Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zogins

Pomoc w WoW'ie

Polecane posty

Witam, byłem nie dawno na filmie warcraft i dostałem kod na miesiąc granie i mam kilka pytań.

Jestem nowym graczem i zaczełem grę Death Knight i jak zrobiłem wszystkie misje nwm co mam dalej robić.

1.Pierwsze pytanie to co mam dalej robić (gram Worgenem) expic czy co?

2.Gdzie mogę znaleźć jakieś wierzchowce mam tylko jakiegoś konia którego dostałem z misji a chciałbym coś innego (np: coś latającego jak jakiś smok)

3.Jak mogę się przemieszczać miedzy kontynentami wiem że w Stormwind City mogę pływać statkiem miedzy miastami. (znalalem tylko 2 statki które płyną do 2 innych miast)

Będę wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WoWa grałem za czasów Wraith of the Lich King, więc jakiś pierdyliard lat temu i od tego czasu dużo się na pewno zmieniło, ale spróbuję ci chociaż trochę pomóc:

1. Idź do lokacji odpowiadającej twojemu levelowi i tam wykonuj questy, i nabijaj kolejne lvl. O ile pamietam, DK startuje na 50 lvl. W Azeroth są lokacje do 60 lvl (a co najmniej były), albo udaj się od razu do Outlandu. Portal do niego jest na południu Azeroth w Blasted Lands. Możesz też nabijać sprzęt w instancjach i battlegroundach.

2. Inne wierzchowce znajdziesz w stolicach. Jeśli grasz Worgenem znajdziesz sprzedawce w ich stolicy (w WotLK nie było jeszcze Worgenów, to ci więcej nie powiem). W action housie chyba też można nabyć jakieś mounty.

3. W SW są 2 statki. Jeden do stolicy nocnych elfów, Darnassus, na drugim kontynencie Kalimdorze. Drugi odpływa do Nortrend (od 68 lvl). Poza tym masz transport gryfami między obszarami, tyle żeby odblokować punkt podróży musisz najpierw do niego dojść. Możesz też ładnie poprosić jakiegoś maga o portal do którejś stolicy.

P.S. Jeśli gdzieś gafę popełniłem - to niech mnie ktoś poprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Despero23 napisał:

Portal do niego jest na południu Azeroth w Blasted Lands.

Już nie, od premiery dodatku Warlords of Dreanor Dark Portal przenosi nas do Dreanoru, portal do Outlands znajduje się w wieży magów w Stormwind i to tam trzeba się udać. 

4 godziny temu, Zogins napisał:

2.Gdzie mogę znaleźć jakieś wierzchowce mam tylko jakiegoś konia którego dostałem z misji a chciałbym coś innego (np: coś latającego jak jakiś smok)

Mountów nie kupuj na AH dopóki nie masz dużego zapasu gotówki. Na 50-60 poziomie będziesz miał dostępnego tylko tak naprawdę gryfa, który i tak sporo kosztuje. Dopiero na maksymalnym poziomie doświadczenia zacznij chodzić na instancje z niższym levelem samemu, gdzie można zdobywać rzadkie mounty. Polecam kanał Nexosa na YouTube, on tam gdzieś nagrał film z łatwymi do zdobycia mountami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zogins

Widzisz, kiedys aby moc grac Death Knightem trzeba bylo najpierw miec inna postac, ktora sie startowalo na poziomie 1 i levelowalo do poziomu 60 aby miec dostep do klasy DK. Dzieki temu robiac questy i chodzac na instancje czlowiek odkrywal swiat, poznawal krainy i odblokowywal sobie stacje gryfow na mapie, miedzy ktorymi mogl pozniej podrozowac. Startujac gre jako kompletnie zielony gracz postacia na stosunkowo wysokim levelu brakuje Ci podstawowej wiedzy o grze, ktora inni zdobywali zaczynajac postaciami na 1 lvl. Sugerowalbym wpisac w google "death knight levelling guide" i tam zobaczyc jak najlepiej grac ta postacia. W postach trudno bedzie opisac cala mechanike gry i klasy postaci, ktora grasz, wytlumaczyc lokalizacje miejscowek i co sie z czym je. A najlepiej, gdybys stworzyl sobie jakas inna postac na 1 lvl i wbil na niej szybko tak z 30 poziomow. Dzieki temu sam poznasz i ogarniesz podstawy, ktore pomoga Ci w grze DK. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...