Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SwinkaMorska

Dark Souls 2 - Scholar of the first sin - pytanie o DLC

Polecane posty

Witam,

Otóż trochę baraszkując w internecie i szukając tematów na temat odświeżonej wersji Dark Souls 2 gdzieś zobaczyłem wypowiedź że jeśli kupię wersję zwykła to dostanę Season Pass. I tu moje pytanie. Czy oznacza to że jeśli nie kupię wersji "Scholar of the first sin" lecz wersję podstawową to DLC zostaną mi przyznane czy nie? Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gameplay na tvgry z tej odświeżonej wersji. Okazuję się, że nie tylko daję ta wersja wszystkie dodane dotąd DLC, ale zmienia rozmieszczenie przeciwników. Na wspomnianym filmie jest pokazanych kilka takich sytuacji, poza tym można sobie przywołać nazwijmy ich duchowych pomocników. To taka mała wskazówka dla wszystkich, który grali w starą wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Nie, season pass dodaje tylko dlc'ki do podstawki. Jak chcesz mieć to wszystko o czym piszesz musisz kupić Dark Souls II Scholar of the First Sin. Nie wiem czego twórcy postanowili wydać jedną grę w dwóch różnych wersjach. Poza tym gracze posiadający season passa do D II nie mogą grać razem z tymi od Scholar of the First Sin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...