Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

W dobie inteligentnych postów, których treść dotyczy mniej-więcej środka i końca gry, zrobię zadymę, ponieważ mam problem już na początku. Mam zrobić 4 zdjęcia. Robię. Po czwartym pojawia się straż- zrobiłem fotkę zakazanego sektora. Kasuję fotki- OK, tyle, że misja kończy się niepowodzeniem.Wczytuję zapis. Wyłączam kanał. Rozwalam wszystkich, którzy mnie atakują. W efekcie cały układ jest przeciwko mnie i mam 5 ślicznych gwiazdek. No to wczytuję grę. Wyłączam kanał. Tym razem uciekam. Dolatuję do stacji, wszystko OK, misja zaliczona. Wylatuje ze stacji. I klops, ciągle jestem atakowany, w razie samoobrony dostaję 5 gwiazdeczek. Jakiś koncept?

PS. Gra ma jeszcze śliczniejszy niż gwiazdki problem z wczytywaniem zapisu. Jak w "XIII"- wczytuję ostatni zapis, a ładuje mi się losowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mówie ci żeby nie brać misji ze zdjęciami bo to jedno ścierwo ja żyłem bez tych misji a jesli chodzi o gwiazdki to gdzies się płaciło kare tylko nie pamietam jak

Dokładnie. Nie brać misji ze zdjęciami, bo czasami dziwnie sie komplikują. A co do gwiazdek, to wystarczy namierzyć dowolny patrol policji i wtedy w opcjach komunikacji pojawi sie możliwość zapłacenia za te gwiazdki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobić 4 zdjęcia. Robię. Po czwartym pojawia się straż- zrobiłem fotkę zakazanego sektora. Kasuję fotki- OK, tyle, że misja kończy się niepowodzeniem.Wczytuję zapis. Wyłączam kanał. Rozwalam wszystkich, którzy mnie atakują. W efekcie cały układ jest przeciwko mnie i mam 5 ślicznych gwiazdek. No to wczytuję grę. Wyłączam kanał. Tym razem uciekam. Dolatuję do stacji, wszystko OK, misja zaliczona. Wylatuje ze stacji. I klops, ciągle jestem atakowany, w razie samoobrony dostaję 5 gwiazdeczek. Jakiś koncept?

To przeczytaj jeszcze raz zalecenia misji....

Masz zrobić 3 zdjęcia a nie 4. Poprostu nie fotografuj tej asteroidy i wróć na stację a misja zostanie zaliczona. 3 zdjęcia nie 4-y :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co muszę zrobić gdy włączam grę gram i gdy wyłączam komputer i znów chce zagrać to musze włożyć płyte z grą i zrobic napraw co jakiś czas trwa a potem musze dożucic tego patcha z ostatniej płyty

jak nie naprawie gry to poprostu mi ignoruje uruchomie jej klikam dwa razy komputer chwile "myśli" i nic

weźcie napiszcie co mam z tym zrobić ?? bo nie chce mi się powtarzać tej operacji codziennie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gra zaliczona. Co prawda długo sie naczekałem na patch (dzięki Ghost, szacun dla Ciebie), żeby pograc ale bylo warto.

Osobiście w życiu bym jej w sklepie nie kupił poprostu bym się odbił a tu takie zaskoczenie. Jeden minus to powtarzalność i monotonia układów, ale za to fabuła nadrabiała z nadwyżką, chociaż końcówka raczej standardowa (kto przeszedł ten wie co mam na mysli)

Smuggler gdzieś na forum napisał, że listopadowe gry były z listy rezerwowej... to ja poproszę takich więcej :)

Zainspirowany jednym z przedmówców rozbiłem się także o mateczkę Ziemię.

Statek to:

Kadłub 10

Skrzydła 10

Silniki 0

Najemnik/Łowca nagród

Artefakty 100/100

A teraz na temat:

Nie udało mi się odblokować dwóch układów w Oc'to w galaktyce Gab'Har a mianowicie: Lairg'uie oraz Linside'ore ktos wie w którym miejscu przeoczyłem klucze? Obleciałem układy dookoła i dałem za wygraną i poszedłęm za fabułą.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siec mam tak że jak włączam PC to mi się automatycznie połącza ale PC wyłączam normalnie tym czerwonym przyciskiem na pasku start a siec mi się wyłączam chyba z momentem wyłączenia PC-eta (mam routera i łącze się do internetu przez wi-fi ale nie wiem co to ma ztym wspólnego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze odswiezam temat i w ogole ale tych stronek jest tak duuzo ze nei cche mi sie zabardzo ich przegladac mam Viste komputer dzisiaj kupiony i w ogole

mam problem "nie znaleziono punktu wejścia procedury GetExtendedTcpTable w bibliotece IPHLPAPI.dll"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...