnie wychodzą mi szkice (btw, kiedyś nawet chciałem architektem zostać ;) - ale to stare dzieje), szczególnie te w klimatach fantasy, wiecie: broń, stwory itd. ^_^

Heh, kiedy to ja ostatnio miałem lekcje plastyki... nie mam pojęcia. Za to pamiętam że malować nie cierpię - a byłem do tego często zmuszany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jasne, tego się spodziewałem :D Szukaj na swoje własne konto, zaraz się do mnie rzucą, że dzieci/młodzież deprawuję :D

Patrzcie jaki się dojrzały zrobił, staruszek dosłownie :wink:

Widzę, że zrobił się tu kącik plastyczny. Ponieważ rysować nie umiem i stwierdziłem, że zrobię wielką przysługę plastyce, jeśli zajmę się czym innym <np. śpiewem :wink: >, wieć ja coś z zupełnie innej beczki.

Czy miał już ktoś okazję obejrzeć "Wolf's Rain"? <Tak Cardi, wiem, że ty tak :P >I jakie wrażenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mialem okazji obejrzeni "Wolf's Rain", ale mam nadzieje ze kiedys obejrze....... A teraz pytanie czy ktos z forumowiczow (oprocz mnie) ogladal kiedys "Hamtaro"...... To jest super.... zwlaszcza ich miny gdy ktos palnie jakiegos suchara :lol: , albo nie wiadomo czemu zacznie sie smiac :lol: ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimizu takiej swietnej mangi dawno nie widzalem :D .... tylko szkoda ze nie jest w kolorze :P .... ni widac kolorystyki "Rozowego" :D ..... moja reakcje podczas czytania mozna okreslic jednym wielkim Lolem :lol: .... wielkie gratulacje.... prosze o powiadamianie o nastepnych przygodach "Rozowego Saylormana" (nie wiem jak to sie pisze) :D ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...