Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Bully: Scholarship Edition

Polecane posty

Rzeczywiście komentarzy mało, a gra to zacna i przyzwoita - ale mam wrażenie, że przyćmiła je sława GTA oraz narosłe wokół niej niepotrzebne kontrowersje. Praktycznie za najbardziej kontrowersyjny element można uznać misję z kradzieżą bielizny uczennic :P Bo za pranie po pysku każdego, kto się nawinie, gra potrafi surowo ukarać.

No nie kazdego... Jak probujesz zaatakowac dziecko, to ci daje kopa w jaja i ucieka :P

Mam dziwny problem z Bully'm po przejsciu pierwszego chapteru, gra zaczyna w losowych momentach wywalac (glownie podczas ladowania obszarow itp.). Moj komputer nie spelnia wymagan, ale gra dziala (tnie strasznie, ale grac sie da). Moj pc: celeron 2.4ghz, 756mb ram, gf6200. Sciagnalem nawet patcha 1.20, ale on pomaga tylko przy prockach amd 64, wie ktos moze czy mozna na to jakos zaradzic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze sie tnie to akurat mnie nie dziwi, bo wymagania sa wyzsze. Mozliwe, ze poprostu procek nie wyrabia, chociaz wtedy to komputer by sie restartowal, albo gra w ogole by nie ruszyla, a chodzi. Wizualnie zadnych problemow nie ma (wszystkie efekty graficzne dzialaja jak nalezy). Tylko problem w tym, ze gra crashuje... Czytalem w necie, ze nie jestem jedyny z tego typu problemem. Podobno gra sypie sie tez na lepszych kompach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Take-Two zarejestrowało trademark związany z Bullym. Nie byłoby się czym emocjonować, gdyby nie fakt że twórcy jedynki, Rockstar Vancouver, którzy całą siódmą generację zajmowa;o się powrotem Maksa Payne'a, od roku są wolni. Plus Dan Houser mówił kiedyś, że chciałby zrobić sequel.

http://www.gamespot.com/news/take-two-files-new-bully-trademark-6412224

Jedynka to dobra gra, która ma mnóstwo niewykorzystanego potencjału - sytuacja w której sequel jest bardzo pożądany. Szczególnie jakby miał wyglądać lepiej (no bo nextgenowo) niż GTA V...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, zobaczymy co z tego wyjdzie. W jedynkę nigdy nie miałem okazji zagrać i jakoś specjalnie mnie ku temu nie ciągnęło, ale jeśli R* miało by zrobić coś nowego w tym temacie to... czemu nie? Chętnie spróbuję zwłaszcza jeżeli gra będzie dobra :D Nie musi być nawet tak wielka jak sztandarowa seria Rockstara, wystarczy aby dawała tak minimum 15-20h rozrywki, miała sensowną oprawę i nie powtarzała błędów (pewnie jakieś były) poprzedniczki. W końcu +1 gier od R* piechotą nie chodzi ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka byla calkiem fajna, chociaz niestety jej nie przeszedlem do konca. Gralo sie w nia przyjemnie, fabula i misje byly w porownaniu do tego co znamy z innych gier calkiem oryginalne i widac w tym wszystkim bylo prace ludzi z Rockstara. Niestety przyszedl moment, ze zacialem sie w ktorejs misji, a na dodatek stalo sie to w momencie premiery Assassin's Creed 2. Bully trafil na boczny tor z notka "gra na pozniej", ale ostatecznie nie udalo mi sie juz do niego wrocic. Za to jesli informacja o szykowanym sequelu jest prawdziwa, to z checia siegne po Bully 2. Oby tylko nie bylo tak jak z czescia pierwsza, ktora trafila na blaszaki dopiero 2 lata po konsolowej premierze i juz na starcie byla zapozniona graficznie. Chociaz z drugiej strony moze tym razem prawie sobie wersje na konsole. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Bully kiedyś z kumplem porządnie na Ps2 wymęczyłem, szczególnie dlatego, że strasznie przypominało San Andreas pod względem możliwości edycji postaci. No i też można było robić w szkole to, czego w prawdziwej szkole raczej żadna normalna osoba by nie zrobiła, jak np. pobicie czy obrzucanie petardami/jajkami/cegłami nauczyciela :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, Bully zjada wszystkie GTA oprócz SA, i pewnie nadchodzącej piątki :P ta końcówka na tych dachach strasznie przypadła mi do gustu, a klimat i ogólnie "uniwersum" gniotły system. Mam nadzieję że wyjdzie dwójka, która wykorzysta niewykorzystany potencjał z jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...