Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

a co z misją OBRONA STACJONARNA macie jakieś rady?

Nie sluchaj, co ci gada ten gosciu w tle, tylko nawalaj wszystko co podlatuje pod lufe. Jak sie nie uda, to zawsze mozesz wczytac sejwa. Ja patrzylem na radar i kierowalem sie tam, gdzie kropa byla bardziej czerwona. Za pierwszym, albo drugim razem dawalem rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania 1 jak zniszczyć zamaskowany krążownik thulów 2 daleko do końca gry? :)

Dostaniesz misje, w ktorej masz znalezc detektor tego co niewidoczne. Nie powiem Ci gdzie, bo nie bedziesz mial przyjemnosci poszukiwania ;) Ciagnij glowny watek, sam zobaczysz.

A do konca gry... w zaleznosci czy bedziesz sie zbroil, czy nie (radze tak - dzialka i wiezyczki) to jakas godzinka, poltorej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyć generatory, które utrzymują jego maskowanie. Punkty nawigacyjne da Ci drugi pilot (Eona - jakoś tak się ta laska nazywa:))

Kiedy krążownik zrobi się widzialny najłatwiej rozwalić go od dołu lub tyłu :P - słabiej jest uzbrojony - używając BIG BANG'ów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak go pokonać?

Jak juz rozwali sie generatory ukrywajace i krazownik stanie sie widoczny, to potem robisz standardowo.. siadasz mu na ogonie tuz przy hangarze i walisz bigbangami...

Nie martw sie, sam tam nie bedziesz.. pomoc tez przyleci

Pomoc. Automatyczne zrownanie predkosci i automatyczne modyfikowanie tej predkosci wzgledem celu: klawisz "m", przydaje sie bardzo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak dojechać do planet np: clash'ore i do innych w oc'to?

Po rozwaleniu krazownika dostaniesz misje, zeby poszukac jednego goscia, ktory cos wie w sprawie glownego watku gry. Gosciu siedzi w oc'to i dostaniesz nowy klucz do ukladu, a potem juz lawinowo bedziesz dostawal nowe :) Cierpliwosci. Wszystko w swoim czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bronić stacji naukowej ale nie daje rady ktoś wie jak to zrobić bo ja próbuję od wczoraj i nic a to działko z którego strzelam na tej stacji jest do niczego:(

Standardowa metoda. Walisz we wszystko co widzisz. Mi udalo sie za drugim razem. Nie trzymaj ciagle klawisza myszy wcisnietego, tylko klikaj nim. Da to tyle, ze dzialo zdazy podladowac sie troszke. Moze to dziwne, ale skutkuje. Jak walilem w grupy statkow, to nie celowalem w konkretna jednostke, tylko w srodek grupy i strzelajac zataczalem dzialem malutkie kółeczka obejmujace cala ekipe. Spokojnie dawalo sie rozwalic calosc zanim podleciala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to wylatujesz z tuneliku. Siedź w nim i niszcz działka jedno po drugim. Aby stać się nie śmiertelnym wybierz impuls dla osłon po czym go aktywuj.

P.S: Ja się pierwszy pochwaliłem ukończeniem gry :D !!!

P.S 2: THX GHOST za spolszczenie. I niech was Jah błogosławi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest jakiś sposób na ten error ze smoczkiem i zacinanie się gry??

Mi gdy jest zbyt dużo ruchu na ekranie gra zaczyna się zawieszać potem poakazuje mi się jakby pulpit tylko z kolorobymi paskami, potem albo moge grać dalej co i tak kończy się takimi zwiechami albo wywala mnie do windowsa:/ Z errorem:?

Poprostu nie da sie grać. DSO spoko gra tylko CENEGA coś spieprzyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer

AMD Athlon XP + 2500 1.83 Ghz

756 MB RAM

Radeon 9200 128 MB 1.4 Pixel Shader

System

Windows XP SP 2

Błąd

Ascaron Exception Dialogue - Version 1.2.2

AscaronException Error

Potem pisze jak zglosić error, jak urzywać programu itp. nie ma żadnego raporu nic.

Wersja gry taka jak z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer

AMD Athlon XP + 2500 1.83 Ghz

756 MB RAM

Radeon 9200 128 MB 1.4 Pixel Shader

System

Windows XP SP 2

Błąd

Ascaron Exception Dialogue - Version 1.2.2

AscaronException Error

Grafika nie wyrabia. Spełnia tylko wymagania minimalne gry. Zjedz z jakoscia na minimum. Nie chce byc brutalny, ale na tej grafice nawet MS Office haczy.

Wie ktoś z Was jak wyeliminować efekt panoramy w grze? Gram na panoramicznym monitorze i nie wiem czy można skonfigurować obraz tak by planety nie były jajowate.

Poczytaj na poczatku tego watku. Gdzies ktos pisal o grzebaniu w pliku konfiguracyjnym i przeskalowaniu grafiki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...