Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Dostaniemy Nową czapkę za free, Proof of Purchase, walnał bym screena ale nie mogę wejść do ekwipunku :sad: Hmm powiem szczerze że Meet The Medic jest bardzo dobry, ale spodziewałem się czegoś ciut lepszego, Meet The Spy najlepsze nadal. Myśle że za miesiąc będą sensowniejsze recepty do craftowania, teraz są wysokie by po tym miesiącu bronie miały status vintage. Mnie to nie jara, ale mozna zarobic na tym, tylko czy mi sie chce? Solemn Vow to koszt 8x jarate + Reclaimed :laugh:

Ciekawostka, Meet The Sandvich jest widziane z perspektywt Blue Spy :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wrażenia na szybko - Meet the Medic jest bardzo fajne, Meet the Spy miało więcej gagów, ale nie uważam, żeby MtM było wyraźnie słabsze - należycie zbudowało charakter medyka, a tego oczekiwałem i to dostałem. Jest bardzo pozytywnie.

Quick-Fix - zabawka dobra na mapy, gdzie o śmierć jest jeszcze łatwiej niż zazwyczaj, na niektórych mapach granie medem było aktem masochizmu, teraz to może się zmienić. Oczywiście na standardowych mapach tez używajcie, mój sentry gun potrzebuje killi do achieva :trollface:

Overdose może być ciekawe, dzięki większej prędkości może w końcu częściej będzie udawało mi się zwiać przed pajro? Też jestem zainteresowany tą bronią.

Solemn Vow - tu pewne rozczarowanie, bo liczyłem na więcej. Ta broń zachęca do szybkiej komunikacji z pacjentami, a ja raczej nie jestem skłonny do gadania przez mikrofon. Natomiast przy Quick-Fix Vita-Saw raczej traci na znaczeniu, więc kto wie.

debilny pistolecik? Poważnie, Valve? :|

TF2 jest teras martfe xD

PS A gdzie te nowe tryby gry? Pewnie na przyszły rok przenieśli!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem akurat tyle szmelcu, żeby sobie wycrafcić Tomislawa... i opłacało się, moim zdaniem. Spin-up trwa 0,2 sekundy, jest bezszelestny i nawet mimo 20% wolniejszego strzelania niszczyłem hoovies z pozostałymi minigunami - ci z Brass Beastem schodzili wyjątkowo szybko. Byłem też mniej bezradny wobec pajro z axtinguisherami i scoutami, które trollowały soda popperem czy FaNem :3

A, nowy hełm jest zajedwabisty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy wszystko po staremu tak jak było. Ci co grają na free nie mogą robić trade, mają 50 miejsc w plecaku i chyba nie mają nowych broni. By mieć premium muszą kupić coś w sklepiku, czyli muszą zasilić portwel za minimum 5 euro :trollface: Ją kupiłem orange boxa za 25zł i jestem zadowolony :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam TF'a z Pomarańczowego Pudła, ale od jakichś dwóch miesięcy nie gram i póki co nie będę grał... (komputer w serwisie, teraz non stop piszę ze słabego laptopa) najwyżej za miesiąc, będę w końcu mógł sobie zagrać. Jak myślicie czy po takim czasie nie grania też będę miał "wszystko po staremu" (cytując Dariusza)? Wybaczcie takie durne pytanie... ale jestem przewrażliwiony...

Meet the medic... spoko filmik... teraz pozostaje czekać na meet the Pyro...

@up

nie bulwersuj się... tacy spamerzy bywali już, gdy wprowadzili sklep

@down

w Auchan był za 3 dychy... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy wszystko po staremu tak jak było. Ci co grają na free nie mogą robić trade, mają 50 miejsc w plecaku i chyba nie mają nowych broni. By mieć premium muszą kupić coś w sklepiku, czyli muszą zasilić portwel za minimum 5 euro :trollface: Ją kupiłem orange boxa za 25zł i jestem zadowolony :happy:

Gdzie kupiłeś za 25zł? To jakaś kpina teraz za 6 dych sprzedają.

Ja ściągam ze steama i zobaczę czy gra warta zachodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, taki wysyp nowości, a ja za przez całe prawie wakacje pozbawiony internetu będę...No cóż.

Niektóre z itemów zapowiadają się zachęcająco, w szczególności Tomislav i Big Earner. Disciplinary Action może z kolei być całkiem zabawne w użyciu :happy:

No, i Meet the Medic fajny.

Howgh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem Quick-Fix w trybie practice. Możliwe, że nie doceniłem jego możliwości - przy kumatym demomanie można rozwalać niewranglerowane sentry. A pieron leczy tak szybko, że - będąc nieprzyzwyczajonym - miałem problemy z przełączaniem i efektywnym leczeniem. Warto było scrafcić tę broń.

PS Diody na plecaku świecą, gdy nabijesz ubera :lol2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryty filmik (Don't Stab me Now...) oraz dzisiejszy update zdecydowanie nakręciły mnie na "powrót", ergo częstsze granie i to nawet nie w practice albo na idlu co by przedmioty wypadały :P IMO Valve z Meet the Medic odwaliło kawał świetnej roboty pokazując m.in jakby wyglądał system obrażeń i leczenie w bardziej "realistycznej wersji". Very good :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen TF2 - za 25 zł dało się kupić Orange Boxa, tylko trzeba było troszkę pokombinować: Orange box dostepny jest w EA Classics (cena 50 zł), które co jakiś czas ma promocje typu 2w1. Brało sie kumpla, który wybierał sobie gre, samemu brało sie OB i wychodziło 25zł na łebka. Teraz ma sie 5 gier oraz konto premium w tf - opłacalna inwestycja :D

Nowa mapka całkiem fajna, czapka za zakup gry tez mi sie podoba. Ciekawe jak ją przetłumaczą, Paragon? :P

Valve dzieki ograniczeniom darmowych kont zablokowało możliwość idlowania na drugim koncie i przesyłania sobie czapeczek, wiec panowie kolekcjonerzy musimy obejść sie bez kantów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapa jest dobra dla atakujących - łatwo można wejść na wyższe piętra i ostrzelać obrońców. Żadnego nowego itema nie dostałem, ale CO SIĘ STAŁO Z CRAFTINGIEM ?? Zawsze miałem ułożone wszystko jak chciałem, teraz muszę uważać, by czegoś fajnego nie przecrafcić. Nie wiem jak wygląda trade, ale już się boję. Nowa darmowa czapeczka fajna, resztę zobaczę, jak się dobrze rozegram. I nareszcie zagarnę kumpli do gry - 3 nowych graczy będzie napewno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handel wygląda jak wyglądał. :P

Narazie mam Tomka, Soda Poper i Quick-fixa. Z czego dwa pierwsze mi wydropiły (ale tomka scrafciłem wcześniej, więc tego oddałem kumplowi któremu nic nie chce dropić :F).

Tomek - najs. Teraz można siedzieć za rogiem i nikt się nie skapnie, że hejwi czatuje. Wolniejsze strzały nie są takie odczuwalne.

Soda Poper - zaskakująco dobry :P spodziewałem się syfu, ale jak mi wydropił to z miejsca przetestowałem - staty 42/36, nieźle jak na mnie :F

Quick-fix - Bardzo fajne. Nie nadlecza, więc nie musisz ogarniać wszystkich dookoła, wystarczy jak leczysz tych rannych. A i dzięki leczeniu skautów można szybko dobiec na pole bitwy.

Przed chwilą dostałem od kumpla tę głowę, co to potrzeba 8x jarate - ale tu chyba nie ma się co rozpisywać, pokazuje życie wrogów. I daje szpan. Teraz tylko nowy karabinek i będzie kolejny set do kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś za 25zł? To jakaś kpina teraz za 6 dych sprzedają.

Ja, nie chwaląc się kupiłem za 18 :D

Czapeczka sympatyczna, choć akurat nie za bardzo mam komu ją dać. Meet the Medic epicki niemal tak, jak ten spy'owy. A ataku "noobów" się nie boję, bo w TF2 jeszcze nikt nie dał rady mnie zdenerwować :D Reszta zmian z update'a przy mojej frekwencji (ojjjj, teraz się podniesie) jest absolutnie nieodczuwalna, bo już teraz nie kojarzę połowy dostępnych przedmiotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadłem z obiegu na jakiś czas, najpierw miałem egzaminy, potem przeprowadzkę i zmianę komputera... dziś wchodzę sprawdzić co tam na TF2 a tu BAM! Uber Update walnął mnie jak obuchem. Sporo fajnych itemów, z których za najciekawszy uznaję Bazaar Bargain - snajperzy mają teraz w czym wybierać. Bodyshooterzy mają SS, Ci z lepszym celem przerzucą się na BB, a jak ktoś nie chce się "deklarować" to zostanie przy starej snajperce. Dobrze, że nazbierałem trochę metalu, to wycrafcę parę itemów - może dostaną vintage za jakiś czas.

PS. Meet the Medic mnie rozczarował - wolałem te krótsze, szybsze i zabawniejsze filmiki (Meet the Demoman to mój ulubiony). Ewidentnie postawili na formę, bo sama jakość filmiku jest najlepsza ze wszystkich.

PPS. A ja dalej czekam na Meet the Pyro. Ciekawe, czy się doczekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ataku "noobów" się nie boję, bo w TF2 jeszcze nikt nie dał rady mnie zdenerwować

A mnie kiedy grałem snajperem już 3 razy jakiś palant zepchnął z parapetu na mapie Doublecross. Więc atakują nie tyle nooby co dzieci neo;p

Mogliby dać achivementa kup TF2, wtedy wiadomo by było jaki odsetek graczy ma premium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę dni może być fajnie dla ludzi, którzy chomikowali itemy. "Te-efowa młodzież" zdąży znaleźć parę przedmiotów i zacznie się wymieniać, a idę o zakład, że spora część nie będzie znała wartości przedmiotów, bądź będzie je chciała dostać za każdą cenę. No, przynajmniej mam taką nadzieję.

A dziś, ledwo zacząłem grać i dropnął mi Soda Popper, bardzo wesoła broń, hype leci jak szalony, do tego stopnia, że trzeba biegać z inną bronią, aby się nie odpalił za wcześnie. A jak się już odpali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...