Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Max Payne (seria)

Polecane posty

E, tam. Fajna zabawa. Takie odświeżone Max Payne z dodatkiem Havoc. Grafika nadal robi bardzo fakne wrażenie, bullet time to rewelacja zaś Havoc dodaje niesamowitego wymiaru walkom. Dodano drugą postać, Max ma lepszą gębę zaś wybuchy i system uszkodzeń do dziś budzą podziw. Gdyby nie interwencja Ghosta to by Q'nik wdeptał tą grę w ziemię. Dlaczego? Bo Q'nik chciał dostać Half Life2 plus zły humor tamtego dnia co procentowało taką oceną jego. Gra winna była dostać 9 a tak redakcja nie zastanawiała się nawet czego chce oczekiwać po nowym Maksiu. Ot, moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto sobie obejrzeć alternatywne zakończenie samej gry :D.

Napisz jak to zrobic. Jak mozesz oczywiscie.

Mnie Max Payne 2 nie zachwycił. Dla mnie był on nudny. Całą grę przechodzi się tak samo => wyskoczyć na bullet time z za rogu i strzelać do wszystkich. Klimat o którym tyle piszecie mnie jakoś się nie udzielił :(. Nie mniej jednak uważam że jest to dobra gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend zainstalowałem sobie drugi raz Max Payne-a 2 i jeszcze raz ją przechodze :D

Jednak w pewnych momentach dostaję takiego znudzenia i muszę wyłączać gierkę na minimum 3 godziny aż znowu będe miał ochotę :)

Ale fabuła mi się podoba (Mona Sax 8) ) - tylko nieraz denerwują mnie te przerywniki (komiks?) - bo trwa dla mnie za długo (chce już bullet time :) )

Najbardziej mi się w niej podoba bullet time (i Mona :P )

EDIT:

Aaaaaaaaaaa to już wiem :wink:

Ale tak serio to trochę mi szkoda przerywać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend zainstalowałem sobie drugi raz Max Payne-a 2 i jeszcze raz ją przechodze :D

Jednak w pewnych momentach dostaję takiego znudzenia i muszę wyłączać gierkę na minimum 3 godziny aż znowu będe miał ochotę :)

Ale fabuła mi się podoba (Mona Sax 8) ) - tylko nieraz denerwują mnie te przerywniki (komiks?) - bo trwa dla mnie za długo (chce już bullet time :) )

Ekhmm...a wiesz , że komiksy da sieprzerwać. Wogóle ich nie musisz oglądać..... kliknij parę razy na ten kwadracik i po bólu :wink:

Najbardziej mi się w niej podoba bullet time (i Mona :P )

Zwłaszcza po wpisaniu pewnego fajnego kodu :lol:

Napisz jak to zrobic. Jak mozesz oczywiscie.

PRzejdź grę na najtrudniejszym poziomie trudnosci ...Prawda , ze łatwe. BTW.... no nie takie łatwe .... ale przejść się da na luzie. :)

Klimat o którym tyle piszecie mnie jakoś się nie udzielił .

Oglądaj komiksy ze zrozumieniem .... graj nocami i nie podchodź do gry jako badziewnego sequela. Jeśli dobrze znasz angielski to jeszcze lepiej... oglądaj wszystkie programy w TV ("Lords&Ladies" - rządzi :wink: ). Szukaj wszystkich smaczków (ester eggs?).... takie jak gra na fortepianie , odbieranie telefownów .... odsłuchiwanie rozmów telefonicznych. Klawisz akcji w tej grze nie służy tylko do otwierzania drzwi

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc co do tego "srania ze strachu" to może podczas gry w doom-a3 :lol: . A co do MP2 to najbardziej spodobał mi się wątek miłosny... Mona strasznie tajemnicza...a jednak mu pomaga. No i alternatywne zakończenie mona żyje... jestem ciekaw czy będzie do niej nawiązanie w 3 częsci gry...Może się zejdą jako para detektywów :lol: . No i ta muzyczka w menu głównym... ja już maxa przeszedłem 3 razy :!: I mam ochote dalej w niego grać (dla porównania inne gry kończe przy 3/4 do końca bo mi się nudzą...(oprócz nielicznych 8) )).

Ps. Wiadomo coś już coś więcej MP3 :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto sobie obejrzeć alternatywne zakończenie samej gry :D.

Napisz jak to zrobic. Jak mozesz oczywiscie.

Mnie Max Payne 2 nie zachwycił. Dla mnie był on nudny. Całą grę przechodzi się tak samo => wyskoczyć na bullet time z za rogu i strzelać do wszystkich. Klimat o którym tyle piszecie mnie jakoś się nie udzielił :(. Nie mniej jednak uważam że jest to dobra gra.

Aby obejrzeć alternatywne zakończenie trzeba przejść grę na wszystkich trzech poziomach trudności. Wiem, że niwe powinienem tego mówićale alternatywne zakończenie przedstawia Monę - żywą! Yeah!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł mimo, że jest bardzo krótki, to jednak bardzo miło mi się w niego grało. Urzekła mnie w nim wspaniała grafika, dobra fabuła, muzyka też stała na odpowiednim poziome. Tylko mnie zastanawia, czemu w CDA Max Peane 2 dostał tylko 7, powinien dostać minimum 8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przechodziłem tą grę to mnie szlag trafiał gdy musiałem strzelać ze snajperki do nabiegających przeciwników chcących zabić Maxa. Jdnak gra spodobała mi się. W tego typu niszczycielach czasu potrzebna jest dobra fabuła. Ja daję grze ocenę 8+/10. Grafika und dźwięki zbytno nie raziły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie jakie stwierdzenie w recenzji (albo w Game Walkerze) w CDA najbardziej rozwaliło - narzekanie, że to nic nowego w stosunku do pierwszego MP. Ludzie przecież to jest sequel czyli powinno być to samo tylko ładniejsze, pozbawione błędów z 1 i z paroma nowymi możliwościami. Jak ktoś się spodziewał szachów czasu rzeczywistego, albo turowych wyścigów to żal mi go. Nowy MP wyszedł dokładnie tak jak powinien wyjść - to samo co w jedynce tylko lepiej. Gdyby dodali walki wręcz to by była masakra (jakieś badziewne triki zamiast obrzyna? nie noooooo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie jakie stwierdzenie w recenzji (albo w Game Walkerze) w CDA najbardziej rozwaliło - narzekanie, że to nic nowego w stosunku do pierwszego MP. Ludzie przecież to jest sequel czyli powinno być to samo tylko ładniejsze, pozbawione błędów z 1 i z paroma nowymi możliwościami. Jak ktoś się spodziewał szachów czasu rzeczywistego, albo turowych wyścigów to żal mi go. Nowy MP wyszedł dokładnie tak jak powinien wyjść - to samo co w jedynce tylko lepiej. Gdyby dodali walki wręcz to by była masakra (jakieś badziewne triki zamiast obrzyna? nie noooooo).

Od poprawienia błedów i dodania kilku nowości (drobnych) są dodatki.

Max Payne 2 mogłoby być dodatkiem i nikt by się z tego powodu nie sadził. Sequel powinien zawierać istotne nowości (np. walka wręcz).

No o gra jest za krótka. Kilka dni grania i to się nazywa sequelem. Szkoda, że coraz więcej twórców gier idzie tą drogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ta byla technicznie lepsza od pierwsej czesci lecz jednak zabralklo w niej tego "czegos". W jedynce byl niepowtarzalny klimat zemsty, widzimy zabita rodzine etc. W dwojce juz tylko mscimy sie na ludziach ktorzy nas sypneli w jedynce. ukonczylem obydwie czesci gry i uwazam ze jedynka jest lepsza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywalność 10

Grafika 10

muzyka 9

do tego fizyka i genialna fabuła, co daje 10/10, ale jednak będzie jedno oczko niżej za to,że jest krótka

Grywalność może dla ciebie 10 ;] grafika napewno nie dycha... bo HL2 powinien wtedy dostać conajmniej 14 :P muzyka 9 ? To świadczy tylko o tym że tobie ta gra podoba się bardzo :P A dla mnie gierka nie jest zła ale nie jest też rewelacyjna... wolałem pierwszą część... ta druga jakoś dla mnie nie teges... :P ciągle to samo i tyle. Ale pograć sobie można czemu nie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co nie będzi kontynuacji????? :? :? :(

Nie liczył bym na to ;) już lepiej sobie zagraj w Punishera... podobna gierka tyle że lepsza (podobno)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Chociaż niektóre bronie zrobili rzeczywiście badziewiaste.

Mi tam się spodobały wszystkie - szczególnie Mp5 z lunetą. Wyskakujesz z bullet time zza rogu, uruchamiasz lunetę i kierujesz we wrogów. Bardzo ciekawy efekt wychodzi... i warto go spróbować ze snajperką, postać jakby leciała w powietrzu :D.

Tutaj[ MP2 ] jakaś zagmatwana jest

Ale i tak jest dobra (ale gorsza niż w jedynce), bardzo mi przypadła do gustu. Zaś cięzko byłoby wpaść na coś lepszego niż w jedynce. No sami pomyślcie... zabiliby Max'owi babcię? Nieee to by nie przeszło, czysta kopia z pierwszej części.

już lepiej sobie zagraj w Punishera... podobna gierka tyle że lepsza (podobno)

Tylko po co polecasz komuś grę, skoro sam w nią nie grałeś ? o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie giera kilka pomsyłów "zerznęła" z pierwszego Maxa Payne'a.Dowody,oto i one:

:arrow: Sny Maxa - czy nie wydaje wam się ,że gdzieś to już widzieliście

:arrow: Ucieczka z płonącego budynku - deja vu,jak nie wiem co

Pewnie znalazło by się i więcej,ale sie nie chce.Oczywście jest kilka świeżych plansz,np:

:arrow: Dom Mony w opuszczonym domu strachów(czy jakoś tak) - moim zdaniem najlepsza plansza w grze ,wymiata wszystkie inne

:arrow: Slumsy oraz blok ,w którym mieszka Max - bardzo ładnie zrobionei te wszędzie walące się smieci,dobra plansza

:arrow: posterunek policji - też jedna z lepszych plansz w grze

Kolejnym wielgśnym minusem gry jest :Krótkość .Gra jest zdecydowanie za krótka a te dodatkowe opcje po przejściu gry są nudne(dla mnie).

To tyle co do największych minusów gry(przynajmniej dla mnie).

P.S.Czy ktoś wie,kiedy i czy w ogóle wyjdzie Max Payne 3 :?: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kobaltowy Dziad
w maxiu podobają sie zarąbista fizyka oberwanych przeciwników

POmijając brzmienie posta ("oberwanych" z drzewa :wink: przeciwników) dla mnie fizyka była jedną z większych wad gry. Sorry ale jak facet dostaje kulkę z kałasza z paredziesięciu metrów i dosłownie łamie go w pół (do tyłu :shock: ) i rzuca parę metrów dale to coś tu jest nie tak. Pomiaąc to edynkę grało Mi się dużo lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee! Nie chrzańcie mi tu głupot! Max 2 to jest super grywalna giera! Dlaczego CDA dało tylko 7 ?! Należało się 8+! Fakycznie,jako sequel wypada tak sobie,ale wystarczy włączyć najwyższy poziom trudności i można utopić się we frajdzie,niezważając na niesamowitą wręcz liniowość i żelbetonowe ozdoby. Fakt,w pierwszego Maxa grało mi się dużo lepiej,do dziś zresztą pozostał moją ulubioną grą,ale i tak czekam na 3 część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 2 to dobra grafika i dobra grywalność. Czekałem na ten sequel, ale mimo bardzo dobrej jakości itd. poczułem małe rozczarowanie. Hmm... bardzo podobają mi się te psychodeliczne scenki pomiędzy misjami, no i fakt, że można grać dwoma postaciami. Generalnie giera świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...