Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Team Fortress 2

Polecane posty

Miecz i tarcza wikinga trochę nie pasuje do czarnoskórego człowieka demolki :happy:

A powie mi ktoś co daje ta nowa rakietnica dla solda? Aha i jaka jest nowa główna broń dla demomana?

Niedawno miałem niezły przypadek w grze. wyciągnąłem nowo zdobyty kilof i chciałem się przekonać jaki taunt jest do niej przypisany.

Trochę się zdziwiłem jak moja postać się wysadziła :laugh:

Aha ostatnio soldierem zabiłem kogoś granatem i zdobyłem jakiś tam acziwment.

Dziwne skoro nie mam granatu a wtedy nawet nie oddałem żadnego strzału. W ogóle po prostu biegłem a tu taka niespodzianka :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra po każdym update jest mocno zbugowana.

Teraz wyszedł fajny błąd, który zamiast jednego, sypię kilka itemów.

Dzisiaj właśnie jednemu na polskim serwerze Head Crab się poszczęściło ... ;)

2yv6nev.jpg

Nowa rakietnica dla Soldiera jest szybkostrzelna i po trafieniu w postać zadaje duże obrażenia.

Niestety coś za coś, i rykoszetem przeciwnik nie oberwie ... Tj. nie zadaje obrażeń po trafieniu w ziemię, lub przedmioty pobliskie (ale dziwne, że przy wyższych skokach, HP odbiera ... ;))

Nową bronią dla Demo jest minownik ...

Nie wiem jak on się tam nazywa, ani co daje.

Ale jest to coś w deseń min samoprzylepnych.

Pewnie to samo, ale zadaje większe obrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury gadacie....

1)Demoman to "black scottish cyclops".Tarcza i miecz(CLAYMORE!) są wiadomego pochodzenia.Miecz nazywa się Eyelander,macie achievement "Bravehurt" itd.

2)Nowa rakietnica nie jest szybkostrzelna,tylko rakiety są szybsze i mocniejsze,ale wybuch praktycznie nie istnieje.

3)Gościu z Headcraba zapewne użył achievement unlockera.Jeśli "steam cloud fart" działa,to działa na wszystkich

4)Demoman zdobył jeszcze The Scottish Resistance,czyli bomby klejące,które można odpalać oddzielnie i położyć ich aż 14.Uzbrajają się także 0.1 s dłużej.

5)Należy zauważyć,że nowe bronie nie mają być lepsze,a mają zmieniać styl gry i to się właściwie udało.

Co do screenów tu są

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co w TF2 grałem tylko u kuzyna. Początkowo nie było za bardzo przekonany do gry. Z upływem czasu gra bardzo mi się spodobała. Rozgrywka jest bardzo ciekawa, grafika oryginalna, postaci bardzo zróżnicowane. Moje ulubione klasy to: Pyro, Heavy i Sniper. Jakoś nie lubię za to Spy'a, Demomana i Soldiera. Za niedługo kupię nowy sprzęt PC, dzięki któremu spokojnie będę mógł Team Fortress 2 uruchomić. Później wystarczy tylko TF'a kupić, zainstalować i cieszyć się grą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyro na wszystkich wystarczy trochę wprawy/farta.

Teraz podobała mi się akcja:ja sniper i czekam sobie kulturalnie na kolejnego fraga,a tu z boku podchodzi spy. Coś mnie zaniepokoiło odwracam się,a ten już ma mnie zabić,a ja mu banie wbijam z celownikiem.

To uczy,że cały czas trzeba uważać.

Dzisiaj zagrałem pierwszy raz po przerwie i ciężko było z powrotem ogarnąć,po 2h gry miałem dalej staty z przewagą zginięć,trzeba znowu poćwiczyć.

Jak jest wasz ulubiona mapa? Moja to Hydro gram teraz tylko na niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szpiegów jest Pyro. Popala sobie chłopak tu i tam, i tym sposobem szpiegów wyszukuje (i eksterminuje przy okazji).

do tego jest jeszcze dobre SIKWONDO snajpera - sloiczek - a najlepsze mapy to DOUBBLECROSS,2FORT,BADLANDS > najlepsiejsze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero po pierwszych kilku meczach, ale już nie żałuje zakupu. Super się gra mi medykiem i pyro, znacie jakieś klany dla początkujących? Tak żeby pogadać na czacie co i jak robię źle, lub dobrze ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero po pierwszych kilku meczach, ale już nie żałuje zakupu. Super się gra mi medykiem i pyro, znacie jakieś klany dla początkujących? Tak żeby pogadać na czacie co i jak robię źle, lub dobrze ? ;)

mozemy zagrac razem moj nick na steamie to [CDAG] DexteR*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie może się czegoś nauczę :laugh:

Słyszałem że wypadanie przedmiotów zależy od szczęścia, dostajesz losowo podczas gry. Jak dla mnie to ten system to niewypał ;/ Grałem ponad 5h a znalazłem tak: kapelutek, jakiś pistolet dla spy i chyba to wszystko ^^ Trochę to dołuje, ale... ;}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyro trzeba długo palić by kogoś zabić ,więc lepiej tylko podpalić i odejść , choć wtedy też nie mamy pewności bo przeciwnik może znależć apteczke albo wejść do wody, jednak pyro to bardzo dobra klasa zwłaszcza że może gasić swoich kompanów. dbrze chodziło mi się również heavy'm i scoutem-scaterrgun scouta to najlepsza strzelba w grze.

Dołączam się do gry mój nick : Ghost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie może się czegoś nauczę :laugh:

Słyszałem że wypadanie przedmiotów zależy od szczęścia, dostajesz losowo podczas gry. Jak dla mnie to ten system to niewypał ;/ Grałem ponad 5h a znalazłem tak: kapelutek, jakiś pistolet dla spy i chyba to wszystko ^^ Trochę to dołuje, ale... ;}

nowe itemki dostaje sie np. wypelniajac achievement`y albo po prostu zabijajac wrogow powiedzmy ze snajperki troche postrzelasz headshotow i odblokowywujesz łuk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...