Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Witam.

Znalazłem coś o dlc do w/w gry

topgear.net.pl/news.php?readmore=822

szukałem również na forum cd-action (bo wiem że redaktorzy napisali by więcej o tych dlc) ale niczego nie znalazłem. Niewiem czy nie ma, :-) czy tylko nie mogę znaleść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie w ogóle nie kupuj, bo HP jest słabe. =) Ogólnie bieda jeśli chodzi o arcade'owe ścigałki ostatnio. HP fatalny, TDU2 w sumie trochę rozczarował, Blur był niezły, ale też nie do końca, Dirty nie są dla każdego. Na twoim miejscu spróbowałbym mimo wszystko jednego z Shiftów. Wbrew pozorom symulacji tam nie ma zbyt wiele, a nawet na padzie gra się nieźle.

Co do promocji to czemu miałaby się nie powtórzyć? W zeszłym roku było 2 za 1, teraz 29zł za sztukę. Czuję, że już za rok będzie podobna promocja z nowymi tytułami w EA Classics (HP, MoH, może FIFA 12). W sumie jest to niezła okazja na uzupełnienie kolekcji (sam kupiłem w tym roku Crysisa i BC2 ;p) i obraziłbym się, gdyby zrezygnowano z tego.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast HP kup sobie Split/Second: Velocity - gra o nieporównywalnie lepszej grywalności. Jedyną siłą HP są marki, ładne widoczki i niezła grafika. W trybach gra Criterionu wymięka. S/S to prawdziwy wulkan grywalności i obiekt do masterowania.

HP będzie w Classics'ach i to może nawet w tym roku. Premiera nowego arcadowego HP już w listopadzie - być może to będzie właśnie moment, kiedy HP zostanie zdegradowane. Przypominam, że bajecznie dobry Shift wszedł do Classics już w sierpniu! IMO warto poczekać, a w międzyczasie pograć w S/S... i ewentualnie DiRT2, bo choć to rajdówka arcadowa i miodna na maxa.

Do Shiftów trzeba mieć choć odrobinę cierpliwości i umiejętności jazdy 'nie na pałę'. Shift 2 to żadna rewolucja, ale im dłużej w niego gram, tym bardziej się do niego przekonuję i doceniam kosmetyczne zmiany w modelu jazdy (co to będzie jak w końcu zagram na kierownicy to głowa mała!), nowe tory!, jazdę w nocy i nowe samochody. Dopiero Forza 4 (lub Gran Turismo 5) może mnie wybudzić z tego przyjemnego snu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - to tak jakby zarówno HP i SHIFT 2 były w EA Classics, a nawet lepiej. EA to mistrzowie w promocjach i mam nadzieję, że jeszcze nie raz mnie czymś zaskoczą :) Choć wielka w tym zasługa także MM, ale pewnie mają z nimi jakiś układ i stąd te ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthNihilus95

Gra jest bardzo fajna, uważam że warto zagrać ;]

Przedstawię Ci to w plusach i minusach ;]

Plusy:

Masa szybkich aut

Spora mapka

Amerykańskie bezdroża

Piękna grafika

Autolog

2 kampanie

Minusy:

Brak jakiegokolwiek miasta

Ubogie zniszczenia

Masa osób czepia się tej gry ponieważ nie jest to shift... Nie każdy cały czas gra w gry tego typu... Sam bardzo lubię realistyczne ścigałki ale od czasu do czasu warto rozerwać się przy czymś w stylu Hot Pursuit.

Jak najbardziej polecam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy jest sens kupować shifta na klawiaturę, czi od razu kupować na ps3 (wygodniejsza, była by dla mnie ta pierwsza wersja)

Od biedy można i na klawiaturze pograć ale to się mija z celem :/

Jak już pisałem wcześniej największa frajda płynie z Shifta podczas gry na kierownicy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Split Second bardziej grywalne???????????????????????????? Hmmmmmmmmmmmmmmm zależy od gustu na którego temat się nie dyskutuje .

Moim zdaniem spokojnie można grać na klawiaturze , tylko trzeba odpowiednio manipulować gazem ( kiedyś dużo grałem w GRIDA i kolesie z kierownicami za dużo do powiedzenia nie mieli, oczywiście nie mówię o kolesiach co mieli kilkaset godzin spędzonych za kółkiem )

A teraz moje pytanie- czy muszę zaktualizować grę aby widzieć ludzi do multi w hp???

(jak chce pograć w sieci to gra nikogo nie wykrywa :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot Pursuit w Saturnie za 39zł... cena całkiem kusząca. Warto nabyć za taką sumkę?
W sumie czemu nie? Co prawda nie sprawiła mi z wypadków tyle frajdy jak sztandarowa seria Criterionu jednakże starczyła na kilka miłych wieczorów ;) Trasy są naprawdę ładne choć IMO nie ma ich za wiele, galeria pojazdów OK, bo wielkim fanem motoryzacji jako takiej nie jestem, grafika ładna a dynamizm wyścigów? Był, ale adrenalina strasznie nie powalała ;] Niemniej za taką cenę można się pokusić IMHO.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie związane z samochodami:

Nie pojmuję jednej rzeczy. Kupiłem sobie Dodge Challanger Concept, 4.45/100h, 280 km/h, wszystko cacy. Ale mam wrażenie, że jak przed zakrętem wyhamowuję, a następnie daje gaz do dechy, to mój stary samochód, Audi S3 (to początkowe), ma lepsze przyśpieszenie z zakrętów, mimo że w danych ma 4.98/100h.

Druga sprawa: są jakieś dokładniejsze dane samochodów? Bo to co chwilowo prezentuje przegląd samochodów jest żałosny. Dane biedne, kiepski filtr, nie ma podziału na marki itp. W porównaniu do Forzy 3, to wszystko biednie wygląda.

Dotyczy to Shift 2 Unleashed :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...