Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

E3 2015

Polecane posty

Nie widzę w tym nic złego. PG to najemnicy którzy żyją z robienia gier dla innych. Scalebound jest w niewiadomym stanie, Nier jest w pre-produkcji, Transformersy zrobią pewnie praktykanci, no i Starfox, przy którym udział PG jest niewiadomy. IMO całkiem normalna liczba gier.

Chodzi o to, że nigdy nie pokazywali się jako jakieś większe studio (wręcz małe) i teraz zdziwienie, że mają na karku 5 projektów na raz, niezależnie od stanu, w jakim się znajdują.

Tak, 5:

Platinum Games was talking about wanting to put the Arwing in Bayonetta 2. And that project was wrapping up, so I thought, 'this could be good,' so I talked to Mr Inaba about getting a partnership going." He notes that Project Guard, another of his demos from E3 2014, is also being worked up into a full game at Platinum.

Poza tym, nowy Fatal Frame wychodzi na zachodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, nowy Fatal Frame wychodzi na zachodzie.

O tym było wiadomo od dwóch miechów bodajże. I reszcie (FE, Persona U, YW) ciekawszych rzeczy też. :|

Obejrzałem Square Enix, po cichu liczyłem, że wcisną gdzieś tam jakąś wzmiankę o tłumaczeniu DQ8 3ds na zachodzie. Dostałem za to mobilki. Mogłem pograć w HuniePopa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź popraw się z tymi wypowiedziami, bo już nawet Trepliev normalnie pisze, a ty uskuteczniasz bez przerwy jakiś tryhard.

Gry z serii Final Fantasy odprowadzają płyn za pomocą podciśnienia ustami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...