Skocz do zawartości

kody nie działajom


ramzes234

Polecane posty

kupiłem najnowszą gazetę CD_action. wpisałem kod na stronie kody CD_Action. próbowałem dostać kod nie dało się pacz . nie mogę wejść i pobrać gry steam. nie mam tych gier na steam nie kłamie. Nie aktywowałem ich chciał bym bardzo grę "sins ofa solar empire: REBELION" ale nie mogę. proszę o pomoc, nie chce mi się kupować od nowa.

Bez tytułu.png

Bez tytułu.png

Bez tytułu.png

webcam-toy-foto1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod się pojawia, jak wypierzesz płytkę razem z metalową koszulą behemotha z różową naszywką MLP, tańcząc w czasie drugiej pełni Księżyca kankana na jednej nodze, obracając się wokół własnej osi z ruchem przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, recytując od tyłu sześćdziesiątą dziewiątą linijkę pliku DirectX.log, ujeżdżając panterę, trzymając kuszę na gumki w jednej ręce i dyskietkę z fragmentem dowolnego filmu z Saszą G. na dyskietce w drugiej. Tylko jak pomylisz ręce, to pojawi się Szatan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, grz napisał:

Cycki

  8 godzin temu, grz napisał:

Cycki Pameli w starych czasach były takie jak teraz połowa cycków obecnych gwiazd.
Obecnie nie ma już takich cycków. Nie chcę żyć wspomnieniami, ale kiedyś cycki były normalne.
 

Co

 

Cycki

Grz widocznie się nie poddaje. Ominął etap prostej wierszowanej poezji i już zabrał się za odważne eksperymenty już z formą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ta dzisiejsza młodzież.
Pamela miała takie krągłości, że aż mam ciarki na całym ciele.

Grzegorz lubi cycki
podczas oglądania cycków często gubi mycki.
Grzegorz kochał Pamelę
ale poznał Elę

 

Tak na marginesie: w "Słonecznym patrolu" zagra The Rock.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/23/2016o11:05, grz napisał:

Cycki Pameli w starych czasach były takie jak teraz połowa cycków obecnych gwiazd.
Obecnie nie ma już takich cycków. Nie chcę żyć wspomnieniami, ale kiedyś cycki były normalne.
 

Od czago sa nagrane jeszcze na kasetach VHS stare odcinki Slonecznego patrolu z Pamela wlasnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...