Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Max Payne (seria)

Polecane posty

Cardinal - stracisz chyba te pół domu, bo po takim zakończeniu nie da się raczej nic nowego dodać.
No co ty, nawet przy dennym zakończeniu nie zabija się kury znoszącej złote jajka. A te pół domu... hmmm :D Drugie pół obstawię, że będzie sequel i się odegram^^
Cardi - konieczne zobacz tą babuszkę...

Jest zrobiona jak każdy przeciwnik, czyli turla się, robi salta, chowa za doniczką... Chyba nie muszę dodawać, że wygląda to komicznie

Mega kozioł! Rewelka... To pewnie te efekty zażywania Geriavitu, czy innych anabolików :D

Hehehe, spox. Wkrótce okaże się, że recenzja w CDA niepotrzebna - wszyscy, którzy chcieli mieć Maxusia już go mają skończonego, a reszta i tak nie kupi^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część będzie na 100%! :D Pamiętacie, jak w Credistsach, po zakończeniu Max Payne 1, pojawiało się takie zdanie: "Wędrówka Max'a w mroki ciemności jeszcze się nie zakończyła"? Teraz jest podobne zdanie! Dla mnie bomba, tylko żeby Max 3 był dłuższy! Cholercia, tak się nagadaliśmy o MP2, że chyba zaraz pójdę sobie pograć na drugim poziomie. :lol:

Hmmm... nie przegladalem creditsow, ale z komiksu wnioskuje cos zupelnie innego. Tekst: "I had a dream about my dead wife... but It was allright" sugeruje ze Maksio uporal sie z zyciem i bedzie zyl dlugo i szczesliwie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, ze 3 część będzie - szkoda by producentom marnować takiego źródła dochodu. Ale czy będzie dłuższa? Wątpię. Narzekania były już po 1, ale jak widać nie wzięli ich sobie do serca. CZemu teraz miałoby byc inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, ze 3 część będzie - szkoda by producentom marnować takiego źródła dochodu. Ale czy będzie dłuższa? Wątpię. Narzekania były już po 1, ale jak widać nie wzięli ich sobie do serca. CZemu teraz miałoby byc inaczej?

Zapewne mają już scenariusz do dwóch następnych części, z których z powodzeniam można zrobić jedną :P To dobra strategia, robić gry krótsze tak żeby wyszło więcej. Fani i tak kupią, tak samo Ci, którzy jeszcze nie grali, a będą chcieli zagrać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie w creditsach jest:

"Max Payne's journey through the night will continue.".

Wlasciwie to nie wiem jak to przyjac. Bo rozdzial w historii zycia maxa sie zamkna. Mam nadzieje ze ze zeobia sequel godny jedynki.

Albo zrobia Max Payne 3: wczesnniejsze sprawy detektywa Payne'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że nie chciałbym takiego rozwiązania. Wolałbym kolejną aferę, w stylu "Vlad miał brata bliźniaka, który teraz..." lub coś w tym stylu. No i przede wszystkim, aby gra była dłuższa..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram!^^ Vlad był moją ulubioną postacią w jedynce - zawsze lubiłem ruskich mafiozów o rozwiniętym poczuciu honoru... Co się tak patrzycie? :D

A teraz zrobili z niego takiego drania i zdrajcę... Co prawda wciąż z klasą, ale to już nie to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Vini Gogniti żądzi te jego teksty gdy ochraniałem zwalały mnie z nóg :D.

A 3 część raczej powinna być bo na początku gry która jest jej zakończeniem Max ucieka ze szpitala a Jim Bravura zginoł więc powinna być następna część

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o zakończeniu? Mi się nie podobało. Skąd on brał tyle granatów? Sposób rozwalenia gościa narzucał się sam. Oczekiwałem czegoś ciekawszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniej misji to mozecie mi pogratulowac. Tylko ja potrafilem wpasc na taki genialny pomysl jej przejscia.

Po wejsciu do ostatniego pomieszczenia zauwazylem liny, mysle sobie motyw z jedynki, spoko. Odstrzelilem 4 liny, Vlad spada. Mysle sobie ej no, co dalej?? Nagle leci do mnie bomba. Odsuwam sie, patrze - w ziemi jest pekniecie. Staje jeszcze raz w to samo miejscie, szczelina sie powieksza. Aha, Vlad musi sam siebie zabic, musze biegac tak dlugo az bedzie ja podtrzymywac malo betonu i ciezar kopuly sciagnie ja na dol. Po 7 min i bieganiu po krawedziach stwierdzilem ze musi byc inny sposob :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pogrywalem w maxa u qmpla, i moge powiedziec jedno: gra jest bardzo dobra. Wg mnie lepsza od 1, ale ustepujace jej troszke klimatem. Ale mimo to jak tylko bede w krakowie, odwiedze empik i prawdopodobnie dokonam zakupu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika bomba, fizyka prawie. Natomiat fo fabuły mam trochę zastrzezeń. Niby jest taka mroczna i wogóle, ale gdyby trochę ją rozjaśnić to wyszedłby niezły odcinek Niewolnicy Izaury ( Dla laików :) :serial brazyliski). Co do tego czy w Maxa można przejść parę razy i się nie nudzić, to całkowicie się z tym zgadzam. Sam w niektórych momentach loadowałem po 20 razy, żeby rozkminić na jakie sposoby dany osobik może się złożyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee MAX mi sięnigdy nie podobał, to i ta część mnie nie urzekła.... grałem w "TO" tylko 5 min i to u qumpla... ale graficzka spoko :wink: .. ale po ostatniej recenzjii w CDA muszę zagrać w to jeszcze raz... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest to naprawde swietna gra... przeszedlem raz bo na drugi nie mialem czasu.. wstawki "ala z filmu" sa naprawde konkretne... koniec jest troche smieszny :lol: ale ogolem gra jest konkret :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra może i jest fajna, ale oryginału NIGDY bym nie kupił!!!

Za może 6 godzin zabawy wyrzucić 129zł??? Musiał bym być nienormlny.

A tak ogólnie to nie jest tak źle. Podobają mi się lustra:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra może i jest fajna, ale oryginału NIGDY bym nie kupił!!!

Za może 6 godzin zabawy wyrzucić 129zł??? Musiał bym być nienormlny.

A tak ogólnie to nie jest tak źle. Podobają mi się lustra:)

No, tu racja... a jeśli ktoś sypie "pieniążkami" to może sobie na to pozwolić, albo komuś prezent zrobić... Ale to i tak to samo "wyżucenie pieniędzy w błoto" gra jest dobra (tego sie trzymajmy ;) ) ale zbyt krótka?? no czyż nie tak? :P:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Max Payne 2 rulez!! Świetna grafika, fizyka wątek kryminalny... Ta gra mnie tak pochłoneła, że prawie zapomniałem o szkole :lol:. Fajny jest ten trick z CDA że można grać Moną bez ciuszków :D :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w ogólnym rozrachunku dobra ale:

ma kilka rażących błędów np przenikanie obiektów. Gra jest oczywiście za krótka (co chyba stanie sie dywizą serii :D ) No i w sumie ja bym to nazwał Max Payne 1,5: Max Payne is back for short :D :D :D. A z drugiej strony grało się całkiem przyjemnie no i grafika też jest bardzo dobra(choć nie bezbłędna).Ogólnie ok.(eh powtarzam sie źle sie dzieje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotka to ona niestety jest i do tego wedlug mnie latwa. Jedynke przeszedlem na kodach w 2 tygodnie a ta bez w 3 dni!! :( Niestety.

PS Czemu Vlad musial zginac :( przeciez on byl boski(bez skojarzeń) :twisted: Have no fear Vlad is here ten text mnie po prostu powalil :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...