Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wczoraj "wyhandlowałem" sobie Vita-Saw i wrażenia są raczej pozytywne. Wprawdzie jak jest duży napór wroga (a tak było na hoodoo, gdy używałem tej broni :zly: ), to nawet Vita-Saw nie pomoże, ale 20% na liczniku to zawsze jest 1/5 frustracji mniej, gdy twój team to banda rushujących geniuszy. Vita-Saw nie jest uniwersalnym narzędziem do każdej sytuacji, ale według mnie to wartościowy przedmiot, o ile nie wychodzi ci klepanie wroga Ubersawem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade jest genialny. Praktycznie z niczego załatwiłem sobie 4 czapki i 2 metale rafinowane w ciągu 2 dni. No i wymieniłem wszystkie gorsze czapki na lepsze. Teraz mam "tylko" 19 czapek. ale tylko do wieczora :tongue: Jak się znajdzie serwer z każualami co nawet nie znają wartości itemów, to można się obłowić. Taka skrzynka Mann. Co. która praktycznie jest bezwartościowa poszła na nową czapkę pyro "śpioszka". 1 nowy item z update schodzi za czapki/metale rafinowane :happy:

Wrażenia z Update przynajmniej pozytywne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem parę godzin i wydropiłem tylko makrelę :/

Co dziwne wbiłem się w grupkę sześciu osób z wrogiej drużyny i zabiłem ich wszystkich tą makrelą o_O

Zirytowały mnie dwie rzeczy: szpiegom coś szybko idzie zabijanie. Druga rzecz (ktoś się tego obawiał), że zacznie się trade spam... na serwerze gdzie wczoraj grałem niestety był :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż jak rozumiem powoduje że po dobrym "dźgnięciu" stajemy się tym kogo załatwiliśmy - to pomaga o czym pewnie Rip napisze zaraz, bo Spajem gra o wiele dłużej =]

Crate są super. Zamieniłem się za Force of Nature i po zakupieniu klucza zdobyłem 3 czapeczki. Czasem ma się szczęście. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że RIP napisze :) Chociaż krótko, bo i nie ma nad czym rozprawiać za bardzo :)

Beth dobrze mówi, bo przy dobrym układzie zdarzają się akcje, gdzie w kilkanaście sekund kładzie się 7-8 przeciwnikó., Mi osobiście takie szczęśliwe układy najczęściej zdarzają się na Freight, gdzie pod ziemią przeciwnicy mają skłonności do podróżowania wężykiem :)

Niestety nie mam jeszcze nowego noża, ale zdaje się, że w niektórych sytuacjach pozwala on na jeszcze pewniejsze załatwianie przeciwników. Jeśli tylko uda nam się załatwić tego ostatniego w szeregu ofc :) Niestety, jakkolwiek możliwość nie ujawniania się po dziabnięciu jest bardzo fajna, to jednak IMO nowy nóż jest beznadziejny. Bo jak tu dziabnąć kogokolwiek, jeśli przeciwnik pobudował działka??? Trzeba liczyć na jakąś zbłąkaną owieczkę, której nie osłania sentry, ani cokolwiek innego (biegnący z tyłu przyjaciel, czy własna ostrożność i sprawdzanie tyłów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w ogóle niewidzialność nie działa, jak nosi się ten nóż w "bojowym ekwipunku"? Poza tym - można wcześniej się przebrać, zdjąć sentry ew. kogoś zdjąć i wtedy działko...

Te całe Crate... do nich klucze trzeba kupić? Nie można znaleźć/dostać itp.?

BTW: Działa wam TF2 Wiki? Bo coś ostatnio długo się ładuje mi... a przeważnie to wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beth

No właśnie z tego co wiem to angielskie słówko "disguise" oznacza "przebieranie się", więc mając ten nóż można być niewidzialnym, ale nie można się przebrać. Przywilej ten dostaje się tylko przy okazji backstaba. I to właśnie sprawia, że dla mnie przedmiot ten jest absolutnie bezużyteczny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są. Grałem na serwie z graczem, który kupił cały zestaw dla szpiega. O ile w pierwszy dzień po update jego wysiłki z nożykiem były mizerne, tak następnego dnia już opanował i wbił mi znienacka kosę parę razy. Fakt stosowania nowej taktyki oznacza też, że trzeba nauczyć się przed nią bronić. Najlepiej ogniem trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się KILL IT WITH FIRE :happy:

A serio, jakoś mam wrażenie ( YER nie posiadam, swoją drogą fajny skrót), że ten nożyk świetnie będzie się spisywał w połączeniu z CnD. Kogoś na boku dziabnąć, przejść np. pod nesta i tam dziabnąć enga, po czym sapować. Tylko jeden pomysł chodzi mi po głowie - po udanym zabójsywie możliwość przebierania się za zabitą postać za pomocą klawisza "ostatnie przebranie". Pytanie czy nie będzie to OP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałem na specu, po użyciu tego noża nie musisz się przebierać. Robi się to automatycznie, i na dodatek strasznie szybko, więc na mapach z wieloma korytarzami, szpiedzy będą poważnym zagrożeniem. No, ale od czego jest degreaser + axtinguisher :lol2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie będą, bo w korytarzach można ich łatwiej wykryć (no, chyba że będzie za twoimi plecami, to gorzej), jednak uważam, że dla ogarniającej osoby to może być duża przewaga... ale tylko w grupowych, randomowych meczach, bo w jakimś poważniejszym wystarczy po prostu ostrzec "Spy is me now". Przez mikro czy chat-in-game.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie osoby, które kupią w ciągu najbliższej doby L4D2, dostaną w TF2 dwa nowe przedmioty - patelnię (dla demo/solda) oraz Czapkę Ellisa (postać z L4D2) dla wszystkich klas. Osoby, które wcześniej miały L4D2, dostaną itemy w przeciągu najbliższych dni. Moim zdaniem się opłaca - za niecałe 5 ojro nie dość, że dostaniecie czapkę i broń (to taniej niż w sklepie TF2!), to jeszcze do tego dokładają L4D2 :lol2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostaniesz czapkę Ellisa - w przeciągu najbliższych kilku dni. Drugim przedmiotem jest patelnia, przypuszczam, że będzie to broń w stylu Paintrain - dla demo i solda.

Dziś wyszedł "update do update" do TF2, oprócz masy drobnych poprawek są też imo istotne, bo dotyczące broni:

- walnięcie kogoś rybą nie jest zaliczane już jako kill do achievów i statystyk, więc kto nie zrobił achieva medyka, to jego strata :jezyk2:

- jakiś status dodali nowej broni Scouta, domyślam się, że została znerfiona,

- nowa broń snajpa nie przebija się przez kilka postaci naraz, nie robi też random critów - raz zginąłem od tego :zly:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapka Ellisa to świetne wieści - przynajmniej utrze nieco nosa wszystkim tym, którzy chwalą się czapeczką otrzymaną za pierwsze zakupy w Mann. Co. Patelnia... brzmi dobrze, ciekaw jestem, czy będzie miała takie same odgłosy jak jej L4D2owy odpowiednik :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapkę Ellisa będzie miało dużo osób, dlatego jej noszenie nie doda wiele ONLINE REPUTATION - podobnie jak Gibus czy Parasite z Alien Swarm. Ale co z tego, nadal niektóre moje postacie mają te powszechne czapki, bo tak jest fajnie. Prawdopodobnie mój Scout będzie latał w czapce Ellisa, bo nie mam żadnego innego kapelusza dla niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...