Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]

Polecane posty

Gość Anioł-XXX

Wszystko ma swoje wzloty i upadki tak samo jes z N.L. ale prawie zawsze jest ciekawe oprócz dni głodu:P naprawde to bardzo lubie N.L. niech ELD zacznie pisać opowieści z pakerni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło mi jednak brakować w Na luzie czegoś takiego jak np. Z pamiętnika kapitana Żbika. Czytałem to z 10 razy i ały czas się śmiałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Na Luzie to najlepszy dział zaraz po Action Redaction.D'artagnan wydaje mi się czy masz avatar podobny do Gawła??

ten Gaweł ma takiego samego czy trochę innego bo jeżeli miał pierwszy takiego avatara to muszę go zmienić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA LUZIE JEST NAJGENIALNIEJSZYM DZIALEM W CALYM CDA.

Ale dalej nie doczkalem sie kontynuacji majstersztyxa mozna by bylo nazwac go rekreacja :D

Ja też uwielbiam Majstersztyksa, to mój ulubiony text w cda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SLIM (SAS)
Na luzie jest rewelacyjne. Jest to pierwszy dział który czytam po kupnie nowego CDA. Humor stoi na wysokim poziomie i należą sięwielkie prawa dla ekipy która tworzy ten dział.

Nie wiem czym się tak podniecacie. Według mnie NL jest najgorszym działem w CDA, ale ja nie mam poczucia humoru więc może się nie znam :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arkadie

Ta...Majstersztyx i polska armia wysyłana do Iraq(szwadrony latawów i flota kajakowa rulez!!!)to był prawdziwy wypas.ALE KAPRAL KLUCHA NIE MA SOBIE RÓWNYCH!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, z tym, że wszystkie teksty z NL można znaleźć w sieci. Poza tym naprawdę dobre zdarzają się raz na ok. trzy numery. Polecam sięgnąć po stare numery Secret Service. Super Supery rozkładają na łopatki.

nie wiem czy wiesz, ale teksty do na luzie POCHODZĄ z sieci. więc to raczej nic dziwnego że je tam znaleść można. nie wiem czy redakcja zauważyła że wszyscy nażekają na to że na luzie jest mało śmieszne. Może zmieńcie współpracownika z Joe monstera na kogoś innego????

gożej być raczej nie może a śmieśniejsze może być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Luzie jest super, ale troche zbyt krótkie. Dajcie 4 strony na ten dział (to chyba aż tak wiele nie jest). Poza tym teksty niech będą nie tylko joemonster. Mam też pomysł aby po dodaniu tych 2 stron przeznaczyć jedną tylko na nadesłane przez czytelników teksty. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Na Luzie to najlepszy dział zaraz po Action Redaction.D'artagnan wydaje mi się czy masz avatar podobny do Gawła??

ten Gaweł ma takiego samego czy trochę innego bo jeżeli miał pierwszy takiego avatara to muszę go zmienić :D

Co do waszych Avków, to podobieństwo jest dosyć duże :) Zajżyj tutaj, i sam porównaj :twisted:

A żeby nie robić offtopa: NL jest nieodłącznym symbolem CDA, to właśnie tam zaglądam zawsze w pierwszej chwili, jak tylko CDA wpadnie w moje ręce (czyli w drodze KIOSK -> DOM). A co do objętości, :-k, pamiętajcie, że "nie liczy się ilość, tylko jakość" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V^Mario napisał:

No Na Luzie to najlepszy dział zaraz po Action Redaction.

To najgłupsza rzecz, jaką do tej pory mogłem przeczytać! Przecież każdy szanujący się czytelnik MAGAZYNU CD-A, wie, że dział Na Luzie zawsze znajduje się kilka stron przed AR, a nie "zaraz po"....:)))))))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najgłupsza rzecz, jaką do tej pory mogłem przeczytać! Człowieku, co Ty wygadujesz! Przecież każdy szanujący się czytelnik MAGAZYNU CD-A, wie, że dział Na Luzie zawsze znajduje się kilka stron przed AR, a nie "zaraz po"....:)))))))))

tu chodzi o hierarchie ważności (co to jest przeczytaj w encyklopedii albo gdzieś) a nie umiejscowienie w piśmie. pomyśl zanim coś napiszesz. może jesteś czytelnikiem MAGAZYNU ale nie koniecznie szanującym się ani innych. i z takim podejściem do życia inni też cie szanować nie będą (czyt. nie pieprz głupot bo cie obluzgają)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty jesteś niepoprawnie mądry (to jest sarkazm - co to znaczy sprawdź sobie w słowniku języka polskiego albo gdzieś...:D)

Dobrze wiem o co temu panu chodziło, jednak (nie)stety Ty nie zrozumiełeś o co mi chodziło:( A szkoda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty jesteś niepoprawnie mądry (to jest sarkazm - co to znaczy sprawdź sobie w słowniku języka polskiego albo gdzieś...:D)

Dobrze wiem o co temu panu chodziło, jednak (nie)stety Ty nie zrozumiełeś o co mi chodziło:( A szkoda

wiem co to sarkazm, i trudno zrozumieć co miałeś na myślia po takim sposobie wyrażania swojej opinii jak "To najgłupsza rzecz, jaką do tej pory mogłem przeczytać! Człowieku, co Ty wygadujesz! ". to już bardziej bym wolał gdybyś naprawde miał to na myśli. a jeśli poczułeś sie urażony, to za dużo jest takich buraków co obojętnie jak piszą mają to właśnie na myśli, więc trzeba jakoś reagować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...