Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 10/2008

Polecane posty

Zresztą pewne cyfra też nawiązuje do tego tytułu gdyż jest to ... pełniak, ... przeciek, ... część przygód archeologa, ... gra z tej serii. itd.

Drugi przeciek, drugi pełniak, druga gra z tej serii czyli "Indiana Jones and Fate of Atlantis" ( druga gra z Indianą Jones'em)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie będzie gra z Indianą :) Wiadomo tyle, że to będzie druga część tytułu nawiązującego najprawdopodobniej do sceny ucieczki z kopalni (niestety ja jej nie widziałem) :(

ADD: Wyprzedziło mnie kilku :]

PS. podejżewam też, że nie będzie to Tomb Raider - za łatwo by było zgadnąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napewno będzie Tomb Raider: Anniversary albo Legend . Czyż film Tomb Raider nie dostał też oscara?? ;:D Przecierz to tez Pani archeolog, a dla Ghosta moze sie kojarzy ta scena z filmu z Larą Craft bo ona też takie akcje potrafi robić :D

Tylko Lara nie nosi kapelusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci przeciek. Tym razem zrobiony y z myślą o tych co to nie lubią szyfrów, łamigłówek matematycznych, kodowania i tego typu zabaw logicznych. Prawdę mówiąc ciekawi mnie jak szybko sobie z nim poradzicie. Oczywiście proszę nie strzelać w ciemno, ale podawać przy zgadywanym tytule gry, jak do niego doszliście.

A oto treść przecieku:

Bohaterem gry będzie człowiek. Nie jakiś stworek, mag, kierowca rajdowy, ale zwykły człowiek. Prowadząc lokomotywę poprzez dzikie chaszcze wschodnich stepów, będzie dążył do uratowania cennej sokowirówki.

W podróży towarzyszyć mu będzie nieodłączny i wierny przyjaciel - wiadro gwoździ. Przemykając pomiędzy wrogami na swych krótkich, krzywych nóżkach, razić będzie ich klejnoty chmarą gwoździ i pinezek.

A bohater nasz będzie ścierał ich ból i udrękę, z zasmarkanych nosków i zapłakanych oczków za pomocą chusteczek higienicznych. I będą tak podróżować swą wierną lokomotywą, ekologiczną bo z napędem hybrydowym, przez czas i epoki. Kartonowy pojazd zasilany na przemian submolekularnym paliwem kationowym i gazami powstałymi w wyniku intensywnego spożycia kapuśniaku przez wiadro gwoździ, będzie mknął z prędkością bardzo zaspanego światła, czyli jakichś 13 km/h. Ale nie zraża to naszego bohatera. Jest on ostatni, który przetrwał na tym mrocznym lądzie. I wie, że choć droga przed nim daleka to na jej końcu czeka na niego nagroda. Sokowirówka. Ta śmiercionośna broń potrafi zniszczyć jednym ruchem około 3 pomarańczy przerabiając je w zdrowy i smaczny soczek. I chwalmy naszego bohatera i imię jego, a brzmi ono - dziesięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie propozycje:

- Juiced - sokowirówka to po angielsku "Juicer"

- Penny Arcade Adventures - cała ta gadanina o zwykłym człowieku, pomarańczach i wiadrze gwoździ przypomina mi Penny Arcade (a dokładniej - tzw. Fruit F- BEEEEP) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...