Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BroWCu

Rozwiązany: WoW - wybór serwera

Polecane posty

Witam

Chciałbym zacząc grac na globalu, ale nie wiem który serwer wybrac. Proponowali mi Defias Brotherhood albo Burning Legion, ale podobno ekonomia w grze na tych serwerach jest troche "popsuta", tzn. ceny niskie, słaby popyt i ogólnie cięzko z zarabianiem.

Interesowałby mnie właściwie każdy rodzaj serwera poza RP, wiadomo - żeby byli Polacy, no i zeby czas oczekiwania na Battleground'y był rozsądny. Znalazłem takie serwery Outland, Argent Dawn, Silvermoon, Stormscale. Tylko że z tej listy pasuje mi tylko Stormscale, reszta ma większą populacje graczy, przez co czasy oczekiwania na bg beda pewnie dluzsze.

Gra ktos na Stormscale, grają tam Polacy? Z tego co widzialem na http://www.worldofwargraphs.com/pvp-stats/realms/horde Horda na Stromscale jest silniejsza zarowno w pvp jak i pve.

Wiem, ze pewnie przesadzam z tymi wyborami, ale chcialbym dostać propozycje serwerow i do Ally i do Hordy. Mam sentyment do Hordy ale chcialbym spróbowac ally. :P

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlegroundy: pvp w WoWie od czasu The Burning Crusade jest xrealm, czyli w starciach pvp uczestnicza gracze z kilku serwerow jednoczesnie. Rozwiazanie to Blizzard wprowadzil zeby zredukowac czas oczekiwania na poczatek meczu. Pamietam jak za czasow podstawki zdarzalo sie, ze grajac po stronie duzo liczniejszego od Hordy Alliance na poczatek zwyklego Warsong Gulch czekalo sie i po pol godziny, po wprowadzeniu xrealm pvp problem zniknal.

Polacy: w WoWa gralem dosc hardkorowo przez jakies 6 lat, pozniej bardziej casualowo przez kolejne dwa lata z przerwami. Moje doswiadczenie z kilkoma polskimi gildiami jest takie, ze w koncu dalem sobie z nimi spokoj i bylem w kilku miedzynarodowych, co okazalo sie byc duzo zdrowszym doswiadczeniem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, BroWCu napisał:

ale podobno ekonomia w grze na tych serwerach jest troche "popsuta", tzn. ceny niskie, słaby popyt i ogólnie cięzko z zarabianiem.

Nie wiem, kto Ci tak naopowiadał, ja tam nigdy nie miałem problemów ze sprzedawaniem rzeczy na Burning Legion. Poza tym, teraz w WoWie można sprzedawać przedmioty między serwerami, więc nie ma to żadnej różnicy. 

Cytat

Gra ktos na Stormscale

To nie jest czasem pierwszy serwer proponowany przez grę? (nie pamiętam dokładnie, który to był, wiem tyle, że nazwa zaczynała się na literę S)
Jeśli tak, to na pewno się tam jacyś znajdą. 

29 minut temu, BroWCu napisał:

żeby byli Polacy

Najwięcej jest właśnie na Burning Legion i Defias Brotherhood.

Na Defias nie grałem, ale na Burning Legion Horda jest silniejsza, po stronie Ally też mi się przyjemnie grało. Polskie gildie to dość dziwny przypadek, bo trzeba dobrze trafić z ludźmi, sam preferowałem zawsze międzynarodowe gildie, chociaż wiadomo, że z polakami zawsze człowiek się lepiej dogada. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Devius napisał:

Nie wiem, kto Ci tak naopowiadał, ja tam nigdy nie miałem problemów ze sprzedawaniem rzeczy na Burning Legion.

W sumie to był jakiś random. Podejrzewałem, ze moze mnie wkręcać, ale wolalem się upewnic. :P

20 godzin temu, Devius napisał:

Polskie gildie to dość dziwny przypadek, bo trzeba dobrze trafić z ludźmi, sam preferowałem zawsze międzynarodowe gildie, chociaż wiadomo, że z polakami zawsze człowiek się lepiej dogada.

No, zobaczymy jak to bedzie. Najwyzej skoncze w miedzynarodowej gildii.

Zaryzykuje z Defias. Dzięki wszystkim za pomoc.Temat do zamkniecia.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...