Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Gość Smoothguy

A u mnie w jednym tym samym miejscu na kilku trasach na ulicy pojawia się tekstura jakiegoś budynku, do której jak się zbliża, to nagle znika. Na szczęście można przez nią przejechać. :D

A co do oceny, to ja bym na pewno wystawił 6/6 (10/10 w skali cda). I najwyższe oceny za każdy aspekt gry (grywalność, grafika, muzyka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w jednym tym samym miejscu na kilku trasach na ulicy pojawia się tekstura jakiegoś budynku, do której jak się zbliża, to nagle znika. Na szczęście można przez nią przejechać. :D

--> znam ten problem, ale myślałem, że tylko ja taq mam

A co do oceny, to ja bym na pewno wystawił 6/6 (10/10 w skali cda). I najwyższe oceny za każdy aspekt gry (grywalność, grafika, muzyka).

Napisz jaką masz konfigurację kompa, z grafiką włącznie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem, że chce pogadać normalnie! :?

Mam nadzieję, że się da.

Ostatnio znalazłem poważnego buga (mam nadzieję że nikt o nim nie wspominał), otóż znalazłem się na jednej z autostrad (tej dwu częściowej), otarłem się o barierkę i... znalazłem na drugiej części tej autostrady, jadąc pod prąd :shock: :!:

Nie spotkalem sie z tym bledem u mnie. Moze dlatego ze mam patcha 1.3 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smoothguy
Napisz jaką masz konfigurację kompa, z grafiką włącznie.

Kompa to mam raczej takiego średniego...

AMD Athlon XP 1600+

256 SDR Ramu

Geforce 4 MX 440

A w grze mam ustawione dedale na średnio, a rozdzielczość 1024x768.

Ale na grafikę nie narzekam. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę lepszy, poza kartą graficzną - ja mam GF4 MX420 64MB. Choć w grze mam all na maxa, i rozdzielczość 1024x768, i gra działa bez zarzutu. :P

Tylko przy naszych MX, możemy pomarzyć o Motion Blur, i innych 3 opcjach graficznych w grze :cry:. Ja mam tylko nadzieję, że będę miał kasę na nową grafikę taq w kwietniu. Wtedy jeszcze raz go odpalę, i będzie jazda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

a ja mam p4 1700MHz 512DDR i geforce FX 5600 128MB i na full detalach w rozdzialce 1024x768 tnie mi sie niekiedy tak lekko :shock: szczegolnie w chinskiej dzielnicy :evil: ciekawe czemu? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na celku 904Mhz | 192MB SDR | GF4MX 440 250/333@350/433 chodzi plynnie w rozdzialce 800x600 i z detelami na medium. Tylko ostatniu po zainstalowaniu patcha 1.3 gra troche spowolnila. Praktycznie nie da sie grac na kamerze "zza samochodu" :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Woszczyna

Gierka jest super, widąc że twórcy się postarali po nie udanym hot pursuit 2. Gra oferuje wile trybów rozgrywki, a także tuning dzięki któremu jest ciekawsza. Dużo plansz, samochodów, wyluzowane vinyle. Nie żałuję wydanych 140 złotych. Polecam miłośnikom wyścigów w każdym rodzaju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam p4 1700MHz 512DDR i geforce FX 5600 128MB i na full detalach w rozdzialce 1024x768 tnie mi sie niekiedy tak lekko :shock: szczegolnie w chinskiej dzielnicy :evil: ciekawe czemu? :roll:

Ja mam P4 2,66 GHZ 512 DDR i Geforce FX 5600 128 MB mi też super chodzi!

Wszystkie detale, cienie, ilość świateł mam ustawionę na maxa i jest extra!

Rzeczywiście przy takich opcjach wrażenie pędu jest doskonałe......

brawa dla autorów! =D> =D>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
a ja mam p4 1700MHz 512DDR i geforce FX 5600 128MB i na full detalach w rozdzialce 1024x768 tnie mi sie niekiedy tak lekko :shock: szczegolnie w chinskiej dzielnicy :evil: ciekawe czemu? :roll:

Ja mam P4 2,66 GHZ 512 DDR i Geforce FX 5600 128 MB mi też super chodzi!

Wszystkie detale, cienie, ilość świateł mam ustawionę na maxa i jest extra!

Rzeczywiście przy takich opcjach wrażenie pędu jest doskonałe......

brawa dla autorów! =D> =D>

:P tylko procka masz lepszego (masz HT?)

gral ktos w nfsu na glosnikach 5.1? i jak? :shock:

a gierka pewnie u mnie zwalnia dlatego, ze mam v.1.3 :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Harnas11
a ja mam p4 1700MHz 512DDR i geforce FX 5600 128MB i na full detalach w rozdzialce 1024x768 tnie mi sie niekiedy tak lekko :shock: szczegolnie w chinskiej dzielnicy :evil: ciekawe czemu? :roll:

Ja mam P4 2,66 GHZ 512 DDR i Geforce FX 5600 128 MB mi też super chodzi!

Wszystkie detale, cienie, ilość świateł mam ustawionę na maxa i jest extra!

Rzeczywiście przy takich opcjach wrażenie pędu jest doskonałe......

brawa dla autorów! =D> =D>

:P tylko procka masz lepszego (masz HT?)

gral ktos w nfsu na glosnikach 5.1? i jak? :shock:

a gierka pewnie u mnie zwalnia dlatego, ze mam v.1.3 :lol:

No to i ja sie pochywale Athlon 2400+ GF FX XP 5200 tyle ze ramu mam 256 na huigh detals chodzi jak ta lala ale tez zdarzaja sie bugi raz wypadlem z trasy kilka razy spotkalem budynek przez który jednak dalo die przejechać ( ps. mam zainstalowanego pacza tylko ze nic nie daje... no może praqwie nic :? ) Mam pytanko jaka forma ścigania jest dla was najlepsza a jaka najgorsza. Ja uwielbiam drag... te długie proste... ta sssszybkość...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smoothguy

Ja tam chętnie gram we wszystkie tryby - bez wyjątku każdy wymiata. No może tylko nie gram w Lap Knockout (tak to się pisze?), bo jak chcę sobie normalne okrążenia pojeździć, to włączam Circuit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takze kazdy tryb jest swietny. Ale Circuity mi sie juz troche znudzily. Jedyna trasa w jaka gram jest ta trasa z przejazdem przez chinska dzielnice. Uwielbiam ten przejazd. Predkosc ok. 300kmh, wasko, mnostwo swiatel... ehhh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś już polubił tą grę, to nie znajdzie w niej nic złego, nawet jeśli wie, że są błędy w grze to i taq nie pszują mu zabawy. Takie przynajmniej jest moje zdanie :P.

Z tego co zauważyłem mam najgorszy sprzęt :cry:.

A trasy lubię wszystkie. Przeszedłem grę 2 razy i jutro zaczynam trzeci raz. I nie nudzi mi się, a wręcz przciwnie dla mnie jest coraz lepsza. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

ja tam lubie zaliczac lapy na trasie stadium jak dobrze pamietam nazwe, jakos tak ja lubie. chinska dzielnica tesh jest cool

i ponawiam pytanie, gral ktos w undergrounda z dzwiekiem przestrzennym? :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja SB Live'a! i podlaczone do niego 4 glosniki. Tego nie mozna raczej nazwac dzwiekiem przestrzennym no ale i tak jest fajny efekt. Chcialbym uslyszec jednak dzwiek na zestawie 5.1 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

ja se wlasnie planuje kupic glosniki 5.1 lub 6.1 i mnie ciekawi ciekawi czy bedzie ostra jazda

juz sobie wyobrazam ten szum podczac mijania o wlos innych samochodooff, slupow itp :shock:

:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku gralem majac podpiete tylko 2 glosniki. Ale gdy podlaczylem jeszcze wieze to przezylem szok. Wszystko brzmailo lepiej, szczegolnie to mijanie przedmiotow. A co dopiero musi byc na takim zestawie 5.1 lub 6.1. Ehhh... pozazdroscic tylko. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Underground jest świetny, to nie wiem jak mam opisać BurnOuta2 na pleyu 2... gierka jest starsza a chrupie Undera na śniadanko ... peace ...

Czasami i taq bywa, tym bardziej, że na playu 2 jest więcej gier = większa konkurencja = poprawnie tworzone gry = satysfakcja klijentów = kasa na nowe, lepsze gierki i taq w kółko. A EA musiało się odgryźć po nieudanym HP2, poza tym nie ma nikogo kto by im mógł zagrozić na pozycji lidera w "ścigałkach".

Porównania nie mam, ponieważ nie mam playa 2, ani też żadnej innej konsoli, ale podejżewam, że pod względem graficznym BO2 wysiada, w czasie obiadu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl nowy patch 1.4. Instalowal juz ktos??

Nie mogłem zainstalować 1.3, to 1.4 też narazie nie próbuję.

Czemu EA nie chce dawać normalnie patchy, tylko jak ktoś ma neta!! ja tego zupełnie nie rozumiem, nie stracili by nic, a taq tracą Ci którzy sieci w dmu nie mają!! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...