Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja na różnych, najdłużej ostatnio na jakimś serwie z 2Forts non-stop, wczoraj taplałem się w tamtejszym bajorze. I byłem postrachem tego skromnego morza moim heavym bo udało mi się w końcu zrobić Krazy Ivana. Jeszcze jakieś 800 asyst, iluś tam heavych z bokserskich rękawic oraz zablokowanie wrogiego heaviego w niezniszczalności (nie rozumiem aczika) i będzie ciężki calak :)

Przy okazji na blogu jest dużo świetnych projektów broni, takich jak M1 Garand z laserem do zaznaczania wrogów, wyrzutnie AT, XVI-wieczny pistolet pojedynkowy czy broń przypominającą wuwuzele.

Fajnie gdyby większość z tego trafiła do gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym IMO zawsze trochę przyjemniej pograć z ludźmi, których nicki rozpoznaje się na forum a nie z totalnymi randomami :) Współpraca może jest trochę lepsza, jakaś pomoc przy zdobyciu "aczików" się znajdzie :P Sporo jest możliwości. Wiedząc z kim grasz wiesz też czy trafisz na jakieś szczeniackie zachowanie czy jednak nie. No i na koniec nie ma wśród nas 'rozpiskowanych' 14-latków nawijających po francusku. To jest prawdziwa zmora ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na koniec nie ma wśród nas 'rozpiskowanych' 14-latków nawijających po francusku.

Owszem po francusku nie, ale po polsku by się znalazło :sad:

Jak ktoś chce zagrać na fajnych serwerach to podaje mój nick na Steamie - Rafcio666

Nie obiecuje, że oprócz mnie będą na tych serwerach Polacy, ale możecie mieć pewność, że serwery na których gram już od paru lat są bez żadnych szczeniackich zaczepek, inaczej już dawno bym je z ulubionych pousuwał :wink:

Jeżeli komuś znudziły się już zwykłe serwer polecam serwery z bardzo małą grawitacją najlepiej klanu TBR, oraz praktycznie większość serwerów z modem dodge ball, zabawa gwarantowana.

Aha i piszcie pod wieczór bo tylko wtedy praktycznie gram w TF'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasha100

Po pierwsze, to nie działa ten twój sposób. Dostałem niby klucz, lecz zabrało mi Nataszę Heaviego, a do tego nie dało się grać tym kluczem. Nie wiem, co jest nie tak, lecz lepiej tego nie róbcie, chyba iż nie chcecie mieć Nataszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucenie komiksu i Golden Wrench wywołało sporo zamieszania, ale co z tego, skoro update na razie nie ma. Może być jutro, może być za trzy miesiące, bo wkrótce będzie ogłoszenie zwycięzców polycount contest i przez to engie update może zostać odsunięte w czasie. Albo wręcz przeciwnie, obydwa update zostaną wrzucone razem, żeby wszyscy gracze nie zaczęli nagle grać engiem. Wiadomo, że nic nie wiadomo :P

Wrzucono to ostrzeżenie, że "serwer jest na ilość graczy większą niż 24" itd. itp. Nieco mnie to zdziwiło, bo od początku grania sądziłem, że TF2 jest projektowane na 32 osoby - wystarczy spojrzeć na otwarte przestrzenie na takim badwater. Dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasha100

Po pierwsze, to nie działa ten twój sposób. Dostałem niby klucz, lecz zabrało mi Nataszę Heaviego, a do tego nie dało się grać tym kluczem. Nie wiem, co jest nie tak, lecz lepiej tego nie róbcie, chyba iż nie chcecie mieć Nataszy...

Na serwerach nie działa ,działa tylko z botami jak stworzysz własny serwer

P.S

Dodalem info

UWAGA! Jest to proste zastąpienie broni "Natasza"!

golden wrench będzie wyświetlona zamiast Nataszy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy z niecierpliwością :D Idealnie będę w domu, aby ściągnąć patcha i zagrać xD

Edit:

Jesteś pewny? Bo mi się wydaje, że licznik idzie w górę... jest 24, a wygląda jakby szło na 25...

@down

A szkoda, że nie odliczanie... i tak chciałbym znaleźdź złoty kluczyk!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam dziś sobie net, widzę kolejny link z "engineer update", myślę sobie: "kolejny fake". Ale dla świętego spokoju wklepałem, patrzę gdzie jest zmieniony adres... dopiero po chwili uwierzyłem, że to prawda D: A przynajmniej z tymi kluczami. Choć to nadal nie jest właściwy update. Ciekawe czy jest jakaś szansa, by któremuś z naszych forumowiczów wypadł taki golden wrench z crafta :D

PS Ilu zdobywców klucza ma te wstrętne mangowe avatary, yuck.

EDIT o 23:41: przed paroma minutami pojawił się post o tytule Engie Update: Day 1 :klaszcze: Właściwy update nastąpi we czwartek :klaszcze:

EDIT2: pierwsza broń dla enga nazywa się Frontier Justice, 2x mniejszy magazynek i bez random critów. Natomiast, jak rozumiem, po zniszczeniu sentry guna są crity: 2 za każdy kill przez sentry i 1 za asystę. Gdy sentry gun zostanie zniszczone, Frontier Justice dostaje bonusowe crity... średnio to rozumiem :wacko:

EDIT3: stronka TF2 oczywiście padła, więc wrzucam obrazek z opisem broni znaleziony na imageboardzie, mam nadzieję że prawdziwy:

frontierjustice.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MSaint: Co tu dużo rozumieć - od normalnego strzelania nie masz krytyków. Gdy twoje sentry kogoś zabije, 2 następne strzały to krytyki. Gdy sentry zdobędzie asystę, jeden następny strzał to krytyk. Kiedy sentry zostanie zniszczone, prawdopodobnie kryty dostajesz za zabicie tego, kto je zniszczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w TF 2 i trzeba powiedzieć, że Heavy jest przepakowany, jest pro... Miałem 14 zgonów do 10 zabitych. No więc wziąłęm potężnego Heavy-ego i nagle patrząć na staty moim oczom ukażał się piękny stosunek zgonów/zabić. Miałem 35/19 grając tym tirowcem, a pod koniec rundy już 68 do 33. On jest za dobry moim zdaniem.Mniejsza z tym, druga sprawa. Widzę, że często wychodzą update. Modlę się by ktoś kiedyś nie wymyslił jakiegos GŁUPIEGO update i nie zepsuł całej gry, bo jest sporo gier, które zapsuli sami twórcy bezsensownymi "upami".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwić się nie masz o co, każdy update jest dogłębnie przemyślany (nad Engiem pracują od kilku miesięcy), a producenci biorą pod uwagę feedback z forów, co można zauważyć nawet po przebiegu wątku choćby odnośnie Pyro...

Co do OP heavy'ego - po prostu dobrze nim grasz. Jeśli się źle wystawisz, zdejmie cię snajper headem albo dostaniesz kosę w plecy, nawet na overhealu. Weź też pod uwagę to, że minigun ma tylko 200 pocisków i bardzo duży rozrzut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w TF 2 i trzeba powiedzieć, że Heavy jest przepakowany, jest pro... Miałem 14 zgonów do 10 zabitych. No więc wziąłęm potężnego Heavy-ego i nagle patrząć na staty moim oczom ukażał się piękny stosunek zgonów/zabić. Miałem 35/19 grając tym tirowcem, a pod koniec rundy już 68 do 33. On jest za dobry moim zdaniem.Mniejsza z tym, druga sprawa. Widzę, że często wychodzą update. Modlę się by ktoś kiedyś nie wymyslił jakiegos GŁUPIEGO update i nie zepsuł całej gry, bo jest sporo gier, które zapsuli sami twórcy bezsensownymi "upami".

Heavego najlepiej rozwalać snajperem.

A co powiesz na engiego, w jednym życiu zabiłem 47 gości nim ktoś mnie wykończył. Ogólnie w całym meczu zginąłem tylko 3 razy i stosunek miałem gdzieś 100 fragów na 3 śmierci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heavy jest OP po ostatnich patchach :tongue:

A na serio- ciekawie się zapowiada ten update, ale już w sumie można powiedzieć, że Frontier Justice jest troszeczkę przepakowane i pewnie niedługo wyjdą patche. Podzielę się za to moimi teoriami :laugh:

1.Nie będzie innych kluczy, z powodu złotego, gdyż ta setka graczy musiałaby wybierać między "nagrodą" a bronią.

2.Na zdjęciu najemników z XIX w. Engineer ma kamerton. Czyżby zapowiedź?

3.(najbardziej spiskowa) Złote klucze zachęcają do craftingu, co skutkuje utratą wielu przedmiotów. Byłby to najlepszy moment na wprowadzenie handlu przedmiotami, gdyż większość graczy zaczynałaby "od początku".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy twoje sentry kogoś zabije, 2 następne strzały to krytyki.

"For every kill their sentries racked up before destruction". Nie rozumiem, czy żeby w ogóle dostać krytyki, twoje sentry musi zostać zniszczone, czy może sobie stać spokojnie i pruć do ludzi, a ty jesteś w innym miejscu i zbierasz dodatkowe kille z krytyków, które od razu dostajesz, nawet gdy sentry sobie stoi bezpiecznie. Jestem raczej przekonany, że system krytyków włącza się dopiero po zniszczeniu sentry guna. Ale i tak za bardzo krótki czas będziemy wiedzieć w praktyce :lol2:

PS Jeśli faktycznie będzie ten crafting, to WYMIENIĘ MAGISTRATE'S MULLET NA ZE GOGGLES!

PPS Kolejna broń pojawi się, jak pójdzie 50. złoty klucz? To na chwilę obecną jeszcze tylko 5 i będziemy wiedzieć :klaszcze:

EDIT o 20:03: nadal 5 kluczy :zly:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...