Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoldator

Best Friends Zaibatsu Hypezone

Polecane posty

Może ten temat umrze jutro, może nie. W każdym razie tutaj zbiera się czteroosobowy fandom najbardziej hypowego gameplay'u na YouTube - Best Friends. W skład wchodzą:

Matt McMuscles - najbardziej amerykański Kanadyjczyk o polskich korzeniach jaki zaszczycił nas swoją punisherową czapką.

Pat - 1,5 metra czystego, rudego, łysiejącego gniewu.

Woolie - Złodziej Ciast, Kłamca, Ten Który Przegrał Z Daigo.

Wschodząca Supergwiazda Liam-senpai - Moeee...

Zack - Pan i Władca.

Plague of Gripes - wszystko o kaczych penisach.

Matka Pata - mityczna istota.

James Small - Wielka Brytania w jednej osobie.

CrankyConstruct - najwyraźniej najlepszy pilot Gundama w historii.

Oraz wielu, wielu innych.

Zejdźmy zatem razem do Dziury Wooliego i zobaczmy ile czasu minie, nim szaleństwo ogarnie nasze umysły... Stawiam na koniec LP z Ride to Hell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, Plague i jego animacje. (A co z tym płotem, ej?) Rural Evil, Tour Guide Nixon i Punch Out! to po prostu cudo. No i oczywiście Mario Farce 64. Ten 2Pac na końcu... Nie zapominajmy, że Woolie, świnia, dostał Rosalinę tylko dlatego, że się wcześniej dogadał.

That being said, Cranky też swoje robi. Bardzo dobrze robi. I jego styl jest świetny. Tak samo 2Snacks. Albo googleygareth, ten od SFM. Polecam Triple Triad, albo Pat gets burned.

Oczywiście jest wiele innych osób, które tobią tego typu rzeczy, ale ci tutaj są chyba najbardziej rozpoznawalni.

Inna sprawa, że Zaibatsu to czyste animation material.

A skoro o Beyond mowa: https://youtu.be/xu12ysvd-nw

W ogóle, macie tutaj kilka losowych animacji:

https://youtu.be/jz7OeOAynD8

https://youtu.be/elz4DF5Su98

https://youtu.be/K9INOSUWBfg

https://youtu.be/7Fq-pcUrjm8

As I said, pure animation material.

Pamiętacie jak Pat powiedział, że Ariel jest najgorszą księżniczką i jego rodzice to usłyszeli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2Snkacks powinien się na serio bardziej uaktywnić, nie zrobił nowego Best Sisters od ponad roku. Był bodaj pierwszym z tych głównych animatorów, a teraz nawet z tego nie korzysta.

(A co z tym płotem, ej?)

Pamiętaj, że musi rozdzielać czas na płot i zlecenia z Patreona, żeby wykarmić tą postać z MK: Armageddon w swojej piwnicy. A potem wpaść do BitterBits na stream i udawać zapaśnika (

).

Również, odkryłem że mam problem. Znam wszystkie te animacje oprócz jednej. I jak and tym pomyślę to widziałem wszystkie ich filmy na kanale i Machinimie, jak również zaliczyłem wszystkie podcasty. A dziewczyna mnie przyłapała na opowiadaniu fanfików na ich temat...

I nie możemy też zapomnieć o tym jednym razie, kiedy po pijaku wygrzebali z otchłani piekieł Bio .F.R.E.A.K.S. i na skutek głupiego wyzwiska stworzyli jedną z najwspanialszych rzeczy na internecie -

Żadnych bogów, żadnych władców, jedynie Ssapo.

OK, więc standardowe pytanie - ulubiony LP/film/moment z Zaibatsu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja aż tak hardkorowy nie jestem. Czasu nie mam, kurde. Machinimę, to na razie pierwszy sezon tylko, bo YT zdejmuje niektóre odcinki, więc trzeba to w końcu zrobić. Tak samo filmów na kanale z połowy nie widziałem (jeszcze). Podcasty próbowałem - zacząłem słuchać od 52: Nonstop Infinite Podcast, bo czułem, że dużo tracę. Tak leciałem do 70: God Supports Straight Shota (te ich tytuły, przysięgam), bodajże, ale mi się mój odtwarzacz zepsuł. A szkoda, bo od tamtego czasu nie dość, że droga do szkoły nudna i się dłuży, to przesłuchałem tylko z dwa podcasty. Aktualnie, z tego co patrzę, to następny powininen być podcast 75. Trochę wstyd, ale jak gadają przez 3 godziny z hakiem co tydzień, to błagam. Moim zdaniem to trochę dużo.

Ulubiony LP? Damn, trochę tego było, nie mam pojęcia. Final Fantasy VIII, albo Turbovania: Aria of Sorrow. Ale tak jak mówię, nie widziałem wielu rzeczy jeszcze. Wliczając w to Deadly P.

Ulubiony film? Tego było jeszcze więcej... Dobra, niech będzie to, jak Woolie pojechał do Japonii. Cicho, liczy się jako jeden film. Highlity - jak wyzywał duchy w lesie i jego pseudo intro. "The question is, bitch, is Japan ready for me?"

Ulubony moment: Pewnie jak gadali o etyce czasu. To było cudowne. Albo to o protagonistach Biblii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podcastami mam o tyle dobrze, że średnio jadę z Krakowa do rodzinnej miejscowości i z powrotem raz na dwa tygodnie, a podczas czterogodzinnej jazdy nie mam nic lepszego do roboty. A same podcasty pewnie byłyby krótsze, gdyby nie kłócili się z Patem pół godziny o to, czy na EVO powinien być przymus zmiany areny co mecz.

Chyba najbardziej lubię LP, w których cierpią. Ride to Hell, Downcoming, Final Fight: Streetwise. Chociaż Deadly Premonition też jest wysoko.

Ulubiony film dałbym Metal Wolf Chaos, Man vs Wild, albo Mortal Kombat: Armageddon.

Etyka czasu jest super na górze, ale jest jeszcze ten moment, kiedy Liam dowiedział się, że remake Type-0 nie wychodzi na Vite i rantował na Square Enix przez bite trzy minuty bez przerwy, albo kiedy Pat przeczytał All-Star Superman i rantował na komiksy przez jakieś 20 minut.

EDIT. Nie zapominajmy również o planowaniu konferencji Nintendo na E3 w tym roku. Wciąż nie widzę nigdzie tego ringu dla zwierząt, gdzie walczą ze sobą ogromny żółty szczur z paralizatorem na plecach i mokry żółw z wężem ogrodowym przyklejonym taśmą klejącą do skorupy.

Also, potrzebuję pomocy przy uzupełnianiu i opisywaniu członków Zaibatsu. Moje propozycje:

- wąż Jack - wciąż żyje we śnie...

- Poison & Roxy - nie lubią zapasów,

- Dork Girls - bohaterki drugiego planu,

- Billy - mistrz FFIV, władca Auta Wstydu,

- 2Snacks - ten, który najwyraźniej ma jakieś boskie moce i zripował model Bayo z gry do animacji, również brazylijski kuc,

- Max - Wybawiciel Scrublordów.

Ktoś jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to chyba tyle. Przynajmniej na razie...

Ciekawe, czy Woolie da radę sam pociągnąć LP. Matt sobie poradził, m. in. dlatego, że wiedział bardzo dużo o NMH. W ogóle, to to jest trochę... niezręczne/dziwne słuchać ich pojedynczo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko przyszłam podissować Pata. Najpierw stwierdza, że Rising Tackle jest "a stupid move", potem - że Rock Howard to "the most overrated character" (po czym następuje cały ciąg złośliwości pod adresem Boru ducha winnego chłopaka), nie mówiąc już o tym, że nigdy nie zrzucił swojego nemezis z wieży noszącej nazwę jakiegoś ptactwa.

A potem zakłada czerwono-białą bejsbolówkę Fatal Fury.

GET SIRIUS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienne przypomnienie, oto lista rzeczy jakie powiedział Pat:

"Mam na myśli dwuletnie dziecko, takiego nie-człowieka."

"Nie chcę ludzkiej śmierci, chcę sportu w którym ludzie będą umierali."

"*dźwięki konwulsji po tym jak Liam dotknął jego telewizora*"

To -

Więc ten teges...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Rising Tackle jest głupie, bądźmy szczerzy. Ale czapka całkiem spoko. Nie mogę się nie zgodzić. O Rocku nic nie wiem, w sumie. W ogóle moja wiedza o SNK jest dosyć mała. A taki death sport dobra rzecz by była. Znaczy nie dobra, ale no... Na przykład ten wyścig śmierci. Generalnie Mario Kart 64 Brawl, ale irl. Ginger seeking butt-chomps

No i Pat gada dużo głupot, więc trudno go brać na poważnie, at this point.

Nie ma co pakować w siłę, bo słabe skalowanie

Tank controls best controls

Rise best girl

I takie tam inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, c'mon, c'mon. Kolejnych ofiar śmiertelnych nie potrzebujemy.

A Terry... well, I got nothing. Nie znam się na tyle, żeby się wypowiadać. Buster Wolf pretty hype, tho.

I o, ciekawa sprawa. Kiedyś mi się śniło, że komuś pokazywałem jakąś grę, czy oglądaliśmy jakiś film i w pewnym momencie powiedziałem coś w stylu "Bo to jest, wiesz, hyper-reality". No i proszę. Nigdy śię nie spodziewałem, że coś takiego faktycznie usłyszę/powiem w prawdziwym życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ylciak zaraz tu wpadnie i wyjaśni wszystko na temat Terry'ego. Also, chciałbym żeby Woolie przestał wygrzebywać (lub wręcz tworzyć) jakieś obskurne gierki do FNF/SMS. Wciąż nie grali w Killer Instinct, "prawidzwą" Ultrę, Ultimax, 2nd Encore czy X Tekken, a ten wyciąga jakieś King of Kung Fu. Kto kiedykolwiek słyszał o istnieniu tego?

Also, nie ogarniam na jakich zasadach Woolie dobiera te gry. Nienawidzę MK9 i Injustice, ale OK. Te gry nie są TAK złe żeby zasługiwały na SMS. Ale z drugiej strony trafił tam KoF: Maximum Impact 2, gra która obiektywnie jest o dwie ligi wyżej niż Wu Tang czy inny Super Fighter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z jednej strony jestem ciekawy co Woolie znajdzie w tej dziurze swojej, a z drugiej "When's Ultimax?". No i on chyba ma monopol na Fisticuffsy, więc wielki sędzia dread decyduje co gdzie idzie. Ja się tam tym grupowaniem nie przejmuję. Fakt, jest różnica pomiędzy Super Fighterem, a Maximum Impact, ale Garou to to nie jest.

I cieszę się, że ktoś tutaj też nie lubi, ba, nienawidzi bijatyk NRS. Cholerny block button i w ogóle.

Dobra, obstawiamy. Jak już się X Tekken pokaże, to będzie FNF, czy SMS?

Oho, Rustlemania 2 nadchodzi. Trzeba będzie szybko pierwszą nadrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...