Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Gentlemen, a i owszem, jest coś takiego. Odblokowuje się to poprzez zagranie (oraz skończenie) dwóch misji w co-opie na multiplayerze. Czyli dosyć łatwo.

Jednakże nie wiem, jak ów kapelusz pojawia się w TF 2, bowiem go (gry się znaczy) niestety nie posiadam (acz waham się nad kupnem). Z tego co jednak czytałem na internecie, po odpaleniu Team Fortressa po prostu ukazuje się informacja o zdobyciu nowego przedmiotu.

Jeśli mogę wyrazić mą opinię, czapka ta (mnie) nie zachwyca. Nie dość, że zbyt łatwo ją zdobyć (przez co mnóstwo osób będzie ją miało, tak sądzę), to urokiem nie poraża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże nie wiem, jak ów kapelusz pojawia się w TF 2, bowiem go niestety nie posiadam (acz waham się nad kupnem).

Nie ma się nad czym wahać. Najlepszy multiplayerowy fps z fabułą i darmowymi update'ami, a kolejny (Polycount) już za rogiem. Widać, że VALVe się stara.

Po Twoim stylu pisania widzę, że będziesz Spy'em. Obydwoje gadacie tym samym patetycznym, acz zaiste niezwykle niepasującym do sytuacji stylem wypowiedzi i nadużywacie słowa "GENTLEMEN". O ile jednakże w przypadku Spy'a jest to śmieszne i ironiczne, w wypadku forum, a nie pola bitewnego, taki styl pisania jest żałosny. Choć przyznam, że dobrze się nadaje do trollowania, sam kiedyś go używałem w takich celach. Bywało skuteczne, ale zazwyczaj miałem lepsze sposoby.

Z tego jednak co czytałem w internecie, po odpaleniu Team Fortress'a gry po prostu ukazuję się informacja o zdobyciu nowego przedmiotu.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Apostrof

Zazwyczaj po spółgłoskach nie postawia się apostrofów. Nie mówiąc o tym, że lepiej byłoby "Team Fortress" nie odmienić. Poza tym "ukazuje", nie "ukazuję". I co to ma być, "Team Fortress'a gry"? Kolejny błąd.

Gdyby nie Twój patetyczny styl z fałszywą poprawnością, nie czepiałbym się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gentlemen, waham się nad kupnem Team Fortressa przede wszystkim z powodu, iż jestem zatwardziałym fanem Modern Warfare. Mam obawy, że będzie mi trudno przestawić się na szybką i nastawioną na grę drużynową rozgrywkę, jaką oferuje TF 2. Z drugiej zaś strony, Team Frotress właśnie przyciąga mnie swoją potrzebą na współpracę. Sam już nie wiem.

Dziękuję pięknie za wychwycenie moich błędów, KrasnoludzkiBrowarzeZaglady. Na pewno zapamiętam twą uwagę na temat apostrofów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale pasożyt ma jigglebonesy. Niestety tylko w ogonku, ale są tam, co wyróżnia ją.

Vinnie, rekomenduję nabycie tejże gry, gwarantuje niezapomniane chwile. Doskonałym przykładem jest teken, który przerzucił się z Battlefielda.

Co do popularności owej czapki, nie jest ona pierwszą, którą można zdobyć w bardzo łatwy sposób, a do tego wygląda genialnie na niektórych klasach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ChillXa w 100 % gra pełna emocji , zabawy i wspomnienia , które zostają w pamięci bardzo...OJJ bardzo długo . KUP KUP KUPUIIIII !!!! I jeszcze adin sprawa do was , a mianowicie czy można robić rocketjumpa innymi klasami ? Znaczy tymi typu spy , snajper itd...byłoby to bardzo przydatne (jeżeli jest to w ogóle możliwe) A może VALVe szykuje nowego apdejta ???

Browar - a może by tak na spokojnie ?

btw nowinek od VALVe to szykuje się nam PORTAL 2 !!!! - wiem ze to nie temat na takiego typu informacje , ale wiem , że loża fanów TF2 lubi portala i jakby co to z góry przepraszam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocket Jumpy na pewno można robić prócz Solda i Demomena: inżynierem (wymagany ten celownik do działek i działko 3 lvl, z rakietnicą - wystarczy stanąć na działku, wycelować w ziemię, skoczyć i nacisnąć PPM, by wystrzelić rakiety) oraz (trudne to) Pyrem (Musisz odbić rakietę, albo bombę tak, aby wpadła Ci pod nogi :) ). Innymi postaciami się nie da/nie umiem. No chyba, że ktoś ci "pomoże" z wrogów, ale na to raczej nie licz :)

Teraz ja mam pytanie - widziałem gdzieś w TFie opcję resetu statystyk. I moje pytanie - co zostanie zresetowane? Wiem, że wszystkie "Najwięcej zabitych", itp. Ale czy od nowa będę miał czas gry (ogólnej) oraz osiągnięcia? A jeśli acziki zostaną odnowione - czy dostanę za Kamienie Milowe znów broń?

Czapka obcego... Cóż, wygląda fajnie, zwłaszcza przekrzywiona u Pyra, czy Heavy'ego. Ja jednak wolę niemal początkowy cylinder... Przyzwyczajenie? Może. Ale tak, czy siak czapce uroku odmówić nie można :) Fajnie wygląda przerobiona na Headcraba z HL.

A tak lekko zmieniając temat... Tak trochę głupio moim zdaniem, iż spolszczono nazwy klas. O takiego medyka, czy szpiega się nie czepiam, ale, nie wiem czemu, strasznie przeszkadza mi Żołnierz... Soldier ładniej brzmiał. Cóż, całe szczęście, iż Pyra i Demo nie zmienili... Ciekawe, jak by się nazywali. Podpalacz i Człowiek-Demolka? A może Saper?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HiszpaN: Jeśli chodzi o Portala 2, informacje o nim mamy już od lutego/marca...

Co do Beta Update: musisz wejść w ustawienia Steama i w pierwszej zakładce masz taką sekcję o testach i w niej klawisz, żeby to zmienić. Klikasz go i w nowopowstałym okienku z rozwijanej listy wybierasz Beta Update, zatwierdzasz i zatwierdzasz okienko opcji. Następnie wyskoczy ci monit, czy uruchomić ponownie Steama, bo żeby mógł się ów Beta Update ściągnąć, Steam musi być zrestartowany. Akceptujesz (żadna gra ze Steama nie może być wtedy włączona), Steam się wyłącza a po chwili rozpoczyna update klienta. Gdy skończy, dołączyłeś do grona członków testów beta updatu klienta!

@MathRaven27: Co do enga jest jeszcze metoda "na dispensera", choć to bardziej długoterminowa, a ja jej nie praktykowałem na dłuższą metę. Polega podobno na tym, żeby stanąć na dispenserze, wysadzić go i zbudować wyżej kolejny i tak dalej. Jeden z modów, RMF, pozwala na zrobienie rocket jumpa poprzez właśnie wysadzenie dispensera. Achievów nie da się zresetować z tego co mi wiadomo, wiem na pewno że za Milestony NIE można jeszcze raz zdobyć unlocków. Co do spolszczenia - każde spolszczenie wygląda dziwnie, jeśli ktoś się przyzwyczaił do angielskich nazw, szczególnie gryzą w oczy takie rzeczy jak właśnie nazwy klas czy Rakietnica (Flaregun). Dlatego spróbuj sobie zmienić wersję językową gry na angielski. Będzie też mniej problemów gdy z jakimiś zagranicznymi graczami będziesz o itanzach rozmawiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już napisał, że an większości polskich serwerów siędzą same buraki, nie wychowane dzieci. I to jest niestety prawda :( Zdarzają się czasem serwery gdzie moszna pograć naprawdę TP ale ciężko trafić na takich towarzyszy. Częściej gram na obcokrajowych serwerach. Ludzie są internetowo lepiej wychowani. Mam na myśli słowa "dziękuje, proszę, przepraszam" . Czasami idzie się też z nimi dogadać przez mikrofon. Sam poznałem gracza z Niemieć i bardzo przyjemnie mi się z nim gra.

Przypomniała mi się dziś sytuacja, nawet chyba na serwerze TP. Jakiś burak zaczął się wydzierać "Legia, Legia $urwa" itd. Mic spam psuje całą zabawę. A i co ważne większość polskich graczy myśli, że tf2 jest tak samo nie zrównoważone jak tfc. Mam na myśli klasę Medica. Większość polskich to tak zwani "BattleMedy". Idą na linię frontu albo uczepią się jednego gracza i potrafią leczyć tylko go przez kilka rund. To jest chore. Albo pyrki co nie potrafią gasić airblastem. Irytujące zachowania są na porządku dziennym na polskich serwerach...Natomiast na serwerach z innych krajów zdarzają się Taunt Wary. Nie takie zwykłe. Polegają na wnerwianiu gracza przeciwnej drużyny poprzez tauntowanie go za każdym razem kiedy się go zabije. Denerwujące, lecz dodaje pikanterii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kojarzysz :=) Taunty, które zabijają i za nie może dostać "acziva" ma Pyro (tym jakby "kamehameha!"), Spy (które udaje, że fechtuje) oraz właśnie Scout uderzenie kijem. Nie wiem czy inne klasy również... A, poprawka. Heavy również momentalnie zabija tym swoim "POW!". Co do reszty to niestety nie kojarzę. Ostatnio zdecydowanie upodobałem sobie grę naszym bełkotliwym podpalaczem stosując prostą strategię wbiegania między wroga i podpalania wszystkiego jak leci ^^ oraz trenując odbijanie rakiet Soldierów. Raz nawet się udało, ale do perfekcyjnego timingu mi jeszcze daleko. W każdym razie, od czegoś trzeba zacząć :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie jestem pewien ale Scout ma chyba "taunt" którym odwala kolesiowi głowe swoim kijem basebalowym :D

To taki dodatkowy bajer, obok wspomnianych Hadoukena (Pyro - shotgun lub flaregun), 'POW!' (Heavy - zwykłe pięści), fechtunku (Spy - nóż), ale jest jeszcze choćby wbicie strzały (Sniper - Huntsman) albo u enga gitarą w łeb - Frontier Justice. No i granat (Soldier - Equalizer). Mimo to większość z nich zapewnia obrażenia jako jednak dodatek, do animacji mającej zabitego zdenerwować... (wystarczy spojrzeć na definicję słowa "taunt")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

medic i demoman też mają takie taunty. Ten pierwszy ze swoją piłą, a drugi z mieczem...

macie taki bug, że nagle dostajecie mase przedmiotów i ustawienia przedmiotów postaci się resetują i wszystko trzeba dawać od nowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

medic i demoman też mają takie taunty. Ten pierwszy ze swoją piłą, a drugi z mieczem...

macie taki bug, że nagle dostajecie mase przedmiotów i ustawienia przedmiotów postaci się resetują i wszystko trzeba dawać od nowa?

Ja mam taki, i jeszcze taki, że dostaje od nowa jakiś przedmiot, i musze go ciągle ustawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakby ci to powiedzieć - taunty są w tym celu. Mają denerwować gracza, którego się zabije...

Hmmm... nie jestem pewien ale Scout ma chyba "taunt" którym odwala kolesiowi głowe swoim kijem basebalowym :D

To jest tak bierzesz kij basebollowy i walisz w banie (PPM) i gosciu moze tylko chodzic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, to inna bajka. Piłka to kiedyś był stun, teraz to z lekka znerfili, a taunt to jak naciśniesz odpowiedni klawisz mając wyjętą odpowiednią broń to otrzymujesz konkretną animację postaci, a w niektórych przypadkach również zabijasz przeciwnika stojącego przed tobą w odpowiednim momencie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim procesie tentegowania w głowie doszedłem do wniosku, że tylko 2 postacie nie mają wszystkich przedmiotów do wymiany. Do tej pory był jeszcze Engie z całym zestawem oraz Sniper (Kukri), ale nadal nie możemy wymienić u Demomana granatnika (Tarcza i Szkocki opór są na stickach) oraz u Spy'a noża. I teraz moje pytanie:

Jak myślicie, jaką broń rzuci nam Valve do wymiany (o ile wrzuci)?

Tak sobie pomyślałem i IMO dla Szpiega ciekawą bronią będą noże... ale do rzucania.

Jak takie coś by działało? Postać miałaby powiedzmy 5-10 noży przy sobie na raz. Nie można by już robić backstabów, rzut z przodu, z tyłu, z każdej strony dawałby obrażenia w tych samych granicach. Jaka jest zaleta broni? Możliwość walki na dystans... Oraz oczywiście headshoty. Trafienie w łeb, nieważne, z której strony robiłoby to samo, co backstab - ubijało od razu. Dodatkowa zaleta - celny rzut ładowałby nieco baterię niewidzialności, jak Ubersaw u meda ładuje Ubera.

Co myślicie o moim typie? Raczej małe na to szanse (Brak broni melee u postaci po kilku rzutach), ale kto wie... Macie własne propozycje? Na nowy nóz i granatnik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIZARD2012team: W takim razie po co są animacje Mediguna, Miniguna, K.G.B., Disguise Kita, Klucza, pistoletu, shotguna, granatnika, wyrzutni rakiet, topora strażackiego, Bonesawa, Ubersawa, kija baseballowego i innych przedmiotów, które pominąłem?

@up: Mało prawdopodobne, żeby to było coś z amunicją, bo melee być musi zawsze. Może coś wymierzone konkretnie przeciw sentry, a może nic nie dadzą, ponieważ raz że nie muszą, a dwa że może system musi mieć 3 sloty, żeby działał, a trzy, że może community wymyśli coś twórczego co trafi do któregoś updatu (jak Equalizer)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...