Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Oczywiście zostałem raportowany jako troll, ale prawda jest oczywista.

Prawda jest taka, że trollujesz i starasz się wywołać flame'a. Takiego zachowania nie tolerujemy i kolejny taki wybryk może zakończyć się ostrzeżeniem.

Innych forumowiczów proszę o ignorowanie uwag Listonosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kiedy wyszło L4D2 pełno było głosów, że pazerne Valve chce opchnąć sequel zamiast rozwijać cz I. To też prawda oczywista? :chytry:

Mi osobiście podoba się, że do gry systematycznie dodawane jest coś nowego za co mogę, ale nie muszę płacić. Wolę to od kupowania "świeżych", wydawanych co rok, dwa części innych, popularnych serii shooterów(i nie tylko). :icon_cool:

@up Sorry, minęliśmy się o minutę :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę offtopować, ale piłka nożna rzeczywiście może się znudzić. O ile grałem namiętnie w nią na boisku i na ekranie monitora przez ładnych parę lat to teraz nie mogę dotrwać do końca meczu - nawet, jeśli jest to finał ligi mistrzów.

Odpalam czasami TF2, ale gra wywołuje u mnie mdłości po dłuższej rozgrywce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę drażni małe zainteresowanie graczy Monoculusem i Underworldem. Niby nie można im zarzucić że grają nie fair, czy niezgodnie z zasadami, i nie jest to też na wszystkich serwerach, ale zwyczajnie nie dają innym szansy zdobyć książki.

Obejrzałem dziś itemy (które brat zdobywa z łatwością dzięki mojemu sposobowi -_-) i są po prostu świetne. Trudno wskazać jakiś niepodobający mi się, co mam przy praktycznie każdym updacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba set dla spy.O ile czapke można sobie odpuścić i zastąpić NP detektywem noir, to cała reszta setu jest ładna na dowód http://steamcommunity.com/id/piotrekmoskal...729409606038441 .A to że można znaleźć części stroju z prezentów wiedzieliście? Oczywiście tylko na tej nowej mapie.Jak dal mnie mogli by wydać upejda z nowymi brońmy bo te stare są już powoli nudne.Z resztą mało to już mamy czapek ?A takto ten boss jest fajny .Mogli by dodać broń dla solda która strzela tymi czami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, gdzie pojawiają się gifty - Viaduct jest raczej prostą i niezbyt dużą mapą, a czasem od pojawienia się gifta do zebrania mija spory kawałek czasu, większy od tego na Mann Manor. Znam jedno miejsce spawnienia się gifta, czyli samo centrum - raz wypadłem wprost z portalu na gift, to miałem ("rury" dla Solda :D ), a przy innych okazjach nawet nie widziałem, gdzie się pojawił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień nie widziałem ani jednego, nie to, że nie dobiegłem, ale nawet informacji o nim nie widziałem (nie były jeszcze włączone?). Drugiego już było lepiej, jeśli nie liczyć momentu, gdy prezent pojawił się zaraz po pojawieniu się Oculusa... tuż pod nim. Oczko oczywiście nie odpuszcza (jak ma foch to nawet niewidzialnego ostrzela).

Ogólnie wydaje mi się że w tym roku trudniej jest coś zdobyć, ale za to radocha większa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 15 minut zdobyłem 2 haunted itemy, poszły za ponad 2 refy, wole non haunted :P Zdobyłemje po 5 godzinach grania, ale teraz ogarniam jak to się je. Razem znalazłem z 7 skrzynek. Najfajniejszy bajer mają nowe sety.

Dla przykładu jak zbierzesz cały set muchy Engiego to on ma taki słodziuchny głosik wtedy :wub:

Soldier mówi jakieś bib bib bib

Demoman Wyję jak wilkołak

Mam jeszcze sety dla heavy i snipera ale one nic nie dają chyba.

Kocham ten event, każdą wolną chwilę spędzam przy TFie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trudniej? Nie sądzę, po prostu inni mają niesamowitego farta. Sam byłem przy tym jak znajomy(z tego forum, Krex) zdobył 7 prezentów w ciągu 30 minut chyba. :/

Nom, już mnie nudziło kiedy widziałem jego avka przy prezencie -_-

Z innej beczki - te 2 nowe acziki zdobyłem w 15 min. ^^

Czy maski będzie można normalnie wymieniać po Hallowean ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też strasznie denerwują ludzie, którzy potrafią zebrać kilka prezentów pod rząd zaraz po ich pojawieniu się na mapie. Nie dość, że są to ciągle ci sami osobnicy, to jeszcze wyjątkowo wredni i "z dolnych części tablic wyników". Czasem zastanawiam się czy nie ma na to hacków, bo sytuacja, w której ktoś 3 raz z rzędu zgarnia prezent który pojawił się parę sekund temu jest trochę podejrzana, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z deczka podejrzane lub mają po prostu dobrą metode i tyle. No mi w każdym razie przed chwila udało się zebrać wszystkie kostiumy :) Zebrałem je w 3 dni metodą - Bardzo tanio kupię, Bardzo bardzo drogo sprzedam :P Wolę handelek niż godzinami sie czaić po jeden prezent ktory i tak ktos sprzątnie mi sprzed nosa. Sety są mega, najlepsze jakie kiedy kolwiek zrobiono, ogromna szkoda ze będą tylko podczas pełni i w Halloween aktywne :sad: Po prostu te przedmioty są za dobre i zbyt łatwo dostepne i Valve by nie zarobiło na sklepie :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Halloween. W Team Fortress 2 gram od niedawna i mam takie pytanie dotyczące eventów: czy na inne święta, np. Boże Narodzenie czy Wielkanoc też są organizowane podobne "akcje" z przedmiotami, mapami, bossami i innymi świątecznymi bajerami? No i małe pytanko dotyczące itemów z paczuszek: co to znaczy, że przedmiot jest "haunted"? Na czacie co chwila ludzie piszą, że szukają "nawiedzonych przedmiotów", a ja nawet nie wiem jaka jest różnica między nimi, a zwykłymi. Mają fajniejszy wygląd, bonusy, czy coś w tym stylu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Święta itp. są zazwyczaj jakieś aktualizacje, ale są to raczej nowe itemki, niż coś więcej. Bossowie dochodzą właściwie tylko na Haloween, choć jest wiele robionych przez community, z którymi można powalczyć w różnych modach. Co do Hauntów: nie dają one chyba nawet wyglądu, po prostu mają fioletowy napis, za który ludzie są skłonni słono płacić - Klik!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały event z Haloween fajny jest, ale wkurza mnie parę rzeczy. Mianowicie rozegranych już mam chyba z 50 mapeki może 4-6 razy coś mi wypadło oraz problem prezentów na mapie. Nie wiem, czy ktoś nauczył się mapki gdzie to wypada, czy jak ale za każdym razem kilka tych samych osób to zbiera. Mi osobiście ani razu nie udało się jeszcze nawet dotrzeć do tego. Mam nadzięję, że do końca eventu choć raz uda mi się taki prezencik wyłapać. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale to chyba wszystko kwestia szczęścia, bycia o właściwej porze we właściwym miejscu... Wyuczenie się miejsc respawnu giftów pewnie też może zadziałać.

No i dlatego ogromnie się cieszę, że zdobyłam ten jeden prezent, który zmaterializował się praktycznie przed moim nosem. :3 Teraz już nie latam za prezentami, skończyłam z męczeniem tylko i wyłącznie halloweenowych mapek i wróciłam do grania na normalnych. Aczkolwiek, jeśli znajdzie się porządny serwer, to nie odmówię sobie kilku rund w Mann Manor czy na Eyeduct.

Btw, szkoda, że tak trudno znaleźć ludzi, którzy graliby w

. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie skąd można wziąć tą maskę dyniową? W sklepie nie mogę jej znaleźć. Wypada ona z tych prezentów, czy losowo ogólnie wypada?

Ta maska to "Głowa Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca". Zdobyć ją można po ubiciu bossa(de facto jej właściciela) na mapce Mann Manor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...