Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Ale miejmy nadzieję, że dotarło to do Elektroników , i w nowej wersji, nie będzie żadnych głupawych udziwnień... Taki model jazdy z Most Wanted, lub Porsche , grafę z ProStreet, modelu zniszczeń, mówimy Ci NIE!!...plus ta "zajmująca" fabuła...dla mnie zajmującą fabułę miał Most Wanted, bo choć cienka to jednak chciało mi się skopać dupę Razorowi... :P może być ciekawie, byle nie wyszło tak jak zawsze od czasów głupiutkiego Carbona...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie chciał grafikę z Grida jest o wiele lepsza i to o wiele .Model zniszczeń mi to obojętnie , wciągająca fabuła ( to powinno być najlepsze i powinna wciągać gracza ) I chętnie bym chciał widok za kierownicy :) .I najbardziej żeby wróciły nielegalne uliczne wyścigi w ciemną noc i zmienną pogodę .Wtedy gra by była [beeep]ista :)

Edytowano przez Artek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. EA nigdy, ale to przenigdy, nie zejdzie do "poziomu, innych studiów developerskich, którzy kupują engine'y", co najwyżej wykupią Codemasters i wtedy przejmą silnik NEON...no cóż, polityka EA jest głupia, ale jak widać skuteczna, bo EA jakoś nie cierpi na brak kasy...PS oby czasy Most Wanted nie wygasły, bo jeśli zapomną o tej jakże miłej części, to dotaniemy kolejnego ProStreeta...niestety

Zresztą, gdy EA przejeło Criterion, miało wtedy jeden z potężniejszych i bardziej elastycznych silników RenderWare ( GTA:SA, Burnout), mnie jakoś zabolało...bo ja nie chce świata, w którym jedyną firmą będzie EA...ale nadeszło Activision-Blizzard, któr może ładnie namieszać w świecie komputerowym. No i jeszcze zostają, te samodzielne studia, takie jak Valve, które tak łatwo się nie poddadzą...no i na to się nie zanosi właściwie, ale po EA możemy spodziewać się wszystkiego, vide nieudana próba przejęcia Take-Two, teraz możemy czekać na odwet w postaci Ubisoftu, bo jestem strasznie ciekaw, co oni tam mają w planach... :P PS Trzymamy kciuki, za Activision-Blizzard oraz Ubi...niechaj się nie poddadzą sile pieniądza EA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Activision niestety zmierza w tym kierunku, że pokazuje się jako firma łatwa do "chapnięcia", a tam gdzie są zyski, tam musi być EA. Valve ma raczej szacunek do swoich produkcji i renomy więc trzymać się z pewnością będą.. A Blizzard? Studio z pewnością nie tak olbrzymie jak EA ale zbijające podobny szmal(głównie to WoW). Najgorsze jest to, że EA wydaje, produkuje gry różnego gatunku dlatego też dla nich nie jest różnicą czy przejmą Atari czy Techland(to tylko przykłady ofc).

@Topic

NFS zakończył się na MW i panowie z EA powinni raczej zastanowić się nad innym rodzajem wyścigów, bo odgrzewane kotlety w tych czasach nikogo nie ruszają(poza dziećmi otrzymującymi grę pod choinkę puszczaną w reklamach TV i zachwycającymi się owymi produktami.. To właśnie przez ten segment graczy EA zwiększa swe siły).

Edytowano przez Breados
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Weź pod uwagę moc konsolki. Przecież nie wygeneruje ona grafiki takiej jak PS3/X360...

No ale bez przesady! :P Widziałeś NFS:PS na PS2? 1000x lepiej wygląda Burnout: Revenge z 2005 roku. Albo NFS:MW. NFS:PS na PS2 prezentuje mniej-więcej taki poziom (graficznie), jak NFS:UG1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro "Shit" na ps2 został naprawdę potraktowany beznadziejnie i z tandety zrobili jeszcze większą .. EA gdyby chciało, mogłoby znacznie poprawić grafikę w PS. Wystarczy odpalić Carbona, który mi akurat wizualnie się podobał czy stareńkiego U2 z detalami jak na pc tylko że bez takiej ilości shaderów. Ew. możesz zainwestować w kabel RGB do ps2, kosztuje grosze a znacząco poprawia jakość(podobnie jest po przesiadce z rgp na component).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pościgi są BARDZO emocjonujące. NA początku średnio, ale potem nabierasz wprawy. Na 2 miejscu listy chyba z pół godziny bawiłem sie z policja :D

Pościgi to chyba najmocniejsza strona MW. No poza rewolucją pod względem palety kolorów i ogólnie silnika graficznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w prawie wszystkie części NFS ( oprócz kilku starszych ) i stwierdzam :

Porshe 8/10

Hot Pursuit 9/10

Hot Pursuit II -10/10

Underground 9+/10 ( plus za muzyke )

Underground II 10/10

Most Wanted 9+/10 *

Carbon -8/10

Pro Street -7/10 **

No i z niecierpliwością oczekuje na Undercover, liczę że powróci do poziomu Undergrandów. Ale nie robie sobie wielkich nadzieii, ponieważ nie chce przeżyc po raz drugi takiego rozczarowania jak po Pro (Shit) Street ;)

*Gdyby nie zmiana pory dnia i zniknięcie wielu części tuningowych byłaby najlepszą częścią serii.

** Zdecydowanie najgorsza częśc, jak można było tak zepsuc znakomitą marke serii NFS.

Edytowano przez SilverBoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bananowy

Wychodzi nowa czesc NFS o podtytule Undercover, fakty:

"A oto informacje o najnowszym NFS-ie

- 13 licencjonowanych marek samochodów

- 3 licencjonowane marki motorów

- Nowy system kupowania pojazdów ( bez wydawania pieniędzy)

- Zaawansowany model dymu

- Szczegółowy model zniszczeń

- Tryb ?undercover? będzie pozwalał na wykonanie misji na czas w których będzie można korzystać z broni

- Poprawiona grafika

- Możliwość ulepszania postaci (zwiększenie życia, szybkości reakcji itd?)

- Wyścigi nocą

- Stadion pozwalający na wykonanie nieprawdopodobnych sztuczek w powietrzu, za które otrzymuje się punkty."

Nowy Need for Speed zmierza na platformy takie jak: XBOX360, Wii, Playstation 3, Playstation 2, Playstation Portable, oraz Nintendo DS.

Źródło www.esports.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Need for Speed zmierza na platformy takie jak: XBOX360, Wii, Playstation 3, Playstation 2, Playstation Portable, oraz Nintendo DS.

A PC?

Z tych punktów nie wynika nic poza tym, że wg. mnie będzie to gra przeciętna... Motory - po co? Dla mnie nfs zawsze kojarzył się z samochodami i wolałbym, aby tak zostało. System kupowania pojazdów bez wydawania pieniędzy - cóż, może być ciekawy, ale ten tryb undercover to porażka... Broń? Jaka broń?! To wyścigi, a nie GTA! Im już na łeb padło totalnie w tym EA... No i na dodatek jeszcze rpg nam zrobią. Aha, i stadion na deser.

Fajnie.

A co ze ściganiem? Zwykłym, pospolitym... ściganiem. Bryka, tor, przeciwnicy - o tym już dawno zapomnieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorszy jest Carbon, bez dwóch zdań. GŁÓWNIE jeździsz i uciekasz przed policją.

Oczywiście, że tak zgadzam się w 100%. W sumie jest to w pewnym sensie krok do tyłu w stosunku do naprawdę dobrego Most Wanted, gdzie można było pojeździć w dzień dodatkowo :P . Bardzo kiepskie jest też ProStreet. Brak otwartej przestrzeni, zamiast tego jest tor wyścigowy. Rozumiem, że chcieli zrobić jakieś zmiany ale nie można oprzeć się wrażeniu, iż zamienił stryjek ...

Co do pozostałych NFS'ów to dobrze wspominam Porsche :) To była świetna gra. To samo NFS Underground, bo wtedy po raz pierwszy zagrałem nielegalne uliczne wyścigi ;) To było coś. Underground 2 to niewiele ponadto, może trochę lepsza grafika :P

No i mój pierwszy Need For Speed część 2 ehhh kiedy to było :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym nfs jest NFS Most Wanted(duża dawka adrenaliny przy pościgach). Później Carbon. I tylko te serie mi się podobają.

Muszę wspomniec coś o Pro Streecie:

Ta gra to TOTALNY niewypał. Nfs po tej części zepsuł magię całej seri( tak jak w przypadku Gothica III)

I to tyle odemnie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorszy jest Carbon, bez dwóch zdań. GŁÓWNIE jeździsz i uciekasz przed policją.

No a most wanted to już przesada, tylko jeździsz i uciekasz przed policją a i fabułę poważną dali. O undergroundzie 1 i drugim nie wspomnę. I pro street ( za to powinni EA podać do sądu).

Muszę wspomniec coś o Pro Streecie:

Ta gra to TOTALNY niewypał. Nfs po tej części zepsuł magię całej seri( tak jak w przypadku Gothica III)

I to tyle odemnie ;p

Prawda dodanie NFS do Pro street'a zepsuło magię serii.

co sadzicie o grze - Spellforce?? Graliscie w toto kiedys?

Trochę pomyliłeś tematy na forum.

Edytowano przez mrowczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolczatki pojawiają się chyba dopiero przy czwartym stopniu zainteresowania policji (czarny Pontiac). A i to czasem trzeba się najeździć, żeby na jakąś trafić. Najprostszy sposób na nabicie wanted level to jazda w kółko autostradą. Prędzej czy później wzrośnie do pożądanego poziomu. Ucieczka z autostrady też jest bardzo prosta. Wystarczy wjechać na stadion i zawalić na pogoń taki duży szyld. Działa w 95% przypadków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA tworząc nowego NFS myśli pewnie głównie o zrobieniu czegoś w stylu Wheelmana, czy StarskY & Hutch :rolleyes: . Oczywiście są to dobre gry, ale do NFS nie pasują. Ja bym chętnie zobaczył trasy, ale coś jak w NFSie 2, np. wybrzeże morza, lasy, Holandia itp. lokacje, przydałoby się również trochę skrótów! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS to to gra która jet stworzona po to żeby móc tuningować auta, uciekać policji i robić różne zawansowane kombinacje samochodem. Np. Spowalniamy czas i przejeżdżamy pod jadącą ciężarówką z drewnem. Moim zadaniem jest to gra stworzona na podstawie filmu "Szybcy i Wściekli"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył trasy, ale coś jak w NFSie 2, np. wybrzeże morza, lasy, Holandia itp. lokacje, przydałoby się również trochę skrótów! tongue.gif

O właśnie! Czyli stary, dobry model rozgrywki. Bez zbędnych wodotrysków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...