Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poKIryKI

Lords of The Fallen - Lordsofthefallen.exe przestał działać.

Polecane posty

Sprawdźcie czy macie włączoną w menu opcję Nvidia Turbulence. Jeżeli jest włączona to najprawdopodobniej panaceum będzie wyłączenie tego. Mam kompa spełniającego rekomendowane i efekt po włączeniu turbulence był podobny - z tym, że wywalało "dopiero" po 5 minutach gry. Jakby ciężko było wbić do opcji to polecam się tego pozbyć przez Experience, ew poszukać na necie jakiegoś programu do ręcznej zmiany ustawień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suport mi odpisał, że mój komputer nie spełnia minimalnych wymagań, tak myślałem.

Mam:

Intel Pentium Dual Core E6300 2.8 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT

System Windows 10

A trzeba mieć:

Procesor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz lub AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz

RAM: 6 GB RAM

Karta graficzna: GeForce GTX 460 lub lepsza

DX: 11

System: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8 (tylko 64 bitowe systemy)

HDD: 25 GB wolnego miejsca na dysku

Będę musiał kupić kiedyś lepszy komputer trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, żeby nie zakładać nowego tematu. Mam Lords of The Fallen, włączam, pojawia się na sekundę czarny ekran i znika, nic więcej się nie dzieje. O co chodzi? Intel i5 4460, 8GB DDR3, GTX 970, najnowsze stery wszystkie + Win 7 Ultimate 64.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze lepiej. Po wyprobowaniu wszelakich rozwiązań z internetu wreszcie zagrałem trochę w gre, ale po opuszczeniu lokalizacji zamku, mam czarny ekran z widocznym interfejsem. Niech wam nie mydlą ludzie oczu, że gra ma za duże wymagania, gra jest po prostu zje!@#$ pod względem optymalizacji i koniec. Polacy dali [beeep] i tyle. Problemów z grę jest na pęczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście z wyłączeniem "reklam" filmików na początku gry? Według steama nie którym na problemy pomaga, albo dodać komendę do exeka, albo zmienić rozszerzenie z bik na na przykład bak.

+com_skipIntroVideo 1 dodać do właściwości/ustaw opcje uruchamiania, może nie działać u mnie nie wyłącza filmików-intro.

lotf_logo_alienware.bk2

lotf_logo_nvidia.bk2

lotf_logos_bn_ci_d13.bk2

lotf_logos_ci_d13.bk2

lub zmienić rozszerzenie, wytnij do innego folderu. wtedy powinien być czarny ekran zamiast intro, może pomoże.

Ja nie mam żadnych problemów z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, żeby nie zakładać nowego tematu. Mam Lords of The Fallen, włączam, pojawia się na sekundę czarny ekran i znika, nic więcej się nie dzieje. O co chodzi? Intel i5 4460, 8GB DDR3, GTX 970, najnowsze stery wszystkie + Win 7 Ultimate 64.

A to Win 7 Ultimate to pewnie od wujka z Anglii?

@SwitchBlade - Jak konfig kompa z sygnaturki jest aktualny to w ogóle się dziwię, że gra ci działa... 9600 GT to sporo poniżej wymagań minimalnych. Jedyne "coś" co możesz zrobić to kupić nowego kompa... No dobra, reszta podzespołów jest w miarę spoko, ale przy takiej słabej karcie żadnego bonusa to nie daje. Przestawiać Turbulence na CPU z dobrym skutkiem to sobie można mając GTX 9XX. Ewentualnie bym rekomendował (jak bardzo ci zależy na pograniu po prostu) ściąć detale do minimum, najlepiej jeszcze skosić rozdzielczość i zapomnieć o jakichkolwiek efektach specjalnych od Nvidii typu Turbulence. W Twoim kompie nie ma to na czym działać, więc się jakoś nie dziwię, że wysypuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...