Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Gram od premiery i widząc zmiany mogę powiedzieć że tylko wyszło na dobre. Są lekkie wady ale nie przesadzajmy, teraz w TF2 gra więcej ludzi niż w CS'a czy CoDa (jednocześnie). Jeśli chodzi o itemy to straciły trochę klimat, ale zyskały inny. Coś za coś, nie można w nieskończoność tworzyć przedmiotów trzymających się klimatu. Nie straciłem przyjemności z grania, ba, gra mi się nawet lepiej. Jest więcej trybów i map, przedmiotów i możliwości rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
[...] teraz w TF2 gra więcej ludzi niż w CS'a czy CoDa (jednocześnie).

To to akurat głównie i prawie wyłącznie zasługa "zdarmowienia" gry.

Aha, i może w ramach "doszkalania niewiedzących" pan gerbilos poda aktualne ceny rynkowe przedmiotów? Ja się na tym w ogóle nie znam, no cóż, może dlatego, że tępy jestem, może dlatego, że za dużo tu biegam i strzelam... No nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laress

Przypadki z "ciągłym trejdowaniem zamiast gry" widziałem tylko na trade serwerach :)

@Up, za dużo wymagasz od ludzi GRAJĄCYCH w DRUŻYNOWEGO SIECIOWEGO FPSA

Z jednej strony sie zgodze, ale z drugiej zaś nie, bo jeżeli taka sytuacja zdarzyłaby się na normalnym serwerze, to wiadomo, że koleś może nie skupiać sie na tym, co po ile chodzi, ale jeżeli siedzi taki na trade serwerze, to jednak wypadałoby, żeby sie troche orientował.

Przy okazji, wyszła dzisiaj aktualizacja. Każdy kto grał w TFa przed 23 Sierpnia dostaje Party Hat i urodzinowy Noise Maker, który ma wartość "Unlimited" (chociaż wydaje mi sie, że ją kiedyś zniosą) i przy używaniu wydaje jakiś charakterystyczny urodzinowy dźwięk, przy okazji wokół postaci wyskakują też balony i konfetti. No i jedna z dość ważnych rzeczy. Dodali też piłke, którą da sie wgrać na mape zmieniając coś w CFG. Nie ma to jak wejść na serwer, zacząć zabijać ludzi i usłyszeć, że jest sie debilem, bo sie piłką bawią. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz moge potwierdzić. Dokładnie po północy przestał działać Noise Maker, a po zmianie mapy ciasto zmieinło sie na apteczke :( A ciasto było świetne (i nie było kłamstwem), nawet Jeździec spróbował :trollface: . Mam nadzieje, że w najbliższym czasie ustawią Noise Maker tak, że powstanie limit i będziemy mogli go używać kiedy chcemy. Niewykluczone, że będzie to działało na zasadzie podobnej, jak głowa Bezgłowego, czyli używania będzie co rok (tylko w tym przypadku przez jeden dzień ! :ohmy: ), ale na np. takim saigns.de jak brałem darmowe premium na 15 minut, to mogłem używać tej czapki, chociaż to już raczej podchodzi pod jakieś oszustwo.

@Down

Ja nie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast flaków są... śmieci?!

http://i.imgur.com/z8qvB.jpg

To jest albo plugin (jakich wiele) lub jest to efekt eventu urodzinowego, w którym zamiast apteczek są ciasta, zamiast amunicji prezenty itp. itd. osobiście nie bardzo mi się to podoba, ale w końcu dostałem czapkę (marna, ale zawsze czapka)

EDIT :

Poszukałem i znalazłem to na stronce bloga http://www.teamfortress.com/post.php?id=6128

Pisze, ze podobno oponenci giną w prysznicu balonów i konfetti... Możliwe, że te konfetti zmienia się wraz z klasą (któż w końcu lubi szpiegów? :P) Lub po prostu już tam leżały a twoja rakieta wywaliła je z wody

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tamtym serwerze były już chyba wyłączone efekty... Sprawdzę na paru innych i zaraz zdam raport :)

Edit: Nie wiem co o tym myśleć, z jednej strony jak dostaję to wylatują baloniki, z drugiej te śmieci nie pasują do urodzinowego klimatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo snajperkę strange więc zaporowo 3 kluczyki kupiłem.Otwieram 1 i od razu trafiłem :) .2 pewnie sprzedam bo nie będę raczej otwierał.Co do eventu to bardzo fajnie że jakieś urozmaicenie jest :D .W katalogu mann co są 3 nowe czapki z DOTA,ciekawe czy tylko to dodadzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tych itemków to krew mi się zagotowała, kupuje w Media Markcie Edycje rozszerzoną w przesprzedaży, na początku nie wiedziałem nawet, że dostaje się te itemki za kupno gry, dopiero w reklamie poinformowało mnie, że jak "przygotuję" grę to dostane itemki do team fortressa (Jakieś 3 czapki i bronie) Tak więc wkładam do napędu płytkę i ... czekam, ąż zacznie się instalacja... Jak się okazało instalacja nie nastąpiła, zamiast tego gra zaczęła mi się ściągać 9gb gry. Wychodzi na to, że mam płytę, której i tak się nie użyje? Czy jeśli teraz (po przedsprzedaży) uda mi się ściągnąć Deus Exa do końca to dostane te itemki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według oficjalnego opisu dzisiejszego update'u podobno wreszcie przywrócono informację o znalezionych przedmiotach, pojawiającą się w czacie. Nie wiem, czy rzeczywiście tak jest, bo nie grałem po ściągnięciu update'u, ale fajnie, jeśli to wróciło - brakowało mi jakoś tych informacji, szczerze mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest w Mann Co Catalog i kosztuje parę ojro.

A osiągnięcia? Rift Walker - kupon na czapkę do Rifta za zabicie kogoś w pięć sekund po wyjściu z teleportu a zdominowanie kogoś z Ghastly Gibusem daje Ghastly Gibusa.

Te z Halloween jeszcze chyba da się zrobić (ale tylko na serwerach gdzie ten tryb jeszcze jest włączony), mają osobną kategorię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um. To już zależy od gry, mapy i sytuacji. Nie wezmę Gunslingera z szybko budującym się działkiem, jeżeli mam bronić jakiegoś punktu :P Medem nie wezmę Quick-Fixa przy atakowaniu, a Heavym - jeżeli chce się postarać - to nigdy nie zapomnę wziąć kanapki dla Meda ;P

Znalazłem ostatnio skrzynkę na listy dla Pyro (w ogóle nie wiedziałem, że to może dropnąć)... Myślicie, że ktoś zechce to kupić? Ile może być warta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...