Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HaSzU

Wiedzmin 3 - Przez Filippe nie da się kontynuować misji

Polecane posty

Witam. Jestem w trakcie misji związanej z kamieniem słonecznym. Mój cel to spotkanie się  z Filippą przy elfich ruinach. Niestety gdy podpływam łódką pod to miejsce, Filippa wypowiada 2 kwestie a dokładniej ,,Wiedźminie...'' i ,,Patrz na to'' po czym stoi i nic się nie dzieje. Gdy naciskam ,,E'' by porozmawiać z nią ponownie odpowiada tylko ,,Wiedźminie...'' i to tyle. Nie jestem przez to w stanie kontynuować misji. Jeżeli ktoś był w tym momencie gry i miał podobny problem to zachęcam do wzięcia udziału w dyskusji. Pozdrawiam

w3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przed tobą to portal jak pamiętam. Nie pamiętam tylko jak go się uruchamiało. Albo Filippa go powinna otworzyć - to powinieneć wcześniejszego save wczytać może skrypt załapie, bo ta gra tak ma. Albo trzeba było użyć Aarda na krysztale w ścianie. Jeśli kryształu nie ma, to może być przy jakiś zwłokach.
Dużo "albo" w moim tekście, ale nie pamiętam dokładnie, a misji z portalami parę było. Możesz też poszukać jakiegoś walkthrough na YT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Despero23 napisał:

To przed tobą to portal jak pamiętam. Nie pamiętam tylko jak go się uruchamiało. Albo Filippa go powinna otworzyć - to powinieneć wcześniejszego save wczytać może skrypt załapie, bo ta gra tak ma. Albo trzeba było użyć Aarda na krysztale w ścianie. Jeśli kryształu nie ma, to może być przy jakiś zwłokach.
Dużo "albo" w moim tekście, ale nie pamiętam dokładnie, a misji z portalami parę było. Możesz też poszukać jakiegoś walkthrough na YT

Na YT wszystko dzieje się samo, Filippa podchodzi do drzwi i rozprasza iluzję. U mnie po prostu stoi i nic nie robi. Są też zgliczowane tekstury kamieni w tej okolicy. przeładowanie sejwa nic nie daje.

 

w3.2.jpg

w3.1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś się zrobiły takie tekstury, ale to było po kilku dobrych godzinach gry. Nic się nie dało zrobić, mogłem chodzić, ale w żadną interakcję wejść nie mogłem. Ponowne uruchomienie komputera pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie podczas pożaru kasztelu Wrońce. Wpadłem do stodoły i nie mogłem wyjść. Wczytanie save nie pomagało. Dopiero wczytanie jeszcze wcześniejszego, przed startem zadania uruchomiło odpowiednią cutscenkę. Najlepiej zrób jak radzi 47, może skrypt zaskoczy wtedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...