Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Dżezail jest sprawdza się dla tylko dla aimbotterów. Każdy kiedyś pudłuje. Jedyne, co jest w nim lepsze od standardowej snajperki to odgłos wystrzału, fakt że snajper używa szkła powiększającego jako lunety i to, że po oddannym strzale wypluwa łuskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja tam zawsze na chwilę przesiadałem się na inne snajperki, ale ostatecznie i tak ciągle wracam do standardowej - kwestia przyzwyczajenia. Nie wiem jak to działa, ale właśnie tą standardową najłatwiej rozdaję heady :P Tylko teraz planuję kupić AWP, może mi się spodoba wygląd i odgłos strzału...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synedyjski jest bardzo fajną bronią, przydatną dla drużyny, walisz kogoś, i ktoś szybko go dobija minikrytykami. Ogólnie tak w snajperkach nie ma dużego wybory, Dalekosiężny ma bardzo fajny wygląd i odgłos wystrzału, ale ja i tak preferuje machine, co prawda ma tą amunicję smugową, która różnicy nie robi żadnej, strzelanie w przybliżeniu to też żaden minus, bo możemy przybliżyć, i wystrzelić wtedy w ułamku sekundy. A zabicie dwóch przeciwników jednym strzałem (i to jeszcze headshotem, co mi się pare razy udało) daje niesamowitą satysfakcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synedyjski jest bardzo fajną bronią, przydatną dla drużyny, walisz kogoś, i ktoś szybko go dobija minikrytykami

A każdą pozostałą możesz zdjąć wszystkie klasy na strzał. Nie wiem, jak jest teraz, ale gdy ostatnio sprawdzałem, to martwy przeciwnik stanowił jakby troszeczkę mniejsze zagrożenie niż żywy.

ale ja i tak preferuje machine, co prawda ma tą amunicję smugową, która różnicy nie robi żadnej,

No skąd - wielki, świecący neon nad głową głoszący "TUTAJ JESTEM! CHODŹ I MNIE ZASTRZEL!" wcale nie przeszkadza.

strzelanie w przybliżeniu to też żaden minus, bo możemy przybliżyć, i wystrzelić wtedy w ułamku sekundy.

W mordę, idź się zapisz do jakiegoś teamu w premier division. Z chęcią zobaczę jak pakujesz quickscope'a każdemu Scoutowi z dwóch metrów, mając FOV w okolicach 30.

Błędy na czerwono. Składniowe sobie odpuściłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordę, idź się zapisz do jakiegoś teamu w premier division. Z chęcią zobaczę jak pakujesz quickscope'a każdemu Scoutowi z dwóch metrów, mając FOV w okolicach 30.

Ależ zapraszam 1 vs 1, z miłą chęcią ci pokaże, jak się gra snajperem smile_prosty.gif Podaj nick na PW

Nie wiem czy dobry temat, ma ktoś może Pomocnika dla Pyro? I grał ktoś z tym zestawem +10 do speeda? Dobrym pomysłem jest ubranie się tam, podpalanie i dobijanie tym młotem?

Ps. Jak coś, to chętnie zakupię tą czape.

@Down - Nie offtopuj kolego, pisz kiedy masz czas i lecimy z koksem, bo na forum sobie kozaczyć może każdy, inaczej w prawdziwej rozgrywce. Mi pasują głównie wieczory 22:00+

2x@ - Rozumiem, że stypulacja Sniper vs Sniper?

-----------------------------------------------------------------------------

To sobie walne edit'a w takim układzie :)

Czyli ja sobie pozwolę podsumować, tą jakże inteligentną dyskusję.

Na początku napisałem, że pogrywam sobie Marksmanem. Kolega się zaczął spinać, że z prawdziwym graczem nie mam szans, że żaden profesjonalista nie gra łowcą, że mam mu znaleźć jakiegoś prosa z łukiem itp. Odpowiedziałem mu, że jego argument jest krótko mówiąc, z tyłka, bo jakoś nie widzi mi się latać po zagranicznych forach, i szukać tego jednego playera bu udowodnić swoje racje. Koleś zareagował dość długim wywodem, jaki jestem beznadziejny w TF'a, że mam grać na tym i na tym serverze a nie na innym, bo coś tam coś tam, ogólnie, straszny prowokator. Dobra, "przytrollowałem" krótko chcąc zakończyć kłótnie, on tam sobie znowu mnie zbluzgał, bym się nauczył słów i czytać ze zrozumieniem, takie tam pierduty.

No ok, wszyscy cacy, on "wygrał". Napisałem sobie potem posta w odpowiedzi do jednego usera, którego można przeczytać na poprzedniej stronie. Znowu spina w moją stronę, koledze skończyły się argumenty, więc zaczął mi wypominać moje "przeraźliwe" błędy ortograficzne. Jako iż sam niezbyt lubię kozaczących przez neta, zaprosiłem go do wspólnej rozgrywki, by pokazać mu, że Huntsmanem da się porządnie pograć.

W odpowiedzi poleciała spina w moją stronę, że nie umiem grać, nie znam się na TF'ie i nie potrafię przyznać się do błędu i że mu w ogóle ma problemy z kompem i grać nie może. Tak właściwie kompletnie bym się nie zdziwił takim zachowaniem, bo w internecie jest bardzo dużo osób mocnych tylko w gębie, ale koleś ma aż 4000+ postów. Czy to ma być "śmietanka" tego forum?

Tak wiem, Offtop i przyjmę za niego warna, proszę tylko nie usuwać tego posta, bo to chyba ja wyszedłem na tego "złego", albo mi się tak wydaje. Tak czy siak, każdy wyciągnie własne wnioski, a ja nadal zapraszam naszego forumowego mistrza TF'a, który przegrał 2K godzin na pojedynek snajperów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kliknięcie w ikonę Steama w mojej sygnaturze jest dla ciebie zbyt trudne, to wątpię, żebyś miał ze mną jakiekolwiek szanse.

Wróć. To i tak by nic nie zmieniło. Wciąż byłbyś bez szans.

Polecam też Sydney'skiego usypiacza. Nie umiem strzelać headshotów, więc jest on dla mnie idealny.

Popatrz - on umie się wykazać pokorą. Można otwarcie przyznać, że się jeszcze nie umie grać i wybrać broń, która jest łatwiejsza w użyciu dla początkujących, pomaga się oswoić z klasą i nie karze za błędy tak bezlitośnie, jak snajperka. Ty natomiast napinasz mięśnie z waty, usiłując wmówić, jakim to jesteś gozu gamerem. News flash, this just in: nie jesteś.

Dobra, skończyła mi się cierpliwość. Nie będę tracił czasu na ludzi o tak ponadprzeciętnej inteliencji. Swoim zachowaniem i wypowiedziami już udowodniłeś, że nie potrafisz grać, nie posiadasz żadnej wiedzy o mechanice TF2, nie masz cywilnej odwagi przyznać się do błędu i bardzo lubisz thrash talk.

A jeśli nadal nie potrafisz dodać dwa do dwóch, to przyjmij do wiadomości, że "Last Online: 12 days ago" oznacza, że na Steamie nie pojawiam się od prawie dwóch tygodni (tak naprawdę to od miesiąca, ale to szczegół), a z tego można łatwo wywnioskować, że mam problemy ze sprzętem lub inne ważne sprawy na głowie.

Congratulations, zostałeś pierwszym i zapewne ostatnim na mojej liście ignorowanych.

@Bethezer: to on do mnie skacze, ja nie mam najmniejszej chęci tracić na to czasu.

Wow. Butthurt, odwracanie kota ogonem, wyrywanie moich wypowiedzi z kontekstu, niezdolność czytania ze zrozumieniem ani przyznania się do błędu. Mam prośbę - czytaj całe posty, a nie tylko te fragmenty, gdzie zaznaczyłem coś na czerwono. Dzięki temu unikniesz pisania bzdetów typu "LOL ON JUSZ NIE MA ARGÓMENTUF I CZEPJA SIE ORTOGRAFI". Argumenty są. Zignorowałeś je i uważasz, że "I iz smart, I'm winnar". Nuh-uh.

W ogóle, co to za logika, że ludzie z dużą ilością postów muszą pisać tak, a nie inaczej i nie mogą mieć problemów sprzętowych? Nawet, gdybym miał 0 postów to moje odpowiedzi wyglądałyby identycznie, choć pewnie wtedy ty byś napisał coś w stylu "lol nowy się pluje". Jeśli uważasz licznik postów za wartość determinującą pozycję forumowicza, to niech Bóg zlituje się nad twoją duszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam pare pytań:

1. O ile procent wyszczerbiec może maksymalnie zwiększyć naszą prędkość?

2. Czy ten Topór bezgłowego jeźdźca ma identycznie działanie jak Wyszczerbiec?

3. Jak można zdobyć nawiedzony metal?

4. Da się na czystą broń nałożyć jakoś efekt Kuriozium, czy muszę mieć już od razu taką broń? Chodzi mi dokładnie o Topór Jeźdźca.

5. Czy gdy uderzymy przeciwnika szarżą nieważne na jakiej odległości, to od razu mamy zapewnione krytyczne uderzenie mieczem? Zauważyłem, że cześciej mi się udawało wykonać krytyka po szarży gdy miałem prześwietny puklerz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 7,5% do speeda za jedną głowę, efekt stackuje się do 4 razy, więc 7,5*4=30%.

2. Tak. Podobnie jak kij golfowy (nie znam polskiej nazwy).

3. Można go zdobyć, o ile mi wiadomo, na mapkach z bezgłowym jeźdźcem (są pewnie jakieś customowe).

4. No, tę nazwę już musiałem sprawdzić tongue_prosty.gif Strange/Kuriozum to nie efekt, to rodzaj broni. Nie możesz zamienić "białej" broni w Strange, musisz zdobyć od razu właśnie taką (handel/skrzynki). Jeżeli chodzi o ten konkrety topór, to chyba w ogóle nie istnieje w wersji Kuriozum.

5. To zależy. Chargin' Targe (ta drewniana) zadajemy full kryty kiedy uderzymy z pełnej odległości, inaczej tylko mini-kryty. Ze Splendid Screen zawsze zadajemy normalne kryty.

powered by http://wiki.teamfort.../wiki/Main_Page

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham żołnierza z TF2. Nie dość, że ma jedne z najlepszych tekstów to jeszcze w komiksach odwala niezłe afery .

EDIT: a przy okazji to ostatnio w plikach było coś co zmienia mapę mannworks

EDIT2 : Już jest http://www.teamfortress.com/blizzbobarrabas/ oczywiście nowy boss też jest, i Mann VS Zombie też jest. Wszystko jak przewidywaliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halloweenowy event przypomniał mi dlaczego nienawidze gry z randomami.

Pojawia się boss, a ludzie zamiast starać się go ubić, wolą nawalac się między sobą lub zabijać tych zajętych Merasmusem. Widziałem go 15 razy i ani razu go nie zabiliśmy.

Komuś się to udało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merasmusa utłukłem już z 7 razy. Ale tylko na jednym serwerze. Ot, zwykły serwer, zwykła walka, ale podczas walki z czarodziejem wszyscy rzucają się tylko na niego, Heavy dzielą się kanapkami i w ogóle. Acz wszędzie indziej, nawet gdy staramy się go pokonać, nie da się. Czemu? Drań, gdy zostanie mu sama końcówka życia i 10 sekund do ucieczki nagle postanawia się schować w meblach. Efekt? Zanim się go znajdzie wyskakuje i znika w chmurach...

Nowe przedmioty... udało mi się zdobyć zamiennik podstawowej broni do walki wręcz pod postacią czaski z kręgosłupem dlla wszystkich postaci oraz Voodoo Soul dla Demo i Snajpera. O ile snajper wygląda słabo, to demoman z voodoo, pirackim kapeluszem oraz brodą z fajką - jak w Piratach z Karaibów!

Do zdobycia w te Halloween mam jeszcze Voodoo Soul Pyro, Skauta oraz Spy'a (konkretnie te, których mam przebrania z zeszłego roku), czaszki na pasku dla Pyro (Bonedolier?) oraz sowę dla Snajpera, będę zadowolony.

Ghost Fort świetne, zwłaszcza zębata jama i koło fortuny. Szkoda tylko, że wyspa z czaszką jest niemal taka sama, jak rok temu. =/ Wave 666 nie rozegrałem. 15 minut czekania w lobby? Niet, dzięki.

Mikstury... Mam głos nowy dla Enga, Egzorcyzm (jak to dziala?!) oraz zielone płomyczki do miotacza ognia. Fajnie! Pomysłowe dodatki!

Plus duży za Merasmusa (poziom trudności ._.) oraz Bombonomicon! Zwłaszcza za głosy!

Szkoda, że tak dużo fajnych przedmiotów ma restrykcję Halloween/Full Moon, jak Spooky Joe (no, ta małpka astronauta. Tak oryginalna nazwa przedmiotu brzmiała).

A turkusowoseledynowe itemy - fajnie!

Update świetny, acz... w tamtym roku myślę, że był lepszy. Sporo kostiumów, fajnych przedmiotów... Ale narzekał nie będę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabiłem magika. Dużo musiałem skakać snajperem ale serwer był zagraniczny i nie było polskich noobków to spokojnie zabiliśmy magika 2 razy. Mam też elixir, egzorcyzm ale nie wiem jak to działa.

EDIT: Nie chce nikomu psuć zabawy ale jak się założy heaviemu cały zestaw wróżki (ten nowy) to heavy dostaje nowe kwestie takie jak : ,,Everyone, firendship is stupid magic'' albo ,,Ooo Heavy is drunk'' czy ,,Tell heavy hi is preaty princess NOW'' (sorry za mój krzywdzący angielski)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...