Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Manga, Anime oraz jRPG

Polecane posty

Gość the_Stranger
Hotaru no Haka (Grobowiec Świetlików)

Czy to przypadkiem nie jest to jednoodcinkowe anime, o chłopczyku mieszkającym w Wietnami (czy gdzieś) któremu giną wszyscy krewni i musi sam utrzymać siebie i swoją młodszą siostrę? A na koniec obaj umierają? Pytam się, bo baardzo nie lubię tego anime, oraz było kiedyś emitowane na Hyperze.

Co do nowego DB- nie ma i nie wyjdzie nigdy, gdyż to rzekome After Future to była plotka wypuszczona gdzieś koło 2001 roku, a ucichła rok później. Orawda jest taka że Toriyama przeszedł na definytywną emeryturę, i raczej się nie zabierze za robienie trzeciego DB (pozostają kinówki...) Nawet jeśli AF keiidykolwiek powstanie, to na pewn nie z ręki Akiry- już DB GT powstało zupełnie bez jego udziału (i dlatego nigdy nie oglądałem i nie zamierzam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball, eee..... ten samuraj no jak mu tam lecialo... a zapomnialem. nie chce mi sie wszyskich wymieniac, bo jest ich troche. A wlasnie, nie wiecie kiedy nowy Dragon Ball (Akira Toriama tez nad nim pracuje) bedzie w Japoni?

PS. Polecam tą stronke http://anime.onsite.pl/

Pzdr

Toriyama nie pracuje nad nowym Dragon Ballem. Skad ty masz takie rewelacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego DB- nie ma i nie wyjdzie nigdy, gdyż to rzekome After Future to była plotka wypuszczona gdzieś koło 2001 roku, a ucichła rok później. Orawda jest taka że Toriyama przeszedł na definytywną emeryturę, i raczej się nie zabierze za robienie trzeciego DB (pozostają kinówki...) Nawet jeśli AF keiidykolwiek powstanie, to na pewn nie z ręki Akiry- już DB GT powstało zupełnie bez jego udziału (i dlatego nigdy nie oglądałem i nie zamierzam)

Eh szkoda myslalem ze mistrz DB Akira zrobi cos wspanialego. A co do tego ze nie pracowal przy GT to wiem i bylo to widac.

A tak cos z innej bajeczki, zna ktos japoński z was? I wie co tu pisze?

● 戯言 ●

 よく考えたら、ちゃんとした頭身のKISSデータを作るのって初めてだったり

します。(笑)やっぱり、全身を描こうとすると顔が小さくなってしまうので

難しいですね。リツコさんの“大人の表情”を出すのに苦労しました。結局、

作品のテーマに沿わない能天気な顔のままですけど…(涙)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotaru no Haka (Grobowiec Świetlików)

Czy to przypadkiem nie jest to jednoodcinkowe anime, o chłopczyku mieszkającym w Wietnami (czy gdzieś) któremu giną wszyscy krewni i musi sam utrzymać siebie i swoją młodszą siostrę? A na koniec obaj umierają? Pytam się, bo baardzo nie lubię tego anime, oraz było kiedyś emitowane na Hyperze.(...)

To właśnie to. tyle że to nie jest serial tylko pelnometrazowy film. Jak ktoś chce przekonac rodzicow do mangi i anime powinien dac mu to do obejrzenia. mi się podobalo.

Co do tego Db. Ja też coś o tym slyszałem i to nie dawno [w tym tygodniu gdzieś]. Tyle, że nie chodzi tu o AF[bo to wymysł fanów] tylko o cos innego. Ja nie wiem czy to prawda czy fałsz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Majcok: nie mam zainstalowanych chińskich krzaczków, więc jedyne co widze to: ???????????????????KISS????????????????(?)???????????????????????????????

Co do tego DB- nie noooo ludzie znowu bedzie moda na "nowa serie db"? Litosci, liczylem ze mamy to za sobą... -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Heh, pamiętam wielką kłótnię na temat DB właśnie na łamach Kawaii. To była dopiero rzeź :D . Jedni uważali, że to komercha, inni że superanime.

Moje zdanie jest takie - fajnie było do Freizy, potem... łe, Akirze pomysłów brakło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wężyca
A tak cos z innej bajeczki, zna ktos japoński z was? I wie co tu pisze?

● 戯言 ●

 よく考えたら、ちゃんとした頭身のKISSデータを作るのって初めてだったり

します。(笑)やっぱり、全身を描こうとすると顔が小さくなってしまうので

難しいですね。リツコさんの“大人の表情”を出すのに苦労しました。結局、

作品のテーマに沿わない能天気な顔のままですけど…(涙)

A w życiu :P Nie wiem czemu ale ja tu widze tylko jakieś kwadraciki :P

Japończycy są dziwni :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
japończycy są dziwni

tak, i w dodatku niscy, mają skośne oczy, żółtą skórę, wyadtne kości policzkowe i wpierdzielają dzień na dzień tony kaszy. Co możemy o nich jeszcze powiedzieć?

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mononoke Hime
Yeah' date=' toż to rewelacja! Jedyny film, na którym byłem dwa razy w kinie w dwa kolejne dni! Naprawdę, przez dwa tygodnie po obejrzeniu kołatał mi się on po głowie... Nie wyobrażam sobie teraz fana M&A, który by go nie znał 8) [/quote']

Ja niestety nie byłem na nim w kinie (cholerny Malbork) :(. Mam za to na DVD i też obejrzałem dwa razy w dwa dni pod rząd. :)

Eden
Zacząłem kupować dopiero od piątego tomu' date=' ale szybko nadrobiłem zaległości. Fabuła i rysunek wbiły mnie w ziemię, szkoda gadać :)[/quote']

Taaa, chociaż miejscami przeradza się w nijaką jatkę, ale ogólnie jest lepiej niż OK. :)

Czy to przypadkiem nie jest to jednoodcinkowe anime, o chłopczyku mieszkającym w Wietnami (czy gdzieś) któremu giną wszyscy krewni i musi sam utrzymać siebie i swoją młodszą siostrę? A na koniec obaj umierają? Pytam się, bo baardzo nie lubię tego anime, oraz było kiedyś emitowane na Hyperze.

Mieszkali w japonii. :P A ja baaaaaaardzo lubię to anime :P

jak więc widac wielu znas wychowało się na Polonii 1.. szkoda, że już upadła. Podobnie zresztą jak RTL7,. jedyna polka stacja puszczająca inne anime niż Pokemony . A teraz kicha jest - nic tylko, ssać z netu.

Poda mi ktoś wreszcie, skąd wy bierzecie te filmowki itp? Nie chce mi się jakoś wierzyć, że wszystkie kupujecie .

Na Hyperze puszczają jeszcze dobre anime. Szkoda, że nie mam jak tego oglądać (rodzice...). Ja siedzę na modemie, więc o ściąganiu nie ma mowy - jak chce jakieś anime, to załatwiam od znajomych. A kupować też się kupuje - mam Mononoke na DVD, Tenchi Muyo In Love 1 i 2 na kasetach, Metropolis na DVD, a na święta mam dostać Sen To Chihiro no Kamikakushi na DVD. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Na Hyperze puszczają jeszcze dobre anime. Szkoda, że nie mam jak tego oglądać (rodzice...).

U mnie dokładnie tak samo... :( tylko dadłbym do rodziców "szkoła"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wężyca
japończycy są dziwni

tak, i w dodatku niscy, mają skośne oczy, żółtą skórę, wyadtne kości policzkowe i wpierdzielają dzień na dzień tony kaszy. Co możemy o nich jeszcze powiedzieć?

:D

Aha :) a potem w M&A nie wiedzieć czemu wszystkie osoby mają nieskazitelnie białą cerę (lub "kremową" jak kto woli) duuuuże oczy i w żadnym wypadku skośne, są wysocy i przystojni. Ciekawe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eden
Zacząłem kupować dopiero od piątego tomu' date=' ale szybko nadrobiłem zaległości. Fabuła i rysunek wbiły mnie w ziemię, szkoda gadać :)[/quote']

Taaa, chociaż miejscami przeradza się w nijaką jatkę, ale ogólnie jest lepiej niż OK. :)

Jak dla mnie jest to jedna z najciekawszych (a napewno najciekawsza do jakiej mam dostęp) serii wydawanych w Polsce. A co z następnym (bo kumpel mi mówił, że są jeszcze 2) tomem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
japończycy są dziwni

tak, i w dodatku niscy, mają skośne oczy, żółtą skórę, wyadtne kości policzkowe i wpierdzielają dzień na dzień tony kaszy. Co możemy o nich jeszcze powiedzieć?

:D

Aha :) a potem w M&A nie wiedzieć czemu wszystkie osoby mają nieskazitelnie białą cerę (lub "kremową" jak kto woli) duuuuże oczy i w żadnym wypadku skośne, są wysocy i przystojni. Ciekawe :P

Tak, i do tego nie mają wystających policzków, żądko kiedy jedzą ryż.. cztżby jakieś kompleksy?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Nie wspominając o bekonie, jajecznicy, coca-coli, bitej śmietanie, zupie ogórkowej, pop-cornie, wołowinie, szarlotce i braku dobrych manier :wink:

Anyways, widział ktoś PLease Save My Earth?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ech tak mi się nagle zebrało na przeczytanie wszystkich Dragon Balli....42 tomy..... :shock: .......wyrobie się do sylwestra? :D ...........

jak się postarasz. Przede wszytkim musisz:

:arrow: okopać się w bunkrze, w którym DB czytać będziesz (żeby ci nikt nie przeszkadzał)

:arrow: Zabrać zapas żarcia na dwa tygodnie

:arrow: Dwie zapałki, żebyś mógł sobie między powieki wsadzić, abyś nie usnął

:arrow: automatyczny czytacznocny bądź reflektujące okulary od księżyca (oświetlenie).

:arrow: Z powodu skurczów proponuję również automatyczną przekładarkę stron oraz otwierz i zamykacz tomików, podawator nowych części.

to chyba tyle :D .Bywaj zdrów.

Kurna Stranger zmień tą sygnaturkę, bo naprawdę wkurza :D .żebym nie musiał walnąć jakiejś tapetki :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...